Közlemény

Collapse
No announcement yet.

1964 ktm

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    se alkatrész se papírok csak a képen látható állapotban Click image for larger version

Name:	IMG_3212.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	149858
    eladó

    Komment


      #17
      Hát izé, sok sikert az eladásához, a leendő vevőnek pedig: "innen szép nyerni"
      demeter, Lemezjáték és emu kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Valamelyik szaki mondana nekem egy árat , ebben az állapotban mit lehet érte kérni ?
        Megköszönném

        Komment


          #19
          Kedves Jony!


          Az üzleti életben én egy antitalentum vagyok,-tehát a szavam nem számít mérvadónak.

          Van neked egy eléggé leharcolt,hiányos,papírok nélküli öreg de nyugatinak számító motorod,amelyről én nem tudom mekkora népszerűségnek örvendett a hazájában.Tegyük fel egy népszerű típus volt és a hazájában még alkatrész is található hozzá,-akkor talán Ausztriában,vagy Németországban könnyen gazdára találna,de itt Magyarországon erre nagyon nehéz lesz vevőt találni.Természetesen az sincs kizárva,hogy valakinek a tárolójában lapul egy ugyanilyen,olyan hiányokkal,melyek a tiédből pótolható lenne és az szívesen megvásárolná,-nem lehet tudni.

          Azt javasolnám,-hirdesd meg és akkor látod majd.hogy mekkora az érdeklődés.Azt nem tudnám neked megmondani,hogy milyen árat mellékelj a hirdetésednek,-mert mindennek annyi az ára,amit meg is adnak érte.Szerintem kezd egy magasabb áron,-mondjuk 70 000.-,mert abból lehet engedni,akár többet a felénél.

          A hozzászólásomnak semmi sértő szándéka nincs,hidd el nekem,hogy árképzésben valahol ott állok ahol Te,-soha nem értettem hozzá,-erre külön születni kell,vagy "rókának" kell lenni.

          Javaslom még,hogy próbálj a neten keresni,külföldi motor hirdetéseket,ahol esetleg találsz hasonló,vagy éppen ilyen motor hirdetést,-amihez már tudsz viszonyítani!

          Üdvözlettel:Che
          sepy és dongos78 kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            A hirdetésekben bevett szokás, hogy aminek nem tudjuk az árát az 38 000 Ft.
            sepy és Atti69 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              mit lehet érte kérni ?
              Először is,van egy gyakorlati értéke amennyit=kilóra ér!
              Remélhetőleg annak a többszörösét éri olyannak,akinek kötődése van a típushoz.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #22
                Azért gyakorlott fórumosként ne mondj ekkora pontatlanságot! Amiről nem tudjuk mi, az 38000.
                Amiről tudjuk mi, az felbecsülhetetlen értékű és a legjobb ajánlatot emailben várjuk!

                - - - Updated - - -

                Johny270 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Valamelyik szaki mondana nekem egy árat , ebben az állapotban mit lehet érte kérni ?
                Megköszönném
                Vedd fel a kapcsolatot Colival, ő majd beárazza neked.
                heeegany, madorka és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Vedd fel a kapcsolatot Colival, ő majd beárazza neked.
                  Vele csak jól járnál ! ( Vagy ő veled )http://veteranapro.hu/segedmotoros-k...sz-s50b-simson
                  Atti69 és sepy kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Köszönöm mindenkinek

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X