Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ TS 125 és MZ Es 125 Trophy alkatrészek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MZ TS 125 és MZ Es 125 Trophy alkatrészek

    Sziasztok!
    Lenne a fent emlitett két motorom!
    A Ts-t édesapámnak szeretném megcsinálni, de a blokkjához nagyon sok alkatrész kell, és nagyon szomorúan tapasztaltam hogy az interneten TS-hez és Trophy-hoz semmit nem találtam, csak apróságokat.Esetleg van még valamiféle bolt ahol ehez a két tipushoz lehet alkatrészeket vételezni ?
    Előre is köszönöm!

    #2
    Milyen alkatrészek kellenek? Az Mz Club Hungary oldalán a fórumban szoktak hirdetgetni 125-ös alkatrészeket. Lehet jobban jársz, ha veszel egy donor blokkot, és a kettőből építesz egyet.

    Komment


      #3
      Első sorban blokk alkatrészek kellenek.
      Csak ebben az egészben azt nem értem, hogy TS-ből rengeteg szaladgál még ma is, és blokk alkatrészek szinte alig vannak.Megnézem a Fórumot köszi!

      Komment


        #4
        Ha megírod mire van szükséged pontosan akkor TS ügyben valószínűleg tudok segíteni.
        Keriadam kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia Ádám!
          Én eddig az .lx.hu-n, v.terán, továbbá a helyi motoros boltban mindent találtam a Trophyhoz. Igaz, blokk alkatrész eddig nem kellett.
          Pl.: OLX.hu (korábban Apród): Ingyenes apróhirdetések - Adjon el vagy vásároljon!
          Esetleg az xmotor weboldalát is meg lehet nézni. Velük kapcsolatban még nincs személyes tapasztalatom, de hallottam már rosszat is, jót is...
          Keriadam kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Az xmotor videóinak megnézése után jóérzésű motoros tőlük még egy gyufaszálat se vesz... csökött, hitvány, tiszteletlen banda.
            Karel, Titus és 4 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az xmotor videóinak megnézése után
              Tény, hogy a videóik szerint -bocs a kifejezésért- csulázgatáshoz, káromkodáshoz értenek, de a motor működéséhez már kevésbé.
              Mindazonáltal a tőlük vásárolt alkatrészekről hallottam már jót is, rosszat is. Szóval utolsó lehetőségként talán...persze csakis személyes átvétellel, alapos vizsgálat után...
              Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 szept. 05, 14:59.

              Komment


                #8
                Személyes átvétel gyakorlatilag nincs náluk. 2 m magas vaskerítést csináltak, hogy ne lehessen még belátni se. Ha elmégy hozzájuk, kihozzák a járdára a cumót, nem engednek be. Se cégtábla, se semmi utalás arra, hogy abban a házban vannak. Simán kamucég.
                wsievers kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X