Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyál - Alkatrész börze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gyál - Alkatrész börze

    Sziasztok!
    Tegnap láttam kiírva Gyálon, hogy motorbörze, és ki is voltak páran pakolva. Tud erről valaki valami infót? Mikor lesz a következő, vagy bármi érdekességet, egyáltalán mit lehet tudni róla?

    #2
    korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyáltalán mit lehet tudni róla?
    Előző nap a SzSzM-i bőrzén "reklámozták" nagyon, voltam kint, de inkább tűnt spontán szerveződésnek, mert nem nagyon láttam szervezőnek kinéző valakit, igaz, ami igaz, inkább lefelé bámultam...

    Komment


      #3
      Hát ahhoz képest elég sokan voltak..vasárnap kinézek, hátha lesz kint valaki

      Komment


        #4
        Gyál - Alkatrész börze

        Sziasztok!
        Gylon, a vol
        t Szálka GMK helyén láttam múltkoriban egy alkatrész börze feliratot, meg elég sok árúsnak tűnő emberkét, akik börzés szokás szerint voltak kipakolva.
        Úgy hallottam, hogy 07.28-án, vagy 29-én is lesz újra! Ki tud erről valamit?

        Komment


          #5
          Veteránbörze; Gyál | Börzék, kiállítások - Veterán Autó és Motor

          Komment


            #6
            Köszi
            így könnyebb lesz, hívom is

            Komment


              #7
              korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hívom is
              ha szerzel új infót, akkor ne tartsd magadban, köszi!

              Komment


                #8
                Hossza: All Day.
                Hmmm. Milyen gyorsan tellik az idő, kis falumban már angol a hivatalos nyelv. -??

                Komment


                  #9
                  Valaki volt már ezen a bőrzén? Mekkora horderejű esemény szokott lenni? Érdemes pestről lemenni?
                  (nem arra gondolok, hogy egy ember árul, de annál ott lehet a szent grál, hanem, hogy van sok eladó, mert legutóbb a soroksári kicsit laposra sikeredett)

                  Komment


                    #10
                    Ezekre én is kíváncsi vagyok !

                    Komment


                      #11
                      Én voltam a legutóbbi soroksárin, nekem az utolsó volt, mert ez már vicc, hogy 10-12 árus árul egy "börzén"...

                      Egy gyálin voltam néhány hónapja, hát az sem egy nagy börze, max. 30-40 árus volt szerintem...

                      Talán nem kellene minden hétvégén 2-3 börzét szervezni, hanem havonta 1-2-őt és akkor talán nagyobbra sikerednének ezek a börzék...

                      Én már csak a szigetszentmiklósi börzére fogok kijárni, mert ilyen kis börzékre(gyál-soroksár) nem érdemes még 10 km-t sem utazni, nemhogy 100-200 km-ről eljönnie valakinek a semmiért...

                      Ezek csak a magánvéleményeim, de bárkivel beszéltem idáig, mindenki ezt mondta És nem akarom lehúzni ezeket a kis börzéket, de az az igazság, hogy sajnos alig vannak árusok

                      Komment


                        #12
                        Én eddig 3 börzén voltam sorrendben Szolnok, Kecskemét, Gyöngyös. A szolnoki örze tetszettt volt választék áru is volt dögivel. Ugyanezt a kecskemétiről már nem tudom elmondani pedig közel 300 km-ert mentem érte... A gyöngyösi az itt van a számban szinte kb 60 km és azt kell hogy mondjam hogy jó kis börze volt ami nekem kellett azt elég jó árakon láttam, meg sikerült is hasznos dolgokat venni.

                        Komment


                          #13
                          DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én voltam a legutóbbi soroksárin
                          aki volt, annak a fele sem motoros cuccokat, hanem minden mást árult, az egyik eladó olyan hangosan horkolt, hogy a bejáratál hallani lehetett , próbálom a lagymatag kínálatot a nyárra, és az időjárásra fogni (reggel még úgy tűnt, hogy esni fog)

                          a szigetszentmiklósi az tényleg jó szokott lenni, viszont a szigetmonostori kb olyan volt, mint a soroksári (igaz, hogy ekkor volt Esztergomban a veterános találkozó).

                          WAZEEE! most esett le, hogy egyszer már voltam a gyáli bőrzén!
                          kb 2x annyian árultak, mint Soroksáron, épp nem találtam számomra(!) semmi érdekeset, de azért volt ez az... de csak nézelődni, hogy hátha találok valamit, ahhoz nincs közel.

                          sajna a gyöngyösire nem mentem el, mert lógott az eső lába, és motorral szerettem volna menni, és utána Mátraházán palacsintázni egyet...

                          viszon mindegyiken, amelyiken voltam, ott volt a sárga VW kisbusszal a srác...
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Intrepid; 2012 aug. 02, 07:59.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X