Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Azért iparengedélyt még ne válts fotózásra
    nekem már nem is kell 'beszóni'
    De azt megérthetjük néha annyira elérzékenyült a pillanat hevében, hogy beleremegett a keze.

    Komment


      Ne a minőséget nézzétek,-a szándékot!Az utóbbi kimondottan jó,igaz némely kép egy kissé homályos,de egy kis képzelőerővel élessé lehet tenni.

      Komment


        ,igaz némely kép egy kissé homályos,de egy kis képzelőerővel élessé lehet tenni.
        ...

        van az a mennyiség !!!!! De akkor még mindig kérdés - a mennyiség minősége ....

        Komment


          A finomított gyümölcspárlat az én kézfejemen is hatást gyakorolt...
          Click image for larger version

Name:	keszi 2017 049.jpg
Views:	1
Size:	185.9 KB
ID:	152474Click image for larger version

Name:	keszi 2017 054.jpg
Views:	1
Size:	182.1 KB
ID:	152475Click image for larger version

Name:	keszi 2017 055.jpg
Views:	1
Size:	183.0 KB
ID:	152476Click image for larger version

Name:	keszi 2017 059.jpg
Views:	1
Size:	170.4 KB
ID:	152477Click image for larger version

Name:	keszi 2017 061.jpg
Views:	1
Size:	180.9 KB
ID:	152478Click image for larger version

Name:	keszi 2017 062.jpg
Views:	1
Size:	174.7 KB
ID:	152479Click image for larger version

Name:	keszi 2017 063.jpg
Views:	1
Size:	180.7 KB
ID:	152480Click image for larger version

Name:	keszi 2017 066.jpg
Views:	1
Size:	176.4 KB
ID:	152481

          Komment


            Nem a kezedre hatott az, hanem megmutatja a te szemszögedből a világot! Ha bepiáltál akkor a képek is olyanok amilyennek te látod.

            Komment


              madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Oszt mit csináltál errefelé?
              Nagyszüleimnél eltöltöttem pár nyugis napot . Képek meg még csúsznak, meg kell sülni a szobámba még most is(beépített tetőtér)... (jelenleg a nappaliba hűsölök)

              Komment


                Szervusztok!

                Szeretnék köszönetet mondani mindazoknak akik a pörkölt elkészítésében segítettek (nagyjából mindenkinek)..Külön köszönet illeti a fórum nő tagjait,akik a galuska elkészítésétől a takarításig,áldozatos munkájukkal kiszolgáltak minket,feláldozva azt a szabadidőt amit pihenéssel is el lehetett volna tölteni.

                A pörköltről,csak annyit,-ez így sikerült.Véleményem szerint,még jobban át kellett volna nézni és lehetett volna még több faggyút leszedni.Nagyon sótlannak találtam és lehetett volna csípősebb is,de próbáltam a közízlésnek megfelelni,mert nem mindenki szereti,ha sós,vagy erős és gyerekek is fogyasztottak belőle.Úgy vélem összességében lehetett volna űberelni,de azért nagyon köszönöm a dicséreteket,amely nem csak engem,de az egésznek az elkészítésében résztvevőket is illeti.

                A békülésről,-nem haragudtam én senkire a társaságból,-sőt,-ehhez mérten a békülés akkorára sikeredett,mintha nem is haragot,de egyenesen gyűlöltet akartunk volna feloldani,-talán a kevesebb ebben az esetben is több lett volna.Utólag betudom a találkozás örömének ünneplésében,de szombat reggel a társaság némely tagja,beleértve magamat is úgy nézett ki,mint a "Sivatagi shav" című filmben a másnapos majom.Próbálok a jövő évi találkozóig a legkevesebb haragost begyűjteni,hogy csekélyebb mértékű legyen a békülés.

                Elszállt ez a két nap,és nagyon nehéz volt elbúcsúzni tőletek,mert ilyenkor mindig megfogalmazódik az emberben,hogy lesz e még alkalom a találkozásra,lesz e még egy évem,-valószínű lesz,de az ember a jövőt illetően midig bizonytalan.

                Végezetül,-köszönöm,hogy veletek és ott lehettem,szép élmény volt.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Képek:
                  https://www.dropbox.com/sh/96ytm1vjj...btmuPPlva?dl=0

                  Már csak a videókkal kell kezdenem valamit. Jópofa az a vízálló tok de minden apró koccanás olyat szól hogy majd kilövi a tekercset a hangszóró .

