Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Zetor k 25 Porlasztó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Zetor k 25 Porlasztó

    Sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy k25-höz jó e a csepel porlasztó.
    Válaszokat köszönöm.

    #2
    Ha a méretei egyeznek miért ne.
    MTZ-50-esbe szereltem Boss autó porlasztókat szerette,végül is finomabb minőségü szerkezet a jobb porlasztással csak gazdaságosabb lehet.
    zsotesz kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Köszönöm mateapu,valahol fórumon olvastam hogy jó bele,és most láttam a vaterán újat ezért lenne jó tudni pontosan hogy jó e mert feleslegesen nem szeretném megvenni.

      Komment


        #4
        Sziasztok! Megvettem a csepel teherautó porlasztót (zsír új) katonai bontóban, beálíttattam és tökéletesen megyen vele.
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          zetor k-25 felni ha vallakit érdekell ven eladó 06305990070 üdv ( jó állapotba )

          Komment


            #6
            Üdv !Megy a csepellel,az eredeti3800+ fa.Én nem teszek ilyet bele más a porlasztási szög.Eredeti legyen ez kell neki.Milyen hátsó, első felni?

            Komment


              #7
              Hali ! Köszi az infót, hol lehet hozzájutni 3800+áfa a porlasztóhoz? izzítógyertyát esetleg nem tudsz olcsón, használt is jó lenne, a nagytraktornál a gyertya 4.890,-Ft/db, Az eredeti porlasztójáról még képet sem találtam a neten, nekem ezek szerint már eleve nem az eredeti hanem csepelé volt benne.
              Köszi a választ!!

              Komment


                #8
                Üdv!Ugyanott van a porlasztó is.




                Porlasztó adatok:befecskendezési nyomás:125 bár,Kúpszög 4 fokos.Zbrojovka PAL DCE45610, Bosch DN451.Ennél többet nem kell tudnod.Még annyit, Brno a gyártás helye.
                zsotesz kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  zsotesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  használt is jó lenne, a
                  A használt helyett MTZ max 1000-ft áfaval
                  zsotesz kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Elmondok egy titkot nektek.Ha nem gyárit teszel, mert nem akarsz rátenni zsozsót,akkor idővel elkezd a porlasztó behugyozni,, nem ég a kakaó rendesen, mire észreveszed hogy nem hogy fogy, hanem szaporodik a motorolajod addigra a első nyugvó csapágyad sza...ni ment.Ez nem órák alatt játszódik le, de ott lesz a költsége 60 köszörülés csapágy40 stb.Hidd el elfonnyadsz tőle, 10 sporolás 100 rákenés.
                    soveny, zsotesz és mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      szia nekem van eladó k25 porasztó csucsom teljesen gyári uj ha érdekel 06307413552

                      Komment


                        #12
                        a Z1 jelzésű igen jó

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X