Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr alkatrészek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dnepr alkatrészek

    Azért írok, mert szeretném felvenni a kapcsolatot olyan emberekkel akiknek van használt, de használható alkatrészük elfekvőben és megválna tőle. Vagy esetleg aki nem új, hanem használt alkatrészeket árul.

    Személy szerint ezekre lenne szükségem a Dnepr 750 motoromhoz:
    2db karburátor
    Nem krómos kipufogó rendszer( vagy ha az volt már kopottas)
    Gázszektor
    Hátsó lámpa
    Fordított kuplung és fékkar

    Előre is köszönöm.

    #2
    Deél Józsinál van használt cucc is néha, vele beszélj, vagy Koncz Árpival...
    Kipufogót nem fogsz találni, mert én is festeni valót keresek, abból csak új van, az ukránok addig hajtják ezeket, hogy lerohad róla az egész rendszer.( sőt van amiről a 3/4 vízvezetékcsőből készült rendszer is lerohad, mire Európa kulturáltabb felére menekül )

    Külső karos kezelőszervek Vas Csabinál volt 8000ért, nem tudom megvan-e még(csak szólok, hogy ahhoz más kormány és gázszektor kell)
    Karbit ne vegyél használtan, nem sok az a 8000 forint darabjáért(vagy 26000 forint A PZ28 párban) , ha a tiéd nem jó...
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 aug. 14, 16:08.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Én is keresek emberi áron rövid lengőkaros Dnepr első villát féklappal. Cserébe tudnák adni hagyományosat. Neked hogy áll a gép Kopaszka?
      Én most találtam festhető dobokat 5000ért, igaz Uralé, de hunyorogva hasonlít.
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2014 márc. 04, 22:17.
      sepy kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        üdv uraim. keresek dnyeper üres vázat k-750-es oldalszelepelt blokk volt benne papír nem kell úgy is vágva lessz építetem egy dízel próba verziót már üzemelt gödöllő környékén lenne jó ha lenne esetleg tudok adni blokk alkatrészeket /fellelt állapotut vettem én is/.oszlanci.florian@freemail.hu

        Komment


          #5
          Tessék itt van, ez jó annak, 750-est én nem vágnék szét:
          Dnepr 650 olcsón lelt állapotban eladó Alap ”¢ OLX.hu (korábban Apród)

          Vagy ez, ha nem jó az eMTré váz:
          Ural Épített chopper - Mánfa, Baranya
          florcsi kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X