Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannoniával a Pannonia Gyárba!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannoniával a Pannonia Gyárba!

    Május 1-re izgalmas programot szervez a Pannonia MGTSZ!

    Meghívó

    Már 40 éve hogy leállt a termelés!
    Muszáj ezt a szomorú dátumot egy vidám megemlékezéssel, találkozóval ünnepelni, hogy ne felejtsük el, a magyar motorkerékpár gyártás fő helyszínéül a Csepel Művek szolgált. Ezért találkozzon itt minél több Pannonia ezen a szép május 1.-i napon, amikor is újra belepheti a Művek levegőjét a kétütemű motorok füstje.

    Várunk minden tulajdonost—ha lehet motorral—aznap a főbejáratnál, hogy együtt motorozzunk be a Pannoniákkal a Pannoniagyárba!

    Időpont: 2015. május 1. péntek
    Helyszín: Csepel Művek (Bp. 21. kerület, Gyepsor utca 1.)

    RÉSZLETEK......

    #2
    Szia Ricsi!

    Igrich megelőzött! http://veteran.forum.hu/beszelgetese...ajus-1-a-4243/
    sinter és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia Zsolti!
      Igazad van,de mivel minél előbb értesíteni akartam erről a fontos eseményről a Veterán Fórum Pannoniakedvelő tagjait, csak a "Rendezvények" című részt futottam végig, és mivel ott nem volt ilyen bejegyzés, ezért bátorkodtam új témát indítani neki.
      taluga, Lemezjáték és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Semmi gond. Azért "linkeskedtem", hogy más is odataláljon ebből a témából.
        taluga és Igrich kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          A reklámfilm ütős lett!

          Mi már csütörtök este Törökbálinton alszunk,hogy pénteken semmiről se maradjunk le! (T5 + P12 megy)
          A Fórumról ki tervezi a részvételt?
          taluga, Lemezjáték és 5 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Pl. én, sajnos nem motorral...

            Komment


              #7
              A kollégám és én,megyünk! Két T5h...

              Komment


                #8
                ......egy helyen lesz a sok Pannónia---nehogy valaki meg újra eljátsza : BEZÁRT A GYÁR

                Komment


                  #9
                  nehogy valaki meg újra eljátsza : BEZÁRT A GYÁR
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #10
                    Én is ott leszek, csak 4 keréken sajnos. Remélem nem fog szakadni az eső...

                    Komment


                      #11
                      Én sajnos nem tudok menni, de várom a lelkes beszámolókat és a képet! Majd 10 év múlva hátha eljutok oda

                      Komment


                        #12
                        -1992 óta nem voltam bent!Előtte több mint 10 évig majd minden nap!
                        Muszáj oda mennem ha nem esik akkor mocival! No nem a felhajtás végett,hanem a szép és kevésbé szép emlékek okán!

                        Komment


                          #13
                          Én is megyek a T1-essel! Persze utánfutón jön, nem bírna már ki a fenekem oda-vissza 400 km-t...

                          Az időjárás miatt aggódom. Régen minden május 1. szép derűs volt mert az oroszok szétlőtték valami rakétával a felhőket...tartotta legalábbis nálunk a néphit...Nem maradt esetleg nekik még???!

                          - - - Updated - - -

                          Ricsi95D
                          Várunk minden tulajdonost—ha lehet motorral—aznap a főbejáratnál, hogy együtt motorozzunk be a Pannoniákkal a Pannoniagyárba!
                          Hánykor lesz ez pontosan?

                          Komment


                            #14
                            Találkoztam "Fótigyula"-val, érdeklődtem ki, mikor indul, lesz-e valahol találkozó az induláshoz.

                            Azt mondta, nincs megbeszélt találkozó, és Ő már reggel 6 körül indul Fótról (meg sem kérdeztem, de gondolom a P12-esével megy), mert rengeteg dolga lesz.

                            Ebből gondolom, elég korán kezdődik a megemlékezés.

                            Mi is megyünk a piros P21 Lux-al.

                            Komment


                              #15
                              wsievers,----igazából ,... ugye.... , szóval .... , -----amikor mind bent van

                              de ezt csak halkan , és igazán a poén kedvéért és ugye nem be hanem rázár

                              aztán csak egy maradhat ..... "azenyimalegeredetibbnulszériásprototipus , ja és törökfranciausaimport "

                              de lehet ,hogy csak tudat alatt , irigy vagyok mert nincs pannóniám ?

                              érezzétek jól magatokat és legyen frankó idő !

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X