Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pedig már kezdtem végre elfelejteni...
    Először is sztem ez a kép örökre beleég az ember retinájába, másodszor pedig javaslom a jövő évi naptár borítóképének.

    Komment


      Mert a borítókép az, amit csak a felakasztásig látunk, és többé sosincs ott nyitva a naptár?

      Komment


        Jövőre remélem a Spitfire-el jövök majd...
        Hiányolni fogjuk a Trágyapumpát akkor!
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Tegnap nekiestem a német fórumnak és nem sok jót találtam...Írni kell egy bizonyos embernek, aki gyűjti a dokumentációkat, de nem teszi fel sehova, csak elküldi annak aki kéri...Add meg az adatokat a motorról!

          Komment


            Felkeltem és......

            Csend:nincs zsivaj...hiányoztok!Csak simán meló,köszönöm,hogy teljesen más világba vittetek,ami új erőt ad,és remélem sokunknak aki ott lehetett,és lehet azoknak is:akik csak lélekben.

            Köszönöm,hogy ott lehettem.
            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 nov. 24, 18:42.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              És, egy kis csemege ! sam_3084.jpg
              Kezd lenni egy kis fóbiám !Mint ha összebeszéltek volna , hogy paparazzikat idéző módszerekkel , ki csinál rólam minél ........képet , amivel ..... helyzetbe hozhat . Ráadásul ha már kiteszi akkor meg kicsiben , alig látható méretben

              Komment


                kicsiben , alig látható méretben
                A méreteidről mi igazán nem tehetünk !

                Komment


                  Hiányolni fogjuk a Trágyapumpát akkor!
                  Itt most nagy az arcod, Kitti engem ugyanezért élőben szemmel vert

                  Komment


                    többé sosincs ott nyitva a naptár?
                    Én abban bizakodom, hogy most hamarabb erőt veszel magadon, és még az idén ősszel összeállítod a naptárat.Így még az idén ki lehet akasztani a falra, és gyönyörködni benne.(függetlenül attól, hogy ki vagy mi van a borítóján)

                    Komment


                      még az idén ősszel összeállítod a naptárat.
                      Mi erőt vettünk magunkon Gyurival tavaly is, csak aztán nem nagyon jöttek tőletek a képek...


                      Mint ha összebeszéltek volna , hogy paparazzikat idéző módszerekkel , ki csinál rólam minél ...képet , amivel ... helyzetbe hozhat .
                      Most minek ez a műsor mán? Amúgy meg kiről másról?
                      Amúgy is!!! Akinek cicit villantanak, amikor elgurul az autójával az utcán (ami megjegyzem egy kis faluban nem jellemző), az ne siránkozzon sanyarú sorsán!

                      Komment


                        Jók a képek és a szöveg. Egyfolytában mosolygunk rajtuk.

                        Attila, voltál Filepéknél?

                        Komment


                          Eltettük jövőre, a többi megmaradt innivalóval (megint túlkészülte magát a csapat), amikor veled együtt isszuk meg!
                          A jókívánságaidat (Máté kiemelten) viszont felhasználtuk!

                          Komment


                            Megint nekem kell:...................kávét főzni!Közel............................egy évig
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Akkor az üvegek már a spájzban vannak.
                              Jubileumi készlet. Ezt nevezem előrelátásnak.

                              Komment


                                Viszont , amíg meleg a téma , esetleg megemlékezhetnétek azokról akik nem voltak ott -és az ő barátaikról .

                                Hiába kampányoltam annyit ?? Aztán így is megmaradt a "kampánykészlet " ?

                                De csak finoman !!!!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X