Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    meggyborod
    Az valóban jó széria volt,csak még pihentetni kellett volna picit. Sajn a mostani sem forr ki addigra...de talán..

    - - - Updated - - -

    nyakába koloncot tegyen.
    Nekem ismerős... így szerencsére én nyertem a távon. Kevésen múlt.

    Komment


      kész röhej még a végén az ágyba is be kell engedni.

      ... beszéltél az asszonnyal ?

      Komment


        Téged is szólítottak már ily jelzővel? Néha előfordul az ember életében még a legjobb családban is . Az egyik ismerősöm is úgy lépett be az ajtón, hogy " a lónak is négy botlikja van mégis meg láblik" idézet vége!

        Komment


          Az én egyik barátom aranyköpése hasonló szituban: "Asziszed te én csak lógat lábattam ma?!"

          Komment


            Tegnap édesapám meghalt. Számomra a találkozó kimarad ebben az évben.
            Kisgyőrből, ma reggel indultam el öt óra fele, napkelet után. Tündöklően gyönyörű idő volt, amolyan motorosan nyárias. Motorka is szépen futott, bár a hengerfejet már síkolni kéne, de már ígéretben van egy jobb. De azért tartottuk szépen a hetvenet-nyolcvanat. A nyolcvanat, amit apám élt meg, betegségeiben, de mégis gyors elmenetellel, felfoghatatlan gyorsasággal. Gyorsan, mint a szél mint ahogy mi mentünk hazafele néhány éves Pannóniájával, Körösi bukósisakkal a fejünkön, friss tejjel a kannában, amit mamámék László-majori tanyájáról hoztunk Kunhegyesre, lakóhelyünkre. Azt szerettem, mikor ezt sötétben tettünk meg, élveztem, mikor az utcák világításában megláttam árnyékunk és árnyékunk hátra-hátra maradt. Szépen gondozta a gépet, gyönyörű jószág volt, persze öcsémmel mindig meglovagoltuk, mikor az udvaron állt, berregtünk és szálltunk vele, irtózatos sebességgel robogva képzeletünkben menve az egyeneseket, véve a kanyarokat, megnyerve az összes versenyt, miközben dudáltunk kegyetlenül. Persze az akksi egy ilyen futam után rendszerint lemerült. Hát ekkor nem lettünk megdicsérve.
            Ahogy futott alattam a motor, eszembe jutottak ezek a régi gyerek motoros derbik, s nyomtam erőst a dudát, kinn az országúti magányban. Mentünk haza, vittük a kannában a tejet.
            -Húzzad neki Húzzad neki! És repültünk. Mint ahogy az idő is.
            Az idő végessége, a földi életünk végessége.
            Van tovább...

            Komment


              Az idő végessége, a földi életünk végessége.
              Van tovább...
              Szomoruan olvasom,talán a hirtelen a legelviselhetőbb égbemenetel!

              Részvétem:és remélem találkozunk még az elkövetkezőkben!!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                részvétem...
                sajnálom...

                Komment


                  Kedves Igrich!

                  Nagyon szomorúan olvastam,az Édesapád haláláról írt soraidat.A szülök bármelyikének elvesztése,nagy veszteség és nagy ürességgel tölti el az ember lelkét,-melyből nagyon nehéz kilábalni.Végtelen szomorú dolog ez és az élet már soha nem lesz olyan,mint amikor élt.Az idő múlása majd egy kissé tompítja ezt a szomorú eseményt,de nem lesz az embernek egy olyan napja,hogy ne gondoljon vissza a szerető szülőre.Nem szeretem leírni,hogy "őszinte részvétem",mert azt a lelki fájdalmat,amit ilyenkor megtapasztal az ember,képtelenség akármilyen kívánalmakkal is enyhíteni.

                  A legfájdalmasabb egy szülő elvesztésekor az,hogy ilyenkor ébred rá az ember,hogy mennyi mindent,nem tett meg és nem beszélt meg a szülővel,amit esetleg meg kellett volna beszélni és tenni,-de most már késő.

                  Az,hogy nem leszel ott a találkozón az idén,egy ilyen szomorú esemény kapcsán,az természetes és érthető,-úgy gondolom,hogy lelkileg mi úgy értékeljük,hogy ott vagy velünk.

                  Baráti üdvözlettel:Che

                  Komment


                    Kedves Igrich!

                    Őszinte részvétem!

                    Nagyon szépen emlékeztél meg édesapádról. Így kell búcsúzni. Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezeket az emlékeket és a megéléseid.

                    Komment


                      Én csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz..... részvétem.

                      Komment


                        Részvétem Igrich! .
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          szomorúan olvasom , részvétem ! és ilyenkor mindig összeszorul a szívem , mert apám már 83 , aztán ilyenkor mindig megfogadom ( és úgy is teszek ) , hogy még szebben beszélek vele , még türelmesebb leszek vele , még jobban ráhagyok mindent , sőt támogatom bármilyen ... is egy egy ötlete .....

                          Komment


                            Nehéz most visszabillenteni a beszélgetést a találkozóhoz.
                            Csak egy infó: falunap főfellépő a Hangulat zenekar. Főleg ír kocsmazenét és country-t játszanak.

                            Komment


                              Tudtok valamit dongósról ? Néha belép, de semmit nem szól a témákhoz !

                              Komment


                                igen, nem könnyű párbeszédet kezdeményezni...
                                ami engem illet: kétségtelen, nem volt túl meggyőző a gondolataimmal a közelmúltban, nem voltam jelen meghatározóan az oldalon, ettől függetlenül nyomon követtem a találkozót érintő, ahhoz köthető szériát. A korábbi esztendőkhöz hasonlóan kora tavasszal, illetve a publikált naptári naphoz azonnal jeleztem szabadságigényemet írásban is, azonban megint (mint tavaly és tavaly előtt is) feltételeken alapul a pénteki nap. Jelenleg rendben van, teljesen bizonyosat viszont csak csütörtök kora este, esetleg pénteken délelőtt, már a nyeregben erősíthetem meg. Szóval jó érzéssel, jó szívvel gondolok a viszontlátásra, és nagyon bízom abban, hogy mindez a reményeimhez igazodik...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X