Közlemény

Collapse
No announcement yet.

zetor bolt..

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    zetor bolt..

    Tudtok olyan boltot vagy web oldalt ahol régebbi zetor alkatrészekhez lehetne jutni ?pl : zetor 5748..

    #2
    Üdv!Persze,Van alkatrész ez-az.

    Komment


      #3
      kipufogó csonk kellene meg a kipufogó... eléggé rozsdás meg repedt egy kis darabka is kitört a csonkból..de használható ,a másik a matricák ...

      Komment


        #4
        Üdv !Nagytraktor KFT Kecskemét ,itt próbáld az alkatrészt.

        Komment


          #5
          Helló! Úgy látom itt is elég lanyha az információ! Zetor alkatrészeket csak szlovákiából rendeljetek az agrobíró elküldi a magyar postával bárhova Magyarországon, és a nagy traktor árainak a töredékéért. Én emmailt szoktam írni neki és másnap visszahív telefonon ha nem ért valamit magyarul beszél, és elmondja mikor tudja postázni, rendes ember, forintal kell fizetni.

          Komment


            #6
            Üdv!Privátba nyomd át légy szíves ezt az infót.Hátha tudok velük bótolni.Eddig még szlovákból nem sikerült.Jogos egyébként,a nagytraktor húzós.

            Komment


              #7
              Helló! mi meg teljesen azonos érdeklődésűek vagyunk és még majdnem kollégák is csak az én munkahelyem az olaj iparon belül a múlt évben meg szűnt. Horgászom, zetor traki, agrosztroj traki

              Komment


                #8
                Üdv!Köszi az infót,ránézek.A horgászat-ma fogtam egy 3.80-as pontyot.Féderes vagyok,metódosan nyomom.Múlt héten volt egy 8.50-es.Az már veterán!
                korompaiistvan kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  De jó neked! Nekem sajnos még engedélyem se volt pénz hiány miatt. Én minden módszerrel horgászom elsősorban mach másodsorban féder, esetleg pontyozás nehéz cuccal, mély vízen boló.

                  Komment


                    #10
                    Üdv !Megnéztem a boltokat.Benoval már üzleteltem,a másikat most kóstolgatom.Én mindig azt mondom :a pénz ott hever előtted csak le kell nyúlni érte.Nyomjuk haver!

                    Komment


                      #11
                      És a beno is beszél magyarul? Akkor én lenyúlok érte !!!!! Hajrá!! Az árak nagyjából azonosak, Jó az agrobiró rendes magyar!

                      Komment


                        #12
                        Üdv!Beno az cz vagy angol nyelven konzultál.

                        Komment


                          #13
                          Kellemes karácsonyt mindenkinek!

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X