Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szintén a helyi bevásárlásra szavazok!!A pénteki húselőkészítésnél papírra vetjük a szükséges anyagokat,kellékeket.szabit kérek és dél-1-óra körül igyekszem odaérni,ha kell megyek előkészíteni,ha mást nem összeírom a szükségest..

    Szerintem egy mindent bele saláta tökéletes lenne:vöröshagyma,uborka,paprika,lilahagyma,keverékre,gondolok:szimplán sóban pihentetve én imádom szalonnasütéskor és hasonló zsíros ételekhez.
    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 júl. 24, 20:12.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Kevés a tojás,de azért megpróbálom összegyűjeni. Biodarán élnek a tyúkjaink,minőséget tojnak.

      Komment


        Kevés a tojás,
        Ha sötét van nem tojnak csinálj nappalt világíts éjszakára....
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Szintén a helyi bevásárlásra szavazok!
          Mi viszünk fűszereket, mint eddig is ! Paprika paradicsom ha van valakinek sok a kertben, hozhat magával. De persze ami nem jön össze, azt megvesszük !

          Komment


            Számomra is tetszetős az a gondolat, hogy a helyszínen vásárolunk, az egyenleget pedig megrójuk.
            Én motorkerékpárral, a korábbi esztendőkhöz hasonlóan, egy 360-assal utazok, konkréten ezzel...
            Click image for larger version

Name:	május1 111.jpg
Views:	1
Size:	193.9 KB
ID:	152027
            Ha másképp nem megy, a táborcucc (sátor, polifoam, sok szerszám és alkatrész...) mellé egy-két zsák burgonyát vagy tűzifát, vagy egyéb "szárazárut" fel tudok pókozni...

            - - - Updated - - -

            hoppá,
            tehát konkrétan...

            Komment


              Sziasztok kedves Barátaink !
              Az idei találkozón sajna nem leszünk jelen. Én klubunk kötelezettségének teszek eleget( veterán találkozó a járáson belül) , Erzsikém meg gályázik a melóhelyén.
              Nektek viszont jó szórakozást , bulizást és tartalmas eszmecserét kivánunk !
              Üdv mindenkinek !
              Sziasztok , Kvardáék szlovákiából

              Komment


                Kedves Zénó!

                Nagy kár lenne arra a JAWA motorra krumplit pókozni,gyere csak tehermentesen.A sátrad alá,viszont hozzál fóliát,mert annak leterítésével tiszta marad és nem kell az otthoni takarítással órákat vacakolni!

                A többieknek,-maradjunk anyyiban,hogy ott vásárolunk be,de a bevásárlást közösen egy csapat végezze és ne bízzuk egyedül Emura,mert akkor a bekerülési költséget Emu magára vállalja,-mint ahogy az szokott lenni és nem lesz megosztva,ahogy az fair!Emunak nagyon sokat köszönhetünk,mert idáig alaposan kitett magáért minden találkozónkon,minden tekintetben.

                Akinek van nokedli szaggató készüléke és autóval jön,az tegye el,de szerintem 3 db.-nál nincs többre szükség,szükségesek még jó éles kések,húsvágó deszka,és egy pár db. tiszta vödör.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Akinek van nokedli szaggató készüléke és autóval jön
                  Ez teljes mértékben illik rám úgyhogy ahogy már említettem egyet viszek, valamint vödör is akad itthon olyan is ami nem malteros....

                  Komment


                    Látom mindenki igyekszik "beszállni" , kivenni részét ... hát mi csóró pestiek csak testünket és eszünket tudjuk felajánlani . Az igazság , hogy egyik se nagy szám , de ha kiegészítem avval , hogy az összes bevásárlás , szállítás lebonyolítását vállaljuk , külön a mostani alkalomra összeállított jármű típusokkal . Van lassúbb de hatalmas csomagtartós , van kicsi de gyors ( esetleg elfeledett fűszerek hirtelen beszerzésére ) ---- viszont ha nagy gáz lenne !! van nagy csomagtartós szupergyors is ! Persze kizárólag vezetünk - az észmunkát a J-1 be beülő főnöknek kell végezni .

                    Komment


                      Kvaga, sajnálom, hogy idén nem találkozunk, de köszönjük a jókívánságokat , és a ti találkozótokhoz is minden jót kívánok!

                      Komment


                        ja és ha szükséges , leviszem a - kést - és az előkészítésben tudok segíteni

                        Komment


                          @Che
                          Sörrel ugy számoljatok hogy már beszereztem 3 db 5l-es hordót...

                          Komment


                            Köszi Józsi bátyja, felvésem a garázsajtóra, mielőtt elillan a gondolat... a fejemből! Krumpli helyett akkor egy jófajta konyhakést, meg penge alá valót legózok bele a kofferbe...

                            Komment


                              A hozzávalókkal kapcsolatban az sem rossz ötlet ha ott szerezzük be, mert úgy nem felejtünk ki semmit.
                              én is ezt a verziót támogatom...
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Zoli akkor a hangtechnika jön?? ugyi még ha hozni is kell?.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X