Közlemény

Collapse
No announcement yet.

k25 adagoló

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    k25 adagoló

    sziasztok érdeklödnék,szétment a k25 a légtelenitö csavar az adagolon,valaki ha tudna segiteni ebben mit tegyek hogy jó legyen,várom segitségeteket köszönöm.

    #2
    Üdv! Mi az hogy szétment?

    Komment


      #3
      ki mennt a menet belöle teljesen nem tudom meg húzni hogy ne kapjon levegöt

      Komment


        #4
        Szia! Ha az adagolóházból jött ki a menet az szar ügy. Nagyobb menetre fúrásnál elkerülhetetlen hogy spén menjen az adagolódba, még ha gépzsírral jól megkent menetfúrót használsz is, ami jól magában tartja a forgácsot. Szakszerűen le és szétszerelt üres adagolóházat lehet javítani. Vedd le, és vidd el adagolóshoz, amúgy sem árt belövetni, majd ő a kezedbe adja üresen. Vagy: Félgány megoldásként coll-os menetű csavart(pár tizeddel nagyobb) végig átfúrsz, majd menetet vágsz bele, abba egy pici légtelenítőcsavart raksz, majd az egészet betekered EGYSZER réz vagy alu alátéttel, esetleg menetrögzítőt is használsz. A menetemelkedés nem fog stimmelni, de az eredeti menetedet amúgy is ki kellene fúrni, nem kár érte. A kis csavart már ne tépd agyon, köv. légtelenítésnél nehogy az egészet kitekerd egybe.

        Komment


          #5
          Üdv ! Meg kell helikolozni.Heli-coil menetjavítás.Valamelyik topikban van anyag bőven. Nézz utána.
          Hajtókar kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv! Használtam már helikoilt, a probléma ugyanaz, MENETET KELL VÁGNI MENETFÚRÓVAL ami spén belepotyogást okoz az adagolóba. Ha mégis a menetvágás mellett dönt, akkor meg minek a drága heli-coil készlet? Itt nem egy rövid zsákfuratról van szó, nem hengerfejcsavar. Ráadásul nem szereti a ki-be tekergetést, leginkább egyszer meghúzós.

            Komment


              #7
              Üdv !Van benne valami.Holnap megnézem az enyémet hogy van megoldva .Leszerelni elég csücskös,nagy bontással jár.Ha meg kénytelen vagy akkor legalább átnézeted.

              Komment


                #8
                Megnéztem az enyémet elég tréj.De mivel polcon van ,átalakítom hogy egy darabig ne legyen gond.Belefúrok, bele egy menetes réz hüvelyt ebbe csavarom a légtelenítőt ,ja és beleragasztom a hüvelyt.Örök mint a nyomorúság.
                mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Nem tudom.de az adagóló javitókból kiveszett a becsület.
                  Fekujitott adagoló MTZ-40-E-ft működik,de a fordulat ingadozik nem igazán pörög,igaz nem füstöl.
                  Uj henger uj dugó uj gyürük(cseh:drágább,garantált) uj csapágysor,szivattyú,uj porlasztó,előirt nyomaték ,hézag,fekujitott hengerfely,uj szürőrendszer (házzal együtt)nem igazán könnyen indul.
                  Hová kellene menni ,és mibe kerülne,hogy egy felujitott felujitott legyen.!?
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Üdv !Valószínű rosszul van belőve az adagoló.Ha repked a fordulat akkor szabályzó baj van.Az MTZ hajlamos a téli indulás elhalasztására .Bolygóműves önindító kell.ez bekúrja.

                    Komment


                      #11
                      köszönöm szépen a tanácsot

                      Komment


                        #12
                        Nekünk is egy MTZ 820.1 volt az IH előtt.Bolygóműves önindító volt rajta de nem akart menni ki pattant a fejünkből az ötlet hogy mikor már sosem akart indulni és kimeredt az aksi,hogy alágyújtunk szó szerint.Hoztuk a fa tüzeléses bojler üstjét és begyújtottunk 15p múlva már ment is.Persze lehet használni és kapni vízmelegítőt rádugod a 230 ra és felmelegíti a vizet és könnyebben indul a gépezet.

                        Komment


                          #13
                          viktor1975 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          légtelenitö csavar az adagolon,valaki ha tudna segiteni ebben
                          Új ötlet:
                          Minta visz esztergályos bácsihoz,és kérem szépen amig javitva lesz az adagolóm,kérem készitsen kupos menetet nekem,ami ugye kapaszkodik és tömit is,tartósan ideiglenes megoldás,a sürü tekergetés kéretik mellőzni!




                          nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Valószínű rosszul van belőve az adagoló
                          igen és mivel bizonyitom ,hogy egy felujitott adagoló max állitgatva van!
                          Kidobott pénz,+ut+ujabb+alkatrészés+uj munkadij.Te visszavinnéd 75-km t és cirkuszolnál lehet"kiszálláson lenne"
                          Egy jó csaló megmagyarázza látatlanba ,hogy nem jól raktad be a vezérlést,vagy akármit és szopi!
                          Engem is megingattak már a tudásomban nem egyszer.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #14
                            Üdv !Nem ismerem ezt a vezérlést,de...Van amit ismerek és volt ilyen szitu.Teherautó adagoló szar lett:mondom a manusnak ,Felső holtpont előtt x fok előtöltés 1.5 fok első hengernél nem jelenik meg a nafta namivan.Á az így úgy jó ,vita nem hagytam rá új mérés jé tényleg szar.Legázoltam szakmailag.Igazam lett, vállaltam a kockázatot bejött.

                            Komment


                              #15
                              Felujitott adagoló:szögmérő spéci beállitás gép indul megáll.előtöltés ujraállit indul megál egy müszak elment ideg az égig.
                              kiszerel vizsgálgat forgat és elkezdtem bontani elsőre bejött meghajtó elnyirta az éket nem volt jól meghuzva.Adagolós kézséges adjon éket vagy beszerelje(jajj az idegeim,nem a régiek)Két nap +20-liter benzin.És néhány szeg a dobozomba.!
                              A gép ketyeg mint a zsebóra.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X