Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Térkép!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Térkép!

    Sziasztok !
    Nem tudom mit szóltok hozzá ,de arra gondoltam ,hogy az aprón feltett hirdetések mellé nem lehetne-e egy "megnézem térképen " dolgot tenni ! És egyből meg lehetne tudni ,hogy merre található a hirdetett dolog !
    Ezt, gondolom ti is láttátok más hirdetési oldalon .Én jó dolognak tartanám ! Csak azt nem tudom ,hogy mennyi macerával jár ezt megvalósítani !Érdemes-e kínlódni vele !Ezt majd az adminisztrátor Urak eldöntik !
    Minden jót !
    Tamás
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Rossz helyre írtam , bocs !
    Áthelyeznétek A "Veterán apróval kapcsolatos javaslatok " rovatba !
    Köszi !
    20
    Igen, nagyon hiányzik ez a szolgáltatás.
    80.00%
    16
    Nem, teljesen felesleges.
    20.00%
    4
    Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2013 jan. 20, 08:30.

    #2
    Köszi a javaslatot! Nem lenne nagyon nehéz megcsinálnunk, de azért természetesen lenne vele némi munka.

    Ezért kíváncsi lennék többek véleményére, hogy valóban hiányzik-e másnak is ez a funkció. Régen használtuk a szavazás funkciót itt a fórumon, ezért beállítottam egyet ide.
    mittom és Tamás78 kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Annak fényében milyen sok a veterán lopás manapság,szerintem nem célszerű térképet mellékelni az "ingyen vásárlók "tájékoztatására.
      Beagle, soveny és wsievers kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        fulton eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Annak fényében milyen sok a veterán lopás manapság,szerintem nem célszerű térképet mellékelni az „ingyen vásárlók” tájékoztatására.
        Természetesen a térkép csak azt mutatná, amit amúgy is közöl a hirdető. Praktikusan a települést.
        soveny kedvelte ezt.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #5
          fulton eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Annak fényében milyen sok a veterán lopás manapság,szerintem nem célszerű térképet mellékelni az „ingyen vásárlók” tájékoztatására.
          Aki akarja úgy is kikeresi máshol ,hogy hol található az adott helység !Ez csak az egyszerűbb tájékozódást segítené !
          De a többség dönt !!

          Komment


            #6
            Nem is kell utca, házszám szintű csak település szintjén, hogy látható legyen mégis milyen messze van.
            Még 16 éves koromban amikor cross motort akartam venni jártam úgy, hogy találtam egy olcsó közeli motort. (Én Harsányban a motor pedig Mezőhegyesen volt) legalábbis azt gondoltam hogy közeli mivel a környéken van pár hasonló nevű település 30 km en belül. (Mezőkeresztes, Mezőnyárád, Mezőkövesd, Mezőcsát) Aztán mikor már megbeszéltem mindent telefonon, a beszélgetés végén derült ki, hogy nem itt van. Oda vissza 475Km

            Komment


              #7
              Nem is utca házszámra gondoltam (azt nem is nagyon adják meg ) ,hanem csak a településre !Zömében mindenki csak a helységet nevezi meg !

              Komment


                #8
                Nem rossz ötlet (elég lehetne hivatkozásként kezelni a városnevet, amire kattintva új lapon megjelenik a térképszolgáltató honlapján)!
                Én így csinálom most: városnéven duplakatt, ctrl+c, ctrl+t, ma.. enter, ctrl+v, enter.

                Komment


                  #9
                  Minek ez a herce-hurca. Rá kattint a Google-ra, be írja, hogy útvonal tervezés, be írja, honnan-hová. Részletes leírást kap arról, hogy mely számú utakon, hány kilométert kell menni. Ennél átláthatóbb és egyszerűbb nincs. Ki kell próbálni.
                  korompaiistvan kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Igen -igen persze hogy be lehet írni a keresőbe a kívánt helységnevet ám ha van rá lehetőség miért ne legyen mondjuk én nem értek ahhoz hogy ez mennyi meló bevinni a rendszerbe , lehet ez egy örűletesen hosszú és macerás feladat is

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X