Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr K750-hez kapcsolási rajz?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    korhűen látványos
    Pont az ampermérő ami hál' az égnek analóg, csak én előbb költöttem a pénzt, és aztán gondolkoztam.
    A km-órával vagyok viszont ilyen gondban.... mert bicaj órát használok, de a dnepr-re akartam volna olyat ami hasonlóan veszi a jelet, de mégsem digitálisan mutatja hanem szép számlapja meg mutatója van... nah ilyet nem találtam, de szerintem ha lenne, vihetném zaciba az aranyat
    CZsolti és OdinHEM kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Miért nem jó a gyári óra, a váltóról lehajtással? Jó a szólóáttétel miatt biztos csalni fog, de hát minden kílométeróra felfelé csal 10%-ot.
      Amúgy van olyan autó, ahol jeladóval, elektromosan van az óra meghajtva...
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 ápr. 07, 09:25.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #18
        16-os kerekem van hátul, ultra szoló áttétellel, ráadásul se km óra hajtásom sincs, se órám; nem kaptam a motorhoz. Úgy hajt azé az autóé, hogy van egy mágnes a keréken és egy jeladó?

        Amugy ma a börzén beszélgettem pár emberrel, és azt mondták, hogy nyugodtan feltehetem a 30 A-es órát, nem fog elszállni, mert nem lesz annyi fogyasztó az áramkörön úgyse ( 1 izzó elöl, 1 hátul). Most így kicsit bekavarodtam, lapozom is a fizika könyveimet, hogy akkor az áramkörben az áramerősséget mi befolyásolja?

        Komment


          #19
          Igor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Úgy hajt azé az autóé, hogy van egy mágnes a keréken és egy jeladó?
          Igen van egy jeladója, azt hiszem a váltóban valahol, és azt mechanikusan hajtja.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            Igor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azért bízok benne, hogy megtalálod az 50 A-eset
            Megtaláltam, nem is 50, hanem 60 amperes...de házat neked kell csinálni neki:
            Click image for larger version

Name:	IMG_20130413_095138.jpg
Views:	1
Size:	195.6 KB
ID:	136973
            Ha kell, küldj privátban egy címet, és küldöm is...
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              Köszönöm, hogy megtaláltad, de nem lesz rá szükségem, jó lesz a 30 A-es is. Amennyi fogyasztóm lesz, még tán az is bőven elegendő lesz.

              Komment


                #22
                Sziasztok!
                Megtudná-e nekem mondani valaki, hogy milyen szabályzó van a képen, és mi van alatta? 2 lába van, és egy alumínium lap az alja. A szabályzó lábkiosztása is érdekelne, mert nincs rajta.
                Click image for larger version

Name:	szabalyzo.jpg
Views:	1
Size:	132.7 KB
ID:	137583

                Komment


                  #23
                  Sz.J. eredeti hozzászólása
                  Lada szabályzónak nézem
                  Nem jöttem rá, pedig jó ideje nézegetem...
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X