Közlemény

Collapse
No announcement yet.

17. Németországi Pannónia Találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    17. Németországi Pannónia Találkozó

    Tegnap este érkeztünk haza a tizenhetedik alkalommal megrendezett németországi Pannónia Találkozóról, a Keleti-tenger partjáról, Ückermündéből.

    Egy balatonmagyaródi barátommal tettük meg az utat, ő P21 Lux-szal, én a Pannónia matricás kisteherautómmal.

    Nagyon kellemes volt a hangulat, remek kis túrát tettünk a találkozó keretein belül is, többek között megtekintettünk egy katonai jármű múzeumot, ahol többek között ismét láthattam gyermekkorom meghatározó teherautóját, a Molotovot (БœÃÂБ”-63).
    Hazafelé a huszonegyes egyszer megragadt, de azonkívül hiba nélkül teljesítette a távot 90-100-as utazóval.

    Néhány képet készítettem, ami tudom, nem adja vissza a hangulatot, inkább csak kis szemezgetés: >> Klikk ide <<

    Akinek esetleg kedve szottyan, jövőre augusztus 10-12 között Heldrungenben rendezik a találkozót [MAP]Heldrungenben[/MAP], egy igen csak izgalmasnak tűnő vízi várban. (Váltsál műhold nézetre).Ez Budapesttől kb. 950 kilométerre van. A programok között szerepel a világ legnagyobb modellvasút kiállításának megtekintése. Aki szobát akar foglalni, annak 57€ díjjal kell számolnia, aki viszont megelégszik a kempingezéssel, 41€-ból megússza a két éjszakát. Ezenfelül a részvételi díj 25€, amiben benne foglaltatik az étkezés, a belépődíj is.

    Ahogy én is autóval mentem, másnak sem kötelező motorozni, sőt évről évre előfordulnak "típusidegen" motorok, tavaly például nagy sikere volt az indiai dízelnek. Idén pedig két robogó, egy Zündapp Bella és egy Simson Schwalbe volt a kakukktojás.
    Utoljára szerkesztve a következő által: motorkami; 2011 aug. 17, 09:38.

    #2
    Gratula a túrához!
    Látom odaért a posta,kivittél a gumikból?-volt sikere?

    Komment


      #3
      Igen, köszönöm, remélhetőleg elégedett lesz vele a címzett, már vett tőled ilyent..

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X