Közlemény

Collapse
No announcement yet.

6V 3W-os szofita izzó beszerzése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    6V 3W-os szofita izzó beszerzése

    Elnézést, hogy ide írok, de nem találtam jobb topicot. Keresnék 2db 6V/3W-os szofita izzót. 28-32mm hosszú, max 8-9 mm átmérőjű. Ha volna valakinek eladó, szívesen megvenném! Köszönöm! Itt elérsz: eldzsi kukac chello pont hu

    #2
    talán ez?: szofita izzók Bicske ”¢ OLX.hu (korábban Apród)

    Komment


      #3
      Néztem már, köszönöm, de semmi infó az izzókról. Azért ráírtam.

      Komment


        #4
        Motoros boltokban kérdezted már?
        Én ott vettem az MZ-hez, igaz, az utolsó darabokat vettem meg.

        Komment


          #5
          Hát itt, ahol élek, semmi nincs. Ma megyek Pestre, hátha... de ott meg annyi bolt van, azt se tudom, hova menjek...

          Komment


            #6
            Bocsánat az okvetetlenkedésért, de mibe kellene a 3W-os izzó? Én nem emlékszem 5W-sotól kisebbre. Persze ez nem azt jelenti hogy nincs is, csak kíváncsi lennék miben volt.

            Komment


              #7
              sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ... csak kíváncsi lennék miben volt.
              Például a 6 V-os Wartburg és a Trabi rendszám világításában, ha jól emlékszem.

              Komment


                #8
                Hali, esetleg nem lenne érdemes modernizálni, érteném ez alatt a ledes izzó barkácsolását. Főleg ilyen kis fényerőnél szerintem kivÍ ltható a hagyományos izzó, amennyiben nem valami speckó funkciója van. Ez csak egy ötlet volt.

                Komment


                  #9
                  Abban 5W-os van, legalább is nekem az van, de a kezelésije is azt írja.

                  Komment


                    #10
                    esetleg nem lenne érdemes modernizálni, érteném ez alatt a ledes izzó barkácsolását.
                    Jó lenne, mert sokkal kisebb áramokat vesz fel a led. Emiatt gondolkoztam már rajta én is, viszont van két ellene szóló dolog is: OT- a járgányom és ez nem lenne igazán kóser, a másik pedig vizsgán nem fogadják el.
                    Na jó vizsgára vissza lehet tenni az eredetit.

                    Komment


                      #11
                      sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      a másik pedig vizsgán nem fogadják el.
                      Egy megfelelően elhelyezett, megfelelő színhőmérsékletű teljesítmény LED-nél búrán keresztül mindössze annyit lehet észrevenni hogy felkapcsolásnál rögtön pirít, lekapcsolásnál rögtön kialszik.
                      Persze csak ha elég sötét a búra ahhoz hogy ne lehessen rajta keresztül látni az égőt
                      Aztán kérdés hogy vizsgán feltűnne-e nekik a turpisság.

                      Komment


                        #12
                        Aztán kérdés hogy vizsgán feltűnne-e nekik a turpisság
                        Erre szokták mondani: el kell takarni a szemüket.

                        Komment


                          #13
                          sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Erre szokták mondani: el kell takarni a szemüket.
                          Feltéve ha egyáltalán szükséges

                          Komment


                            #14
                            eldzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Elnézést, hogy ide írok, de nem találtam jobb topicot. Keresnék 2db 6V/3W-os szofita izzót. 28-32mm hosszú, max 8-9 mm átmérőjű. Ha volna valakinek eladó, szívesen megvenném! Köszönöm! Itt elérsz: eldzsi kukac chello pont hu
                            Nekem maradt néhány darabom. Ilyen pl. a lemezvillás, csepp alakú hátsó lámpás Komar mopedek hátsó helyzetjelzője, én ehhez spájzoltam be anno. Add meg a címedet, ha még aktuális és küldök 2-3 darabot! Tényleg, neked mihez kellene?

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X