                  Komment


                    .Külön köszönet illeti a fórum nő tagjait,akik a galuska elkészítésétől a takarításig,áldozatos munkájukkal kiszolgáltak minket
                    Ebben teljesen egyetértek, de emlegessük meg külön Gyuri barátom feleségét, aki nemcsak jól főz, hanem megszámlálhatatlan palacsintát is csinált nekünk, rááldozva majdnem azt az időt, amíg a pörkölt főtt, amiből egyébként nem került a kukába tehát jónak titulálható.
                    Magam finnyás gyerek vagyok, (mert egyke), Palacsintát és pörköltet is kétszer ettem először óvatosan aztán már kevésbé. Anyám ezt nagy elismerésnek venné.
                    Én sem haragudtam senkire, bár a Gályász család alagsori bejárattal, meg is verekedtem, de remélem mindenkivel kibékültem rendesen.
                    Ne feledkezzünk meg Attila családjáról akik mindenképpen maximálisan odatették magukat, mert volt hol lennünk, volt mit ennünk és mindezt csak egy köszönömért amit el sem várnak igazán. Le a kalappal!

                    Komment


                      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Képek:
                      https://www.dropbox.com/sh/96ytm1vjj...btmuPPlva?dl=0

                      Már csak a videókkal kell kezdenem valamit. Jópofa az a vízálló tok de minden apró koccanás olyat szól hogy majd kilövi a tekercset a hangszóró .
                      Hát, a tok felfog minden messzebbről érkező hangot. Amit ha hallani akarsz jól felhangosítod. De ha valamit nekiülök azt rögtön átvezeti a kamera házára, úgy meg valóban nagyot szól
                      Bringás videót haverom vágta, nem véletlenül rakott alá zenét
                      (ott a mellkaspánt műanyag részéhez kocogott folyamatosan kamera...)

                      A 87. kép hány órakor készült? Szerintem nem sokkal az után dőltem ki

                      Komment


                        A 87. kép hány órakor készült? Szerintem nem sokkal az után dőltem ki
                        Ha jól emlékszem ilyen formába mennek a képek nevei: IMG_dátum_idő.jpg
                        Azt amúgy meg hogy érted hogy 87. kép?

                        /SZERK
                        Oké a felvonulásos videó megvan:
                        https://youtu.be/vdI-kgpHCBA
                        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 aug. 03, 12:53.

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha jól emlékszem ilyen formába mennek a képek nevei: IMG_dátum_idő.jpg
                          Azt amúgy meg hogy érted hogy 87. kép?
                          Igen, valóban azt jelöli
                          Ha végiglapozom dropboxban akkor írja hogy hanyadik (87 of 89 )
                          Na de 23:59:57-kor még ott ültem, szóval akkor vasárnap dőltem ki

                          Komment


                            Videók.

                            1. Máté és Zoli péntek esti beszélgetés (részlet).
                            2. Joker pálinka promója

                            https://www.dropbox.com/s/h7x3diuh0u..._1196.mp4?dl=0

                            https://www.dropbox.com/s/oint0vdkuj..._1247.mp4?dl=0

                            - - - Updated - - -

                            ApaE próbálja tartani a tempót Kittivel...

                            Click image for larger version

Name:	20545489_1215373818572883_4491996536433036718_o.jpg
Views:	1
Size:	97.7 KB
ID:	152482
                            Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2017 aug. 03, 15:11.

                            Komment


                              Ha esetleg Jokert érdekelné egy jó elsőfékdob:
                              Pannónia p20 Kemence - VeteránApró

                              Komment


                                Mi előtt a többi videó is megjelenik --Máté és Én kijelentjük , hogy kizárólag a beskatulyázás miatt kialakult vélemények életben tartásának céljából viselkedünk így ( és még úgy is , ha más is kiderülne ) , előre megbeszélve , a ti szórakoztatásotokra . Az itt elhangzottaknak sem tartalmuk , sem gondolatébresztő szándékuk nincs ! A régebben , eddig , néha , véletlen .... tőlünk ( főleg tőlem ! ) hallott trágár kifejezések , halmozott használata is csupán az alkoholos befolyásoltság látszatát hivatott demonstrálni . Ezért pedig elnézést kérünk minden gyengébb lelkű "segéd"motorostól .



                                ( nem kéne a zártba tenni ? - csak a Sanyi miatt )

                                - - - Updated - - -


                                ApaE próbálja tartani a tempót Kittivel...
                                meg is izzadt az öreg -- na mi bent maradtunk , mert tudtuk .....

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X