Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Győri Veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Igazad van,így nem kerüljük el egymást!




    A virág is jó ötlet,de nem ilyen alkalomra!

    Komment


      #17
      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Akkor már nem lenne egyszerűbb ETO park főbejáratánál összeverődni?
      A telefon biztosabb, de lehet a tető lesz az alkalmas, mert esőt igérnek szombatra az időjósok, lehet vasárnap reggel is tartani fog még. Az biztos hogy jóidő nem igazán lesz.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #18
        Hát ha eső lesz akkor könnyen meg lehet találni, egy full terepszínben járkáló emberkét keressetek .(De reménykedjünk hogy nem fog esni .)

        Komment


          #19
          Kedves Fórumtársak!
          Tegnap kaptam ezt a levelet, szeretném közzétenni a hozzá csatolt plakáttal együtt:

          "Ezúton szeretnénk megkérni Titeket, hogy a mellékletben található plakátot, terjesszétek ismerőseitek között, vagy az interneten, (fórumokon, facebookon). Szeretettel várunk benneteket Október 23-án reggel 6 órától az ETO park parkolójában.Az árusítás ingyenes! Az árusokat és a veteránjárművel érkezőket zsíros kenyérrel várjuk.



          Klubtársi üdvözlettel:

          GY.A.M.C"


          Click image for larger version

Name:	PlakátGY.jpg
Views:	1
Size:	162.2 KB
ID:	141396

          Én 22-én éjjelre megyek dolgozni, 23-án reggel 6-kor végzek - így biztosan ki fogok nézni, de csak 15 perc alatt körbejárom a helyet, megnézem mit árulnak a korán érkezők és rohanok haza aludni.
          Titus, jagdtigger és emu kedvelte ezt.
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            #20
            kollarg kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Amikor átkerült az új helyre, akkor valami történt
              Szerintem az történt, hogy az egész költözés szervezetlen volt.

              Remélem a 15 perc nem lesz elég - csak tényleg át szeretném szaladni hogy mi is a kínálat: felkészülök jó éles szemmel és elszaladok a sorok között.

              Az egyetem ugye épít-fejleszt folyamatosan, hely meg arrafelé van, ahol a börzét tartották: a hátsó parkoló irányába. Arra a részre épült a Belsőégésű Motorok Tanszék, a Mobilis, az építészkar "alkotóháza", így nagyon leszűkült a tér. Voltam még ott is pár alkalommal, de tényleg ici-pici volt a kínálat.
              (Ugye az első parkolót az "Új Tudástér" nevű kockaépület építésekor sikeresen eltüntették, a régi, nyilvános parkolóból jó ha a hatoda megmaradt, az új építésű kétszintesbe meg csak hallgatói kártyával lehet bejutni.)

              Az átköltözés utáni első börzén (ha jól emlékszem az első volt) jó ha voltunk 10-en árusok, abból 2-en újalkatrészes "vándorok" (akikkel az ember több helyen is találkozhat), a többiek csak kihoztuk a maradékainkat. De úgy, hogy fél hétkor 3. lehettem, a többiek 07:30-08:00 között érkeztek.
              Aztán tavaly meg idén már jobb volt a helyzet, pl. tavasszal elég szép számban voltak eladók, láthatóan alakult a dolog. Főleg hogy a GYAMC nevű feltámasztott klub vette kezelésbe az ügyet, így van szervező aki irányít, van szépen lezárt rész, irányítják/terelik a forgalmat - és a szervezők körbejártak, begyűjtötték az elérhetőségeket, küldenek előre invitációt (ez már nem az első, egy hete én már kaptam egy e-mailt).
              Szóval szerintem amit hobbistáktól el lehet várni, azon a kereten belül megtesznek mindent a börze jobbítására.

              De szervezzék is csak, egybe szoktuk ejteni az eseménnyel a Győr környéki VFT-t (ugye Veterán Fórum Találkozó... ).

              Kiegészítés: látod ApaE, gondoltam majd visszafogom a fórumozást az egyetem javára, hát így és ennyire jártam sikerrel...
              Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2014 okt. 09, 10:16.
              kedvelte ezt.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                #22
                Holnap kilátogatok a börzére én is. Ha ilyen esős idő lesz mint ma, nem lesz hosszú börze nekem sem. Konkrét dolgot most nem keresek, csak nézelődni megyek.
                Előre is bocsi jagdtigger és St.Z.350 hogyha nem ismernélek fel titeket mikor elmegyek mellettetek, de már halványak az emlékeim a tavaszi börzéről...
                Hajnali hatkor biztos nem leszek kint, csak ezért hagytalak ki téged kollarg.

                Komment


                  #23
                  Üdv Titus!


                  Nem hiszem,hogy elkerüljük egymást,annyira kimagasló vagy,hogy könnyen megtalálhatlak.
                  Titus kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Click image for larger version

Name:	DSCN0668.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	141491Click image for larger version

Name:	DSCN0663.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	141492Click image for larger version

Name:	DSCN0664.jpg
Views:	1
Size:	201.7 KB
ID:	141493Click image for larger version

Name:	DSCN0665.jpg
Views:	1
Size:	192.6 KB
ID:	141494Click image for larger version

Name:	DSCN0666.jpg
Views:	1
Size:	198.2 KB
ID:	141495Click image for larger version

Name:	DSCN0667.jpg
Views:	1
Size:	192.8 KB
ID:	141496 Voltam a börzén,kb. 1/2-9-től 10 óráig.Eléggé mérsékelt érdeklődés volt,sajnos nem találkoztam isemerősökkel.
                    sinter, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Voltam a börzén,kb. 1/2-9-től 10 óráig
                      Akkor pont kerültük egymást: én csak kicsit terveztem kint lenni, de összefutottam egy egyetemi szaktársammal 6:20 környékén, aztán 8-ig ingáztunk oda-vissza a két soron, mert közben folyamatosan pakoltak ki az árusok. Meg jöttek az Audis ismerősök, akikkel szintén meg kellett beszélni mit keresnek.
                      St.Z.350 kedvelte ezt.
                      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                      Komment


                        #26
                        Sajnálom,hogy nem futottunk össze.

                        Komment


                          #27
                          Sajnálom,hogy nem futottunk össze.
                          Én is - de ha korábban nem, akkor majd a tavaszin, ugye?
                          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                          Komment


                            #28
                            Az nagyon jó lenne,nem ártana beszervezni a közelben élő fórumozó társakat is.

                            Komment


                              #29
                              Én pedig fél tíz és 11 óra között voltam kint, szóval elég jól lefedtük a délelőttöt hárman, bár nem ez volt a cél.
                              A tavaszi találkozóban benne vagyok, jó lenne motorral érkezni. Most is az volt a terv, de az időjárás nem értett egyet. Legalább haza tudtam vinni a vett alkatrészeket. Egy Star blokkot elég nehézkes lett volna hazavinni motoron. Kevesen jöttek motorral, autó viszont volt bőven. Szerintem elég jó börze volt. Régóta kerestem Puch gyújtást a Bervámba, ma találtam. Elvileg ezzel megoldódik a trafó probléma.

                              St.Z.350 sajnálom hogy nem találkoztunk, pedig egy fél óráig közel jártunk egymáshoz.

                              Ti találtatok valami rég keresett alkatrészt, vagy csak egy jó fogást?
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2014 okt. 23, 22:21. Oka: kérdés
                              sepy kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                Úgy néz ki én zártam a sort, 10 után estem be és valamikor 12 után léptem le. Az össz szerzeményem egy bordás szíj(reményeim szerint a jobbik fajtából ).
                                Che kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X