Közlemény

Collapse
No announcement yet.

6 voltos dinamó beállítása boxereken

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ha lenne egy 7 mérföldes csizmám,szájba rúgnám az összes ukránt.Tegnap estére már teljesen eldurrantam,hogy semmi.Előkotorásztam az összes szóba jöhető fesszabot.Izs-49/56,többféle jawa,mz,még egy trabit is kipróbáltam.zéró.Megint szétszedtem,méricskéltem,minden ok.Összerak,100% felújítás,0% működés.Annyira elkeseredtem,hogy elkezdtem csavargatni a fejem,nézelődtem mivel tudnám a leggyorsabban elpusztítani a dinamót.Ekkor akadt meg a szemem egy 60-éves többször megázott,szarrá kopott,éppen szétmálló szénkefe páron,ami éppen kidobásra várt.Betettem,klingeritből csináltam támaszt mögé,mert a rugó már el sem érte,elkezdtem pörgetni,és kb 500-as fordulaton gyakorlatilag szétrobbant a pal szabályzó,olyan szinten bekapcsolt.A drága ukrán szakembereknek sikerült egy olyan szénkefe kombót összehozni,ami legalább olyan jól vezeti az áramot,mint egy falat kenyér.Ma belepattintok új magyar keféket oszt jóvan.Tehát mit tanultunk ebből? 2 darab ukrán szénkefe:1600Ft,tudni hogy hol árulnak minőségi szénkefét:megfizethetetlen.
    wsievers kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Szép...az ukránok feltalálták a nemvezető grafitot XD Meg se lepődöm. Mérd már át csak a kefét...kíváncsi vagyok az eredményre, hogy mennyire vezeti a mennykőt.
      Mindíg ilyen apróságon buknak el.
      Viszont, és azért szétnéznék a rugók körül, hogy a nagy kefével nem-e ér oda, ahova nem kell. (még az alátétben sem lehet megbízni ezek után)
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X