Közlemény

Collapse
No announcement yet.

6 voltos gépkocsi akku

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    6 voltos gépkocsi akku

    Segítséget szeretnék kérni, hogy valaki tud-e Magyarországon 6voltos (esetleg bakelit) akkumulátor beszerzési lehetőséget. Ami fontos lenne hogy legalább 85 Ah-s legyen.

    #2
    Nem tudom hány Ah órás de nekem van 2db jó nagy 6V ----napközben próbálok feltenni képet.
    Szerintem tetszeni fog
    soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Talán ebből kiderül jó -e neked ez az aksi:

      Click image for larger version

Name:	P3260010.jpg
Views:	1
Size:	195.0 KB
ID:	130955Click image for larger version

Name:	P3260011.jpg
Views:	1
Size:	193.2 KB
ID:	130956Click image for larger version

Name:	P3260012.jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	130957

      améretei:27 cm széles,22cm magas ,17 cm mély--2db van belőle .A cella áthidalókon is szép VARTA felirat van.

      Komment


        #4
        hát ezek tényleg szépek. Mióta vannak meg? Szerintem ezek már inkább dísztárgyak.




        Nekem napi használatú veterán autóba kellene mert ami van az idén lesz tíz éves. Nem az autó, hanem az akku
        Eladnád őket?

        Komment


          #5
          Akkor meg tényleg jót kell venni!Szerintem ennek semmi akadálya a német,osztrák börzék tele vannak ilyenekkel.-persze vadi ujakkal.
          Ezeket pedig eladom ,mert túl nagyok -nem fér a relikviás vitrinembe .

          Komment


            #6
            Ej az a 27 cm-es szélesség az 3-al több mint amennyi helyem van. A többi méret az OK lenne. Persze ha leflexelnék belőle akkor beférne
            A külföldi börzéket/honlapokat sajnos kizártam, mert nem elég hogy csillagászati árakon (láttam eddig) vannak az akkuk, még jelentős utazási/postázási költséggel is járnak. Ezért próbálok itthon keresgélni, de eddig a 77 Ah-s a legnagyobb amit találtam.

            Komment


              #7
              Szia!Megvannak még az akksik?

              Komment


                #8
                Szia!Csak a nagyobb .

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X