Közlemény

Collapse
No announcement yet.

KOA NyáriTábor Csongrád 2017.07.07-16.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Azt hittem Kőrös torokban, mert ott van sátras kemping.

    .....persze , a népeknek ...

    Komment


      #17
      Haha csak zárójelben jegyzem meg csongrádi borkimérés címét is tudom és nem rossz a csongrádi bor.
      mink a kannást szeressük
      sepy, madorka és joker kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        MENNYISÉG MERLOT

        Palackozta Péti Nitrogén Művek


        sepy és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Ezt is "kannyába" mérik ám a pincébe. aztán meg a pincén kívül is "kannyából" mérik.

          Komment


            #20
            Uraim a kovászolás elindult a mai napon!!
            joker kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Várunk mindenkit szeretettel!
              Emu beírlak!
              sepy, emu és kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Kezdhetném úgy is: Hol volt- hol nem volt de a valóságról szeretnék írni és nem mesélni akarok! Van egy lelkes összetartó csapat kik évente rendszeresen eltöltenek egy hosszabb időt együtt / évek óta Csongrádon /. Ők a KOA. Csapata ki lakó autóban ki lakó kocsiban de vannak szép számmal kik mint én Kittussal sátorban. A Fórumról ismert ismerősökkel és újakkal vendégségben eltölthettünk egy kellemes napot. Este a felvonultatott pazar technika segítségével felidézték közös kirándulásaikat azok jó hangulatát. Nem partizánkodni szeretnék de Jokernek felvetettem a technika Keszibe hozatalát melyre Ő bólintott de azt mondta ezt már előzőleg elvetette a csapatunk?! Nem ordító zenére gondoltam de egy beszélgetést sem rontana el egy kis zene gondolom én? Legyetek szivesek nyilatkozni. Pl. a Keszis motorosokkal közös ebéd közben?? Azt mondják a Magyar ember evés közben nem beszél! Ezt felül írva zenét viszont szívesen hallgatott mindenkor. Vissza térve az eredeti témához JÓ volt Veletek. Készüljünk Keszibe!!

                Komment


                  #23
                  Jokernek felvetettem a technika Keszibe hozatalát melyre Ő bólintott de azt mondta ezt már előzőleg elvetette a csapatunk?
                  Én meg várom a végeredményt mert a szállítása az én feladatom lesz.
                  Joker és csapata meg azért bírná mert akkor a többi cuccot is kénytelen lennék

                  Komment


                    #24
                    Én meg várom a végeredményt mert a szállítása az én feladatom lesz.
                    Na, akkor, mint szervező eldöntöm gyorsan ezt is. Hozzad csak (és Jokerék is hadd örüljenek!). Nem kell annak bömbölni, de háttérzenének, amikor épp igényünk van rá (vagy nem akarjuk Joker és Mátéapu, az elfogyasztott italmennyiség függvényében tartalmilag egyre nagyobb magasságokba emelkedő eszmecseréjét hallani ), akkor háttérzenének tökéletes!

                    Köszönjük szépen Emu!

                    Komment


                      #25
                      (vagy nem akarjuk Joker és Mátéapu, az elfogyasztott italmennyiség függvényében tartalmilag egyre nagyobb magasságokba emelkedő eszmecseréjét hallani
                      Na akkor készülj Atilla,ez már jelentősen kimeríti: a békülésre való felhívás tényét ez okból emelem a tervezett uti-készlet mennyiségét.....
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #26
                        Joker és Mátéapu, az elfogyasztott italmennyiség függvényében tartalmilag egyre nagyobb magasságokba

                        ......mivanmivan ???

                        Komment


                          #27
                          Arról beszélsz Attila mikor Ifával vitték a Mamát??. Valami ilyesmiről szólt az eszmecsere. Mindenkor tisztelettel volt emlegetve a Mama ki büszke lehet a Vejére.

                          Komment


                            #28
                            Nem az Ifásra! Ami utána jött. A figyejjéé...nem tefigyejj... Má figyejjj.... Részre. :-D

                            - - - Updated - - -

                            Na, Máté! Akkor ez is jó buli lesz!!!

                            - - - Updated - - -

                            Sőt! Egyre jobb!!!!! :-D :-D :-D

                            Komment


                              #29
                              Az jó,ha lesz egy ki zene,legalább meg tudjuk táncoltatni a lányainkat.A kedvenc zenéim nekem is a rock,bár sokszor a blues felülírja,de elkelne egy kevés összebújós is,hogy aki romantikus kapcsolatban van,mint például én,az össze tudjon bújni a párjával tánc közben.

                              Remélem a zenei repertoár ki fog terjedni egy-két régebbi munkásmozgalmi dalra is,-elvégere munkások voltunk,vagyunk és leszünk az idők végezetéig,-természetesen mindent csak politika mentesen!

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                #30
                                Zeneileg én is a régi magyar rock és blues zenét favorizálom. Úgy látszik a csapat jelentős része így vélekedik.

                                egy-két régebbi munkásmozgalmi dalra is
                                Az amúri partizánok dalát szeretném meghallgatni....

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X