Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Győri Veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Ti találtatok valami rég keresett alkatrészt, vagy csak egy jó fogást?
    Danuvia lámpaaljzatot kerestem, nulla darab volt kínálatban.

    Volt rugós Pannonia ülés, oké rugókkal, díszcsíkokkal, leélt műbőrrel - 5 euróért kelt el, az elfogadható ár szerintem. Azért 5 euró, mert felvidékiek árulták, abban fizetett a srác aki lecsapott rá.
    Hella lámpafejből volt több darab még hajnalban, illetve az egyik árus egyik kupacában volt külön Hella gyújtáscímke.
    Volt egy blokk amivel szemeztem, mert csak egy hónappal tért el a vázamtól, de traktorosítva volt (hengerfej keresztben, főtengely megnyújtva a szíjtárcsához, egyebek) és 15e forintot akart érte az ember - annyiért inkább rakok bele egyet az itthoni készletből.

    Még DénesDániel vagy hogyhívják sem volt ott, tudjátok a Honda Monkey-s ember, akinek komoly szócsaták alakulnak ki a hirdetései alatt.
    St.Z.350 és sinter kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #32
      Amikor én voltam kint akkor már DD is árulta a Hondáit.
      kollarg kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Amikor én voltam kint akkor már DD is árulta a Hondáit
        Akkor kezdem érteni miért érkezett meg fél nyolckor a rendőrautó... Tavasszal is ő alakított, a rendőrök szeme láttára sisak nélkül valamelyik játék-Hondával meg egy tűzpiros ETZ-vel.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #34
          Danuvia lámpaaljzatot kerestem, nulla darab volt kínálatban.
          Hát Danuvia alkatrészekben ezen a környéken egy börze sem gazdag. Itthon találtam egy lámpaházat még régebben, de az pont kellett. Az Alföldön van dögivel Danuvia alkatrész.
          Amikor én voltam kint akkor már DD is árulta a Hondáit.
          DénesDániellel nem volt szerencsém üzletelni, nekem azok a Hondák nem motorok. Látásból sem ismerem.

          Tavasszal is ő alakított, a rendőrök szeme láttára sisak nélkül
          Ez sem hagyott bennem nyomot.
          akinek komoly szócsaták alakulnak ki a hirdetései alatt.
          Ezeket viszont olvastam...
          kollarg kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            Hát Danuvia alkatrészekben ezen a környéken egy börze sem gazdag.
            Sikerült eldöntenem: legyártom és kész. Tulajdonképpen két lemezcsík, két foglalat és kész is, nem egy bonyolult dolog. Sőt, van itthon elfekvőben rozsdamentes lemez is...
            St.Z.350 kedvelte ezt.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #36
              Van benne egy szofita foglalat és a féklámpa izzóé. Van mintád hozzá?
              Küldhetek róla képet, ha kell. Vagy el is jöhetsz megnézni, ha közelebb nem találsz.
              kollarg kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Van mintád hozzá?
                Mintám nincs, de köszi a lehetőséget. Ha sikerül a 12V-ra átalakítás (egy nagymotorból bontott egység fog felkerülni várhatóan, ami csak az akkut tölti és onnan jön a stabil feszültség), akkor valószínűleg LED-ekkel fogom megoldani, annak megfelelően elhelyezve a foglalatokat, mert jó lenne elférni a búra alatt. De lasssssan haladok, mert a motorok helyett a tanulmányi dolgokkal kell foglalkozni.
                Titus és OdinHEM kedvelte ezt.
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  #38
                  valószínűleg LED-ekkel fogom megoldani
                  Így mindegy is mi van a lámpaház alatt.
                  A ledesítés hasznos egy dolog, én még nem folytam bele eléggé ebbe a témába. A Czetkámnál biztos levenne az 50 W-os dinamó válláról egy kis terhet.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2014 okt. 27, 19:44.
                  sepy kedvelte ezt.

                  Komment


                    #39
                    Sepynél remekül beváltak a LED-izzók. A nappali menetfényről nem is beszélve. Nekem nagyon tetszett.
                    Titus kedvelte ezt.

                    Komment


                      #40
                      Ebben csak az érdekesség sehol nem szóltak a rendőrök csak múltkorában lányommal mentünk Gyulára ki-ki a magáéval és ott miután a Román kamionosokat regnálták valamiért akkor mutogatott egy szerv. Egész évben máskor nem szóltak a nappali fényért sehol máshol az országban!.Egy régi evvel kapcsolatban 68-ban Stárral motoroztunk a Balatonra 2 személy / rendszám köteles volt ekkor/mentünk 1000km-t nem állítottak meg egész idő alatt , hazafele átléptük Békés megye táblát és stoppot mutatott a szerv pedig erre még forgalom se volt.Lehet ezért mert unatkoztak!.
                      Titus kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        a Román kamionosokat regnálták valamiért akkor mutogatott egy szerv.
                        Nagy hatással lehettek az ingerküszöbükre a kamionosok, talán ez a magyarázat. De ugye nem lett belőle bírság?

                        Nekem nagyon tetszett.
                        Most már tényleg meg kellene néznem mi fán terem ez a LED.

                        De hogy ne legyen annyi OFF ebben a témában leírom ide, hogy Czetkát, főleg ledest nem láttam múlthéten a börzén. Egy szép piros 638-as Jawa volt csak