Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650. .... csináld magad. De hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dnepr 650. .... csináld magad. De hogy?

    Üdv. Vettem egy 650 es mocit és lenne pár kérdésem.
    Beszereztem egy pár új Almot dugattyút hozzá gyűrükkel együtt. Jobb mint az orosz vagy hibát követtem el? Amiert az új témát indítottam a következő. Főtengely hajtokar csap mérete 47.96- 47.99 között van. Az alap csapágyat rendeljem hozzá, köszörültessem vagy a 0.05 századdal kisebbet? A hajtókarokon az egyik oldalon a főtengely csap furata és a dugattyú csapszeg furata között van egy pont a hajtókarba kovácsolva. Merre kell néznie? A vezérlés vagy a tengelykapcsoló irányába? Másik a szelepfészek....az enyémben sárgaréz van. Ki fogom pusztitani belőle és automata acelból teszek bele újat, viszont nincs új szelepem.....ha valaki tudna segiteni hogy hol tudok új szelepet venni az kapna tőlem sok áldást meg puszit. Azt sem tudom hogy a szelepfészek tömitő élét hány fokosra kell hogy marjam...segitséget választ előre is köszönöm..

    #2
    Nemes Pista,

    Ez így elsőre kicsit sürü --szerintem fognak segíteni a hozzáértők , de ha javasolhatom ---egy másik , erre kitalált rovatban írj egy pár sort arról hogy :ki fia-borja , merre -hol , mióta , főállásban mivel ......


    Engem viszont most itt ,kiscit elbizonytalanítottál már az elején . Mert néhány kérdésedre rögtön tudnék válaszolni --de nem teszem addig amig nem tisztázzuk , hogy a --NEMES PISTA név valódi Pistát takar , vagy csak álnév , hogy a fiuk közül ne tünjön ki egy URALOS NŐ .


    Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...ha valaki tudna segiteni hogy hol tudok új szelepet venni az kapna tőlem sok áldást meg puszit.
    ......mert ugye nem mindeggy
    Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2015 febr. 13, 06:53.
    Atti69, cocojumbo és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nagyon nem mert a bajszos puszi? mi fiúk lány pártiak vagyunk! Igaz egy Dnepr-es hölgy színt hozna csapatunkba!
      Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        No közkivánatra a bemutatkozás rovatba ott a pár sor.....a puszi is....
        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          No közkivánatra a bemutatkozás rovatba ott a pár sor.....a puszi is....
          Kedves Jóska-Pista !

          Ez -nálunk- nem "közkívánat"...egyszerűen csak ILLEM.

          Elnézést a megszólításért...nem tudom, melyik az igazi?!

          Komment


            #6
            Nanebáncsukmá rendes ember lehet ha a szelepfészket ki tudja cserélni .

            ...ha már itt tartunk , van gépműhely meg ilyesmi ?
            korompaiistvan, CZsolti és dongos78 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Nanebáncsukmá
              Lehet hogy Pista nem szerette meg azonnal a fórumot (?)
              De biztosan jönnek még olyan válaszok, amikre vár és amiket mellesleg én is szivesen olvasnék
              Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 febr. 13, 12:35.

              Komment


                #8
                Igen sajnos elfelejtettem a bemutatkozást. József a rendes nevem. Van esztergapad, marógep, csúcs és csúcs nélküli köszörű, síkköszörű, présgépek, edzőkemence és sok mérőműszer. Röviden ennyi.
                sepy, és kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Nanebáncsukmá rendes ember lehet ha a szelepfészket ki tudja cserélni .
                  Nem is tudtam, hogy a fenti művelet ilyen Komoly privilégium...
                  Ezek után, ha valaki nem mutatkozik be (már pedig lesz ilyen, bőven)...csak ezt kérdezzük tőle és már mentesült is...

                  - - - Updated - - -

                  Lehet hogy Pista nem szerette meg azonnal a fórumot (?)
                  Remélem, nem csak ezen múlik...

                  Komment


                    #10
                    Nincs a forummal semmi baj. Szinte az egészet elolvastam. Csupán elfelejtettem a bemutatkozást. Nem igazán szeretem a formalitásokat, a bürokráciát és a protokollt. De ha itt ez a szokás és az illem akkor nagyon szívesen eleget teszek neki. Valóban sok kérdésem van, mert a motort elemeire szedve vettem. Kosárban. Ha én szedtem volna szét nem érdekelne a hajtokar szerelési iránya.

                    Komment


                      #11
                      Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Igen sajnos elfelejtettem a bemutatkozást. József a rendes nevem. Van esztergapad, marógep, csúcs és csúcs nélküli köszörű, síkköszörű, présgépek, edzőkemence és sok mérőműszer. Röviden ennyi.
                      Na ! éreztem én ! mosmegmámég irígy is lettem . Már csak egy kérdés : hol
                      Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2015 febr. 13, 13:21.

                      Komment


                        #12
                        Zuffenhauseni autógyárban dolgozom és az ottani karbantarto műhelyben vannak ezek a gépek ahol en is a napi 8óra munkaidőmet töltöm. Amikor minden rendben delutanos vagy éjszakás műszakban tudok kicsit fusizni....

                        Komment


                          #13
                          Zuffenhauseni autógyárban dolgozom
                          Jól sejtem, hogy ez magyarul Fejőházat jelent?

                          Komment


                            #14
                            Hat....inkább sört csapolni a Zuffen. Fejni az Zupfen..de nem biztos. Nem használom a fejni szót. :-)

                            - - - Updated - - -

                            Node Dnepr...Hajtokar csapagy téma, hajtokar beszerelési irány, Almot dugattyú....ha tudtok segitsetek vagy dobjatok pár tippet. Előre is köszönöm

                            Komment


                              #15
                              Zuffenhauseni autógyárban dolgozom
                              Nevezetesen, a Porsche gyár lenne?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X