Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Talán: Hurrá nyaralunk......

    Komment


      Talán: Hurrá nyaralunk...
      Szerintem meg Le a cipővel...

      Komment


        Lehet Te nyertél... hajlandó vagyok békülni.

        Komment


          Szerintem meg Le a cipővel...
          És ebbben volt az is hogy mentek a Wartburg motoros komppal, a városi gyerek megjegyezte, hogy kopog a motor, erre a kompos fia rávert egy rendeset egy franciakulccsal és közölte hogy nem kopog.
          Megnézem én ezt a filmet okulás céljából.

          Komment


            Köszönöm, de tegyük hozzá nem Babettával, bár az látványos lenne.
            A látvány az egy dolog, viszont a hátsófeled nem biztos hogy túlélné az utat...

            Komment


              hajlandó vagyok békülni.
              Sajnos úgy néz ki idén is csak rövid látogatást teszek(ünk) a táborban, így a békepoharazás részemről kiesik.

              Komment


                A beszélgetés menetéhez ennyit tudok épp hozzáfűzni, de mindenképp szükségesnek látom elmondani:

                "Mindenki onnan jön, ahonnan akar, vagy ahonnan szabadon bocsátják."

                "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

                Rejtő Jenő

                Komment


                  Talán annyival egészíteném ki,-hogy ne lopj hétfőn,kedden,szerdán,csütörtökön,pénteken és szombaton se,-mert azzal valakinek kárt okozol!Amennyiben elvárod,hogy tiszteljék a tulajdonod,tiszteld te is a másét!

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    Ez így jogos de ifjúságom olvasmányainak jelentős részét képezték az Attila által idézett író művei. Lehet ezért vagyok ilyen neveletlen??, lehet kacagni de én szivesen és szorgalmasan olvastam a Rézbőrüek és azt megelőző sorozatot de 1967 ben agyaltam a turbó feltöltőn mikor nálunk még egy Moskvics jelentős technikai esemény volt az utcán látva.

                    Komment


                      de 1967 ben agyaltam a turbó feltöltőn mikor nálunk még egy Moskvics jelentős technikai esemény volt az utcán látva.
                      én meg 1977 ben -- a csepelre felkötött réz permetező . felpumpálva , aztán cső a karbi torokba , aztát mikor elértem a felszálló sebességet -hátranyúl és rá nyit a csap - hát nem értem el hirtelen a kivánt elszakadási sebességet

                      Komment


                        hátranyúl és rá nyit a csap
                        Ezt úgy szinte látom magam előtt..

                        - - - Updated - - -

                        békepoharazás
                        Cola light?.....................

                        Komment


                          aztán cső a karbi torokba , aztát mikor elértem a felszálló sebességet -hátranyúl és rá nyit a csap - hát nem értem el hirtelen a kivánt elszakadási sebességet
                          Zajtai Szabó Laci-bá tizegynéhány éve a helyi lőtéren beszállt a fiatalok versenyébe egy 250 es "tuning"JAWA-val a tuning a jooker elvén oxigénnel töltött palack az ülés alá cső a karbiba,lényeg a rajt után csap kinyit és Lacibá egyenesen a kanyarodó emelkedőn felakadt síberrel elérte azt a bizonyos felszállási sebességet ami a kerítésbe nőtt fűzfa villájába ívelte az Öreg felpattant és leakarta a motort rángatni,de azt körbe kellett fűrészelni,mert nem tudták kiszabadítani.
                          Hozzá akartam elvinni a segítő kezeket:sajnos a cserepezés elhuzódása miatt nem maradt rá idő!

                          Igen sokan próbálkoztak régen ..
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Tetszik amikor nagy elmék ugyan arra jutnak ! Akkor jó lehet a gondolat !

                            Komment


                              Igen több 100 lóerős géppel száguldozni nem akkora kunszt mint egy Csepellel vagy mint én is Simson Stárral Orosháza- Debrecen útvonalon kora tavasztól őszig. Sok-sok éjszakai defektet szerelve mikor még voltak tanyák sűrűbben mint manapság és először követ vagy nagy göringyet kellett keresni, hogy a kutyák ne egyenek meg szerelés közben mert a motor lámpájának fényénél ment a szerelés nem ledes lámpánál mint mostanság. Nem volt minden tanyás oly rendes , hogy a kutya nyakába koloncot tegyen. Kérdésem láttatok már ilyet? Igaz mostanság az állatvédők megbotránkoznának rajta mikor játékszert kell a disznónak felfüggeszteni az ólba!!- kész röhej még a végén az ágyba is be kell engedni.

                              Komment


                                Cola light? ...
                                Ha nem marad más, de én még mindig a meggyborod ízét érzem a számban, ha keszire gondolok.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X