Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hangulat zenekar.
    Csak nem az Orosházi ?
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Tudtok valamit dongósról
      Kétszer is próbáltam felhívni, egyszer a minap, egyszer régebben de nem vette fel és nem hívott vissza. Majd még próbálkozok, de nem akarok tolakodó lenni.

      Komment


        Máté, ezt nem.tudom, hogy Orosháziak e...

        Komment


          Sziasztok.
          A fórumaktivitásom jelenlegi állapota sajnálatos módon "inaktív"...Ennek két oka is van, rengeteget dolgozom,néha úgy érzem sosem érek a végére,a másik oka,hogy telefonon körülményes nekem a forumozás,asztali gép elé meg végképp nincs időm/energiám leülni. Szóval ennyit a magyarázkodásról...
          Mindettől függetlenül a fórumtalálkozót idén sem szeretné(nk)m kihagyni,ezért már jó előre elintézt(ük)em a pénteki szabadságot! Íly módon mi már péntek kora délelőtt tervezünk odaérni és idén nem wartburggal,hanem ismét a pannoniÍ val veszünk részt......
          Mindenkit üdvözlünk a mielőbbi viszontlátásig,Sándor család..😉

          Komment


            A legfájdalmasabb egy szülő elvesztésekor az,hogy ilyenkor ébred rá az ember,hogy mennyi mindent,nem tett meg és nem beszélt meg a szülővel,amit esetleg meg kellett volna beszélni és tenni,-de most már késő.
            Bármikor visszagondolok ez jár a fejemben,s bánt hogy keveset tudtam visszaadni a jóból. Sajnos korán maradtam egyedül.

            - - - Updated - - -

            Ezért inkább időben meg kell tenni mindent,hogy ne maradjon az űr mellé ez az érzés.

            Komment


              Ma délelőtt csapattam egyet a Danuviával. 1975 óta nem koptatta az aszfaltot. Mivel a 25 km-es próbaút során túl nagy problémák nem jelentkeztek, ezért Beagle-ékhez hasonlóan valószínű az idén mi sem Wartburggal megyünk, hanem elviszem a Danuviát. Nem túl szép, van rajta kályhaezüst, akad rajta szakszerűtlen megoldás is de mivel gyári a fényezése ezért nem tudom mit tegyek vele. Ha más nem majd Keszin megszakértjük közösen......

              Komment


                ....na , lesz hely a a verdáknak

                Komment


                  Szégyen rám nézve,törzsgyökeres orosházi létemre nem tudtam,hogy van Hangulat nevű zenekar a városunkban.Máté kíváncsivá tett és meg is találtam a neten a honlapjukat,-most már tudom,hogy van itt ilyen nevű együttes.A zenekari profiljukban igen sok minden van a honlapjuk szerint,de Ír zenét nem láttam közte.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    ,törzsgyökeres orosházi létemre nem tudtam,
                    Igen:nagy szégyen,a zene miatt gyanus,hogy nem ők!A fodrászuk a hugom lánya......és igen szépen játszanak.....
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Pedig Józsi barátom ez a zenekar oly régi, hogy még Máté is emlékszik rájuk mikor még a mi vidékünkön élt. Nem azok lesznek Kittus már rá keresett a fellépőkre reméljük el tudjuk illegni- billegni " a kör közepén állok" és nem dülöngélek című népi táncunkat mint tavaly is!

                      Komment


                        el tudjuk illegni- billegni „a kör közepén állok” és nem dülöngélek című népi táncunkat mint tavaly is!
                        Ha Kozsóra ment:akkor?!...........................Nincs rossz zene csak kevés PIA !!!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Szervusztok!


                          Beszéljünk egy kicsit a nyersanyagokról,amik a szombati ebédhez szükségesek.Szükséges a köretekhez krumpli,liszt,tojás.A pörkölthöz a húson felül,ami már meglévőnek tekinthető,:vöröshagyma,fokhagyma,őrölt paprika,zöld- paprika,zöldpaprika erős,paradicsom,só,bors,köménymag.Szükség lenne még,valamilyen savanyúságra és kenyérre.

                          Nem tudom,hogy egy birkából,mennyi tiszta súlyú hús jön ki és azt sem tudom,hogy hány személynek kell elégnek lennie az ebédnek,tehát a fenti anyagok mennyiségét nem tudom meghatározni,még csak kilóban sem,nemhogy grammban.

                          Aki a fenti dolgokkal tisztában van,az kérem,hogy segítsen!

                          Az is lehet egy megoldás,hogy az anyagokat ott vásároljuk meg közösen és a költséget elosztjuk,magunk között,mert a vendégeink meghívottak,meg különben is egy vendégre nem terhelünk költséget soha.

                          Ötleteket kérek,-nyilván aki motorral jön,az nem cipelhet magával,krumplit,meg egyéb nagyobb terhet!

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            ,meg egyéb nagyobb terhet!
                            A demizson az nagyobb teher ? Mert akkor hozzon laposüveget !

                            Komment


                              Ha kell cipelni valamit vagy esetleg valakit akkor írjatok, mert én egyedül megyek a Golfban. Tehát van hely benne akár krumplinak akár valakinek.

                              A hozzávalókkal kapcsolatban az sem rossz ötlet ha ott szerezzük be, mert úgy nem felejtünk ki semmit. No de még kialakulhat...

                              Komment


                                Én is Sinter véleményét osztom, ott vásárolunk és a költséget osztjuk. Mi újs a Danuviával? Kivétel ha autóval jön valaki és nem hátizsákban viszi. Kitti is a 2. talinkra az Apriliával jött és egy 2 lityis Colát hozott hátizsákba 100 km után könyörgött találjak helyet a Cz-n vagy eldobja.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X