Közlemény

Collapse
No announcement yet.

K25 Zetor hidraulika felújítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    szeva. elszeretnem adn felujitott k25-ös gepemet. motorban uj huvej dugo gyuru. hengerfej felujitva. a valto teljessen szetvan szedve öszes csapagy cserere szorul.nemszeretnek már rákolteni ez az eladás oka.akár egyben akár darabokban hivjatok udv.06205302775

    Komment


      #17
      Üdv!Én eddig ráköltöttem egy vagon dohányt,de még nincs vége. Van ami érdekel.Felhívlak.

      Komment


        #18
        Tisztelt fórumtársak! SEGÍTSÉGET SZERETNÉK KÉRNI ? K25 ALKATRÉSZEKET MAGYARORSZÁGON HOL LEHETNE BESZEREZNI ILLETVE HA KÜLFÖLDRÖL RENDELNÉM MEG AZT HOGYAN LEHETNE MEGOLDANI?????(Még nem rendeltem külföldről ) ELŐRRE IS KÖSZÖNÖM

        Komment


          #19
          Kedves Nivaronin!
          Csak most vettem észre, hogy mit válaszoltál. Eddig csak kínlódtam a hidraulikával, de az útmutatásod alapján majd megbontom. Köszönöm!
          Üdv.: Miki

          Komment


            #20
            gabee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Így maradunk annál az elképzelésünknél hogy külön hidraulikát rakunk a traktorra.
            KIváncsian olvasom,de nem találom miért,nem a munkagépre szerelitek a hidraulika szivattyut kardánnal?
            Ez a megoldás bevált,a sürü csere és a csöhosszak csökkentése miatt.!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #21
              Sziasztok, K25 szervizkönyvet keresek. 2db javításra váró zetoromhoz kellene.

              Komment


                #22

                Szervusz Laki!

                Mondjuk vannak Zetor K25-höz részemről elérhető helyen szakirodalmak,amiket át tudok adni neked,-akkor most hogyan tovább?Van egy Szlovák nyelvű,szerelési útmutató,van egy Angol nyelvű alkatrészjegyzék és van egy Szlovák nyelvű könyv,méretezett célszerszámok rajzaival,amely a traktor javításához esetleg szükségesek.

                Mondd meg nekem,hogy mit tegyek tovább az érdekedben,mert se címet,se nevet,semmit nem tudok rólad,-akkor mit léphetek?Az a jó bennetek,hogy jöttök bemutatkozás nélkül,illetve néhányan írnak egy pár semmitmondó szót magukról,-azután kértek valamit,-megkapjátok és köszönés nélkül távoztok.

                Nem pénzről van szó,-ne ijedj meg,-csak emberségről!


                Üdvözlettel:Che

                Utóirat:Amennyiben a szűk fórumos társaságból szüksége van a fentiek közül bár melyikre valakinek,írja meg,mert szívesen.........
                mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  van egy Szlovák nyelvű könyv,méretezett célszerszámok rajzaival,amely a traktor javításához esetleg szükségesek.
                  Kb. egy hónapja jártam Párkányban és feltettem a kérdést az eladónak hogy van-e különbség a szlovák és a cseh nyelv között és mondta hogy van.
                  én ugye csak oroszt tanultam meg egykicsi németet de egyiket sem meg. Mondhatom nyugodtan hogy nem érzem a különbséget.
                  De a Zetor még ugye csehszlovák gyártmány volt. Akkor is elkülönült a két nyelv??

                  Komment


                    #24
                    A múltkoriban jó késő éjjel hallgattam a rádiót,Szlovák nemzetiségi műsor volt,-ott mondta egy asszony,hogy a Szlovák nyelv a Szlávok eszperantója,-tehát értelmezésem szerint,egy olyan összekötő,részben hasonult,alapjaiban Szláv nyelv,amit minden Szláv megért.A Cseh és a Szlovák nyelv között annyi lehet a különbség,mint az Orosz és az Ukrán között,vagy a békési Magyar és a nógrádi Magyar között,az-az nagyjából semmi,ha figyelünk megértjük egymást.A nógrádi azt mondja,"ugorj sárókra!",a békési meg,azt,"ugorj sarokra!",-eben -guba.

                    Az szakirodalmat illetően,-akkor legyen Csehszlovák nyelven írott,-"de ollan nyeev mög nincsen es",-mondaná a székely.

                    Üdvözlettel:Che
                    mátéapu és emu kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25

                      Szervusz Laki!

                      Megpróbáltam emaiban a megadott címre elküldeni a gépkönyveket,illetve talán egyet sikerült,-erről kérek esetlegesen visszajelzést.A másik kettőt nem sikerült feltöltenem,mert valamiért szokatlanul viselkedik a gmail.Próbáltam de nem ment,viszont visszajött egy Angol nyelvű email nekem,amit nem tudok értelmezni,-mintha a címmel lenne kapcsolatos,-mellékelem.A könyvek rar-ban vannak.
                      Nem tudom miért,-biztos jó az általad küldött cím?

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X