Közlemény

Collapse
No announcement yet.

III. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi, 2016. július 29-31.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor az ágyak előző évi bérletét meghosszabbítottuk.
    Zoli! Remélem a plakáton kiszúrtad magad, mint központi elem! Mint a rendezvény reklámarca. Poszterlány lettél!
    De még is ki fényképezte azt a képet na nem azé ?

    https://picasaweb.google.com/1071683...68349228805218

    Pillanatot elkapni na az valami aranyapáim!
    Utoljára szerkesztve a következő által: kajdokukac; 2016 febr. 13, 18:41.

    Komment


      #32
      Lehetne az öttusában blokk hajító verseny, amit rigablokkal szoktak csinálni.
      Hogy nehezítsük, Pancsi blokkal is lehetne, csak sajnálnék összeverni egyet ezért.
      Nem ezekről szól... !

      - - - Updated - - -

      Pont attól jó, hogy spontán, és mellőzi a találkozókon kötelező mókázásokat.

      Komment


        #33
        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szokásos sátorhelyemre igényt tartanék idén is
        Füldugót otthon ne hagyd...

        Komment


          #34
          Így van ! ..max egy kis szemforgatás , aztán pedig a forgó mozgás lineárissá alakítása ,- ha el kell menni még egy sörért .
          Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2016 febr. 13, 20:46.

          Komment


            #35
            Na? Mehet a terv?
            Valószínűleg ismét falunap lesz:ezennel felkérlek kezdj el edzeni,ott lehet erősködni!

            A VF-zászlót fogod képviselni a falusi virtusokon!

            Szurkolónak jelentkezem...
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #36
              Példa: Üvegtigris Csoki nem nyűglődött amikor elálmosodott...lefeküdt aludni.

              - - - Updated - - -

              Lemaradt a . az Üvegtigris után.

              - - - Updated - - -

              A találkozó. Csak villámlátogatásnak terveztem. Nehéz volt kiszakadni az itthoni munkából,nyűgökből..de rászántam magam. Felkészületlenül mentünk,két csomag paprikával. Viszont olyan jól éreztük magunk,hogy hogy maradtunk még. Leengedtük az autó üléseit,s ott aludtunk. Nagyon örülök hogy ott lehettem,s megismerhettem a fórumozókat. Önzetlen,tiszta szív csapat...akárhogyan is,de idén sem hagyom ki.

              Komment


                #37
                mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szurkolónak jelentkezem...
                .....kis pompom lány

                Komment


                  #38
                  sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hárman jöttök megint? Mert akkor mi négyen. Úgy értem akkor mi is visszük a gyerkőcöket.
                  Lassan óvoda lesz! Mi is hárman megyünk.

                  Komment


                    #39
                    Öttusa helyett távolba nézés a gátról este 10 után?!

                    Komment


                      #40
                      Valaki Dunántúlról jön a találkozóra?
                      2 évente szeretnénk elmenni, idén reméljük nem jön közbe semmi.
                      99 %,hogy nem lábon megyünk. Te hogy gondoltad?

                      Komment


                        #41
                        Valahol összeverődünk, aztán megyünk konvojban.
                        Terveket majd meglátjuk, lábon a Pancsival biztos nem megyek le.
                        Családtól is függ, lesz-e rászervezett nyaralás a környéken.
                        Ötletem sincs, mert az autó kiesik alólunk, amit akarok venni, azon nincs vonóhorog, amúgy sincs utifutim. Ha egyedül jövök, akkor a másik motorral, de ez esetben a Pancsi marad. Sok az ismeretlen.

                        Komment


                          #42
                          Terveket majd meglátjuk, lábon a Pancsival biztos nem megyek le.
                          Miért is???????????????????????????
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #43
                            Miért is???
                            Ne piszkáld, mert a végén én is puhap,,snek érzem magam hogy nem merek elindulni egyedül 400km-re egy 60 éves 10 LE-s motorral ami szakadéknak hátszéllel megy 70-el, de arra ugye csak a hátszél jön össze ebből.

                            Komment


                              #44
                              Elvileg az lenne a cél,hogy a VF-es haverokkal,segítve helységről-helységre támogatva egy csapattal odaérkezni.Eddig ez joker kis kompániájának sikerült irigylem érte!Nekem sem volt ismerős a környéken 80-100Km-e van a legközelebbi AKTIV tag................
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #45
                                Hát tényleg felvet néhány gondolatot ez a pesszimizmus ( egyenlőre nevezzük így ) . Miért ne menne el egy pannónia 1000 km egyvégtében is . Sőt továbbmegyek : töltés nélkül , hátsó vagy első lámpa nélkül , akár csúszó kuplungal , esetleg csak egy ( vagy első , vagy hátsó ) fékkel , vagy ha megragad minden 50-100 km , vagy ha elszakadt kuplung bovden és még van 200 km .
                                Ezek a dolgok közül 1vagy akár 2 együtt se gátolt bennünket ha menni akartunk . Most , amikor kicsit tapasztaltabb , világlátott fickók vagyunk -----hogy lehet ezt elfelejteni ? Ma országon belül elindulni azért nem egy északisarki expedíció .
                                Szerintem pont ez a lényeg --kicsit eljátszani , hogy milyen kemény motoros csávó vagyok ! Persze azért tudom (juk ) , hogy csak egy jó kis -tétnélküli ) játék . Hiszen nincs olyan környék , ahol ha eldobsz egy slusszos gyertyát --ne egy motorost , ismerőst , arra lakó rokont , arra lakó barátot vagy a barátod ismerősét --találjon fejbe .
                                A gond inkább az , hogy elterjedt ez a -----10 LE , maikövetelményeknek... . , forgalom ritmusa , meg a sok hasonló baromság . Aztán ha ezt az ember elhiszi --akkor már vonza is a bajt . Aztán meg a következtés : ugye megmondták ..

                                Ma egy telefonnal a zsebben , nem lehet semmi megoldhatatlan probléma , ez a tény . Mondhatnám vihar a biliben .

                                De ha a motor milyenségét fogadom el érvnek , tiszteletben tartva a gazda véleményét ----akkor meg szerintem át kell alakítani külső gyújtásura . Hányszor mentünk a balcsira Rigával ,Komárral Verhovinával ..........( nem is írok sztorikat , mert minek ? hisz mindenkinek van aki akkor ott volt és értik amit mondok )

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X