Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tavaszi Veterán Jármű Technik Piknik Kaposváron

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tavaszi Veterán Jármű Technik Piknik Kaposváron

    Tavaszi Veterán Jármű Technik Piknik Kaposváron !!!

    2011.03.27. Kaposvár Cseri Park !

    (találkozó+börze)

    #2
    Nálunk is 2011.03.26. Szombat. Első összejövetelünk,ami egy kirándulás keretén belül rendezünk. 9.óra és 10 óra között találkozunk a Polus centernél. És irány Esztergom. Veterán Opel klub szervezésében ,lesz kis ügyességi verseny és alkatrész felismerés, stb... Városi cirkálás.. üdv Mindenkinek.

    Komment


      #3
      Remélem egyszer hozzátok is eljutok ....kicsit messze van.( Veterán kocsival) Majd tegyél fel képeket légyszíves.

      Komment


        #4
        Szia! természetesen közlöm .

        Komment


          #5
          -- Sziasztok ! Pár képet a veterán Opel Klubb első találkozójáról itt meg nézhetitek. Még lesz hozzá fel téve pár fotó. http://monza-attila.xfree.hu/218598

          Komment


            #6
            Ismételten itt vagyok. Oldtimer Show & Sokadalom KÉPEK fent vannak aki csemegézne egyet.

            nagyon sok Autó- Motor volt jelen ,és kicsit kedvezett az időjárás is. De nem igazán volt napsütés.. Üdv Mindenkinek.

            Komment


              #7
              Jó kis találkozó lehetett !!! Köszi a képeket! Május elsején nem lesz valami jó kis progi???

              Komment


                #8
                Nagyon nagyon jól sikerült a Hungaroringes össze jövetelünk. Képek már fent vannak. Opel Magyarország 20 éves címszó alatt láthatóak. És persze az OROGÓ-n is ott olvasható egy rövid cikk és képek. Én autóm is ott van. Sőt kiállítási db lett belőle..

                --- Ez még eszembe jutott: ---

                Veterán opel klub keretén belül, persze jöhet aki akar.

                -- Biatorbágyra megyünk. Filmes autókat nézünk meg. Majd megyünk Tatabányára.- ott is veterán autókat és motorokat nézünk meg, egy egész napos kirándulás lesz. Bp., Budaörs Dechatlon parkolóból indulunk. 9-10 közözz talizunk..
                Lacca 110 kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Hát nagyon jól sikerült ez a buli is... És a lényeg,hogy nagyon jó idő volt és sokan mentünk.Click image for larger version

Name:	Biatorbágy (21).jpg
Views:	1
Size:	182.1 KB
ID:	129042
                  Képek a szokott helyen..

                  Komment


                    #10
                    Velencei Tó körüli rendezvény is lesz.. Júli.15-16-17 hétvégén. Lehet ,hogy én csak szombaton megyek.Az a fő nap....

                    Komment


                      #11
                      Gyöngyösi találkozó ami most volt a hétvégén...

                      Komment


                        #12
                        Jók a képek. Nem tudod honnan volt a Ks750-es?

                        Komment


                          #13
                          nem vagyok benne biztos, de Eger talán.. nagyon szépek voltak .mind mind annyi jármű....

                          Komment


                            #14
                            Erről van infó hogy milyen progi lesz? Fix helyen vagy ilyen gurulós és mindegyik nap máshol?

                            Komment


                              #15
                              Nekem-8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Erről van infó hogy milyen progi lesz? Fix helyen vagy ilyen gurulós és mindegyik nap máshol?


                              -- ha a Pázmándira vagy kíváncsi .akkor a szombat az a nagy program. velencét körbe járva egy két helyen meg állunk. de keress rá a programra. szombat 7.30-8-30 ig van a regisztrálás. velencei kollégium előtt.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X