Közlemény

Collapse
No announcement yet.

II. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2015. július 24-26.

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Sziasztok!

    Néhány logo terv a pólóhoz.
    A teljes felirat mehetne a hátára, a logo pedig a mellrészre bal fölül.


    Click image for larger version

Name:	Logo.jpg
Views:	1
Size:	146.5 KB
ID:	144116

    Komment


      #32
      Jók.
      Nekem személy szerint jobban bejön az oválisban lévő logó, és ha rajtam múlna a dolog az ovál két oldalára még tennék két kis szárnyacskát hasonlóan a régmúlt korok logóihoz.

      Komment


        #33
        Mindegyik jó, de...!

        Esztétikai okokból a teljes felirathoz is kellene egy nagyon vékony fekete szegély. A pólón jobban kiemelkedik tőle a felirat.

        Ugyanezen okból a jobb felsőt könnyebb kihímezni, vagy felvarrósra megcsinálni.

        A középsőt pedig el tudom képzelni felragasztós matricaként szélvédőre, oldalbőröndre, sárvédőre stb...

        A legjobban viszont a jobb alsó tetszik.

        Komment


          #34
          Én nem tenném gyászkeretbe. A felragasztós matrica jó ötlet lenne persze egy kisméretű római II-esel és 2015.Hiszen nem árt tudatni ez már a második! Igazán én azt találnám érthetőnek ha az elején egy kicsi lenne és a hátán a felirat mely tájékoztatná a közérdeműt miről van szó. " " II.Vetrán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2015."Evvel úgy érzem a Vendéglátóinknak is tartozunk mit népszerüsítés a fogadtatásunkért és a gyönyörű környezetért.

          Komment


            #35
            Esztétikai okokból a teljes felirathoz is kellene egy nagyon vékony fekete szegély.

            Én nem tenném gyászkeretbe.
            Pontatlanul fogalmaztam. Egy nagyon vékony fekete kontúrvonalra gondoltam, ami max. 0,3 mm "széles". Ennek pusztán optikai szempontból van jelentősége. Jobban kiemelkedik a felirat tőle, mintha csak a sima szín lenne a pólóanyagra szitázva.

            ” II.Vetrán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2015."
            Ezt inkább transzparensként készíteném el. Jövőre új pólót csináltassunk? Szerintem praktikusabb a sima felirat. Igaz, én hordani is fogom itthon is.

            Komment


              #36
              Szervusztok!


              Bízzuk ezt a felirat,embléma kérdést Attilára,-elvégre Ő ért hozzá,neki van művész vénája.Annyi javaslat születhetne,-pl.,lehetne címer pajzs alakú,a két oldalán szárnyas angyalokkal,vagy vörös alapon vörössel a felirat és akkor mindenki azt képzel a vörös alapra,amit a fantáziája elbír.A fentiek humorból íródtak,komolyan nem kell venni,de abban azért van némi igazság,ha sokan adjuk a tanácsot,az alkotónak elmegy a kedve,-hagyjuk hadd csinálja kedvére,biztos vagyok benne nem lesz az olyan rossz!

              A találkozót illetően,lassan kezdhetjük vágni a centit,nem számoltam ki pontosan,de közelítünk a 100 nap felé.Igaz én katona koromban nem voltam centi darabolós,attól független,hogy már szívesen leadtam volna örökre a PPS-t (dobtáras géppisztoly),de valahogy a fórum találkozót jobban várom,nyilván azért mert nagyon jól éreztem magam.Annyit meséltem a páromnak,a találkozóról,hogy az idén Őt is viszem magammal,-úgy tűnik nem kell gúzsba kötni,-jön magától is.

              Az Alföldön erkölcstelen hidegen fújnak a böjti szelek, és még mindig fűteni kell,de már nem tarthat sokáig,-úgy vélem,ha átfordul a szél délire,-megjönnek a fecskék,mert lassan itt az ideje.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #37
                Az Alföldön erkölcstelen hidegen fújnak a böjti szelek,
                Jelentem a hegyekben sem jobb a helyzet.

                Komment


                  #38
                  Vagy estleg a középsőből egy kulcstartó?
                  Valami ilyesmi formában:
                  Click image for larger version

Name:	P1010029.jpg
Views:	1
Size:	196.0 KB
ID:	144126
                  1-es saválló. Bár ez csak 3cm-es, egy kb 4cm-es legalább kellene.

                  Ha úgy adódik csinálok egy mintadarabot, aztán ha van igény rá akkor többet is

                  Taluga, esetleg ha beleírod a VF alá vagy fölé hogy veterán fórum akkor megpróbálom hogy azzal együtt hogy nézne ki(mert ahogy az én kulcstartómon is látni, a nagyon apró részletekkel nem bír a lézervágó). Bár ahhoz mindenképp nagy felbontású kép kell.




                  Egyébként itt a szavazásnál miért nem lehet látni hogy ki mit szavazott? A tavalyi témánál meg lehetett nézni a neveket is.

                  Komment


                    #39
                    Köszönöm a bizalmat és az ötleteket.

                    Kontúrra én is gondoltam, de nem feketére, hanem egy kicsit sötétebb barnára. Az bőven elég.

                    A mellkasra kerülőnél én is kis méretre gondoltam, mellkas bal oldalára. Nagyban nem lenne elegáns. Az ovális jobb alsó szerintem lehetne matrica. Én legalábbis annak szántam, mivel kihímezni azt nagyon macera.

                    Megcsinálom a kulcstartó mintát.

                    Évszám és a találkozó felirat nálam is azért vetődött el, mert ne kelljen minden évben csináltatni pólót. A találkozóról inkább felvarró és matrica formában emlékezzünk meg. Ezekből és pólóból is adhatunk a vendéglátóknak ajándékba.

                    A VF logót nem szeretném túlbonyolítani. Szerintem a letisztult, egyszerű és elegáns dolgok szebbek, de ez csak az én véleményem.
                    A póló színében pedig halvány barna, kék, vagy zöld az, amire gondoltam (a kék vagy a zöld nem halvány), mert ezekkel mutat jól a betűk színe.

                    Most beszéltem TZ-vel és az lenne a legjobb, ha a halványbarna póló menne, mert nézzen ki úgy, ahogy maga a honlap. Az elég egyértelmű. Ezek a Fórum színei. A közösségünk színei.

                    Várom az ötleteket matrica, póló, felvarró gyártókról. Hozzuk ezt össze.

                    Egyébként épp Kesziben vagyok. Most néztem meg a "tábort".
                    Vár ránk...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2015 ápr. 03, 17:20.

                    Komment


                      #40
                      Ezek a Fórum színei. A közösségünk színei.
                      Én zöldben nézem!..................
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #41
                        A póló színében pedig
                        Csak legyen olyan amin egy kis kosz nem látszik meg rögtön

                        Komment


                          #42
                          Miért nem látható a szavazás eredménye név szerint is

                          Komment


                            #43
                            Miért nem látható a szavazás eredménye név szerint is
                            Éppen azt nézegetem, hogyan tudnám átállítani, de egyelőre nem találom. Ha nem sikerül megoldanom a hétvégén, akkor kezdjünk esetleg új szavazást?
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              #44
                              Nekem is zöld. (én a dnepr.hu ról jöttem ide annó, ez a megszokott)
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                #45
                                Miért nem látható a szavazás eredménye név szerint is
                                Én szúrtam el. Véletlenül a titkos módra kattintottam, és nem lehet már bele nyúlni.

                                akkor kezdjünk esetleg új szavazást?
                                Igen. Kezdjünk. Tudod törölni ezt a mostanit?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X