Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650. .... csináld magad. De hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Igazad van, de az ember néha kockáztat, én is szoktam.
    Benne van a rizikó, hogy nem jön be...Nem egy rettenetes nagy pénz, és Pista megtalálta a kiutat, tetszik a hozzáállása!!!

    ui: Jól néz ki az a motor, amiről képet tettél fel. Szívesen kipróbálnék egyszer egy ilyen brutális nagyvasat...
    Igor és OdinHEM kedvelte ezt.

    Komment


      A Kleinanzeige tele van, de ezer alatt nem nagyon van. Ez volt 200€. Ha rá költök 800€-t, olyan dnepr lesz belőle hogy körbe lehet vele menni a világon. Viszont ha veszek egyet 1000€ ért, az sem jobb. Mind Ukrajnából vagy az oroszoktol jön. Trágya mind. Azt sokan el felejtik hogy ezek odakint a tajgán nem Hobby gépek. Munkagépek, a muzsik ezzel hordja a krumplit kukoricát mindent. Mindegyik pénznyelö. Ez a motor, bár nem 750, de úgy tűnik hogy megérte.
      Jankó51, Igor és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        750-essel
        Jól látom, hogy hagyományos gázmarkolattal van a külső karod? Azt az oldalt hogy sikerült összeraknod? Most jönnek az én külső karjaim is, és nem 17 ezer volt, amennyiért itt Magyarországon hirdetik, hanem 4183 postával, a távolkeletről...
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 okt. 09, 15:44.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          A kép régebben készült, már rég nem azt a fos alu kart használom... amugy itt megjegyzem, hogy pofátlanság amit művelnek a magyar kereskedők... ócska alukarokat adnak 2-3x drágábban mint a német oldalakon. Én már egy ideje vas-öntvény karokat használok. A kart meg egyszerűen "parasztba" hoztam össze... megtoldottam a kormányt Így a gázkart nem lehet levenni, de minek venném le? Ha borul a motor és törik minden, akkor édesolymindegy. Úgy vagyok vele, ha a jó Isten feltalálta a hegesztőt meg a flexet akkor használni kell Amugy másképp nem nagyon lehet összehozni, ha feltágítod a gázkart, akkor az vékonyodik el, a fék-kuplung karokat meg nem illik köszörülgetni.
          wsievers kedvelte ezt.

          Komment


            Én már egy ideje vas-öntvény karokat használok.
            Nekem is csak az alap kell, ami a kormányba illik, a többi bronz lesz
            Igor kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Üdv Urak, vettem megint egy Dneprt.....vagyis kettöt, nemsokära kezdek egy uj topicot!
              Jankó51, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ..vagyis kettöt
                Ne csigázz mutiiiiii
                Nemes Pista, Titus és Jankó51 kedvelte ezt.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Nemes Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Üdv Urak, vettem megint egy Dneprt.....vagyis kettöt, nemsokära kezdek egy uj topicot!
                  Csak nem bírsz magaddal. Segíthetnél a német haveromnak, ő a sajátjával nem bír. Stuttgarttól nem messze...
                  Én az enyémet csak újra akartam festeni...de elszaladt a ló.
                  Már egy éve a fiókba reszelek, de nem akar haladni.
                  Click image for larger version

Name:	247131862_417553159750536_792782601959264342_n.jpg
Views:	135
Size:	96.3 KB
ID:	228858
                  Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2021 okt. 24, 10:24.
                  Nemes Pista, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                  • Nemes Pista
                    Nemes Pista kommentje
                    Editing a comment
                    Hogy lehet egy Dneprel nem birni? Faragni kell picit. Csak egy icipicit, jo gep lesz az! A Tied szep, tetszik a szine! Ha valaki egyszer neki äll egy orosz motornak, nincs megälläs! Mindig van van valami, de biztos ami biztos a sargarez a szelepvezetöknek mär itt, söt, a fötengely csapägyakat elküldtem mär galvanizältatni, nem ukräny csapägyfem lesz rajta...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Nemes Pista; 2021 okt. 30, 19:32.

                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Már egy éve a fiókba reszelek, de nem akar haladni.
                  .... de ha egyszer kész lesz!!!! Fizetség a sok tátva maradt száj!
                  Atti69 kedvelte ezt.

                  Komment


                    Üdv Urak !
                    HÚ ez a masina már most szemetgyönyörködtetően gyönyörű. Na meg a leeső állakat illik majd össze szedni. Ez csodaszép.
                    Minden elismerésem és tiszteletem a gyönyörű és igényes munkáért.
                    Nemhiába ezt így kell csinálni.
                    sepy, Jankó51 és Atti69 kedvelte ezt.

                    Komment


                      Sziasztok, bär nem vagyok egy müszaki zseni, de a következö motorba mär olyan technikät szeretnek mint eddig soha. Ez nekem hobby, meglätjuk hogy alakul. Faragunk, marunk, hegesztünk.......alkotunk....
                      sepy, Jankó51 és Titus kedvelte ezt.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X