Közlemény

Collapse
No announcement yet.

III. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi, 2016. július 29-31.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Azt szeretném kérdezni a tisztelt veterán veterán találkozóra járóktól, hogy szokott lenni az elszállásolás?
    Kicsit már öregnek érzem magam (33) a sátorban, vagy a földön alváshoz.
    Utoljára szerkesztve a következő által: bokor28; 2016 febr. 13, 05:23.

    Komment


      #17
      Kicsit már öregnek érzem magam (33) a sátorban, vagy a földön alváshoz.
      Én 2000-ben éreztem ezt így 38 évesen. de aztán mégsem lett más megoldás.
      Azóta nem zavar a sátorban alvás +5C fölött. Sátor, matrac, hálózsák, és pont annyi az intimszférám amennyi kell.

      Komment


        #18
        Kicsit már öregnek érzem magam (33) a sátorban, vagy a földön alváshoz.
        Helyes a tied az egyik lépcsőfok!

        Az se-nem sátor,nem is föld!

        Egyébként:az állóképességedtől függ meddig érsz..............
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          Máshogy teszem fel kérdést.
          Nem ismerem a terepet, illetve az ágyak számát, valamint a szokásokat.
          Hogyan szoktátok megoldani az elszállásolást, mik a lehetőségek?

          Ha a lépcsőt kapom, akkor mindenképp Mátéapu mellett szeretném az éjszakát tölteni.

          Komment


            #20
            Van ott egy épület körötte rendezett füves terület, melynek vannak domborzati viszonyai. a füvön lehet sátrat állítani.
            akik erre lustábbak vagy a hosszú úton megfáradva idejekorán ledőlnek, ők nem vacakolnak sátor építéssel, hanem ahol sikerül fülükkel, pokróccal, hálózsákkal takarózva álomba szenderülnek.
            természetesen ha valaki öregnek érzi magát talál szállást a faluban. Ebben az esetben az együtt töltött értékes századmásodpercek jelentős mennyiségét sétára kell fordítania.
            Utoljára szerkesztve a következő által: emu; 2016 febr. 13, 07:32.

            Komment


              #21
              Köszönöm, erre voltam kíváncsi.

              Komment


                #22
                Nem kell aggódni a szállás miatt,csak az időjárás legyen kegyes hozzánk.Az első találkozónk alkalmával,hűvösek voltak az éjszakák,nem vittem gumi matracot,csak egy katonai hálózsákot,-nyomott az anyaföld,de fázni nem fáztam.A második találkozónkon,már jött velem a párom is,-szintén sátor (hitvány tecsós szimpla),gumimatrac alattunk hálózsák,jó meleg éjszakák,de a második éjszaka után reggel borítottuk ki a vizet a sátorból.Reggel Gyuriék mondták is,miért nem mentünk át hozzájuk,ha egyszer beáztunk?

                A faházban az ágyak száma korlátozott,de fedett hely van elég,-ha nem akar valaki sátrazni,de van egy gumimatraca és egy hálózsákja,vagy egy plédje,-a szállás megoldottnak tekinthető.

                Senki ne aggódjon,aki első alkalommal jön a találkozóra,mert minden probléma meg szokott oldódni,-mert odafigyelünk egymásra!

                Aggódni csak az időjárástól és az utazás során esetleg felmerülő közlekedési és műszaki problémáktól kell,de attól sem betegesen,mert ha görcsösen félünk valamitől,az gyakran be is jön!

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  #23
                  Kedves Bokor 28 / 33 talán?/ Tudod mily nagyon horkolok én és Mateapu?, még a medvéket is elijesztjük nem is mertek még a tábor közelébe jönni! Mivel én pont 2x annyi vagyok szeretek sátorral túrázni.Igaz felfújható matraccal és 4 személyes sátorral ketten a lányommal. Szeretném kérni a tavalyi helyünket a Vasmacska mellett. Két fővel jelentkezünk ismét.

                  - - - Updated - - -

                  Már éppen kérdezni akartam ki az a Maffiózó avval az elesés gátló úszó guminak álcázott védő eszközzel? Hiányzott a nyakából a pöttyös kendő!, felismertem Jóker a Gátvéder!

                  Komment


                    #24
                    A 28 nem az életkorom, a 28 állandó a képletben.
                    A meghívás arra az esetre vonatkozott, ha én a lépcsőt kapnám. Akkor ragaszkodok hozzá, hogy az ötlet gazdája aludjon mellettem. Tegyük hozzá, magam is horkolok.
                    Alapíthatnánk triót.

                    Komment


                      #25
                      Rendben Te leszel a prímás én a brácsás Máté a bőgős! Világszinvonal éjfél után!! Azért mivel nem vagy Ciceró így nem állandó a korod sem.

                      Komment


                        #26
                        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        A faházban az ágyak száma korlátozott,de fedett hely van elég,-ha nem akar valaki sátrazni,de van egy gumimatraca és egy hálózsákja,vagy egy plédje,-a szállás megoldottnak tekinthető.
                        Elég hosszú a Tisza, sok gumimatrac elfér rajta

                        Komment


                          #27
                          a 28 állandó a képletben.
                          Te jó ég !................

                          Komment


                            #28
                            bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha a lépcsőt kapom, akkor mindenképp Mátéapu mellett szeretném az éjszakát tölteni.
                            ...azt megnézzük .........

                            - - - Updated - - -

                            bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            a 28 állandó a képletben

                            ...még dicsekszik is ......... .Falunap van , neves fellépőkkel és nevezett közönséggel , még bekerülhetsz az esti megmérettetésbe ..

                            Komment


                              #29
                              Vállalnék egy veterán öttusát. Ember és gép! Nem mellőzve a humort. de nem pojácáskodás. A múlt évbe is terveztem, de nem jutottam el, örömteli családi okok miatt. A tér, a kompfeljáró és a gát közötti lapos lenne. Egy kis háromszög. A Tisza felé gáttal, a feljáró és a házak, valamint az út határolna. ismerem a terepet, jártam ott lovasíjászokkal, ők is ott tartják a bemutatókat. Na? Mehet a terv?
                              Szükséges eszközök: motor.
                              Emberi eszközök: elszántság, ügyesség, leleményesség.
                              Kizárt feltételek: motorgyilkosság.
                              Elvárás: Baráti versengés, egymás becsülése, jókedv és hit.

                              Komment


                                #30
                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ...még dicsekszik is
                                A 28 egy házszám és nem dicsekedni való méret.
                                Lehetne az öttusában blokk hajító verseny, amit rigablokkal szoktak csinálni.
                                Hogy nehezítsük, Pancsi blokkal is lehetne, csak sajnálnék összeverni egyet ezért.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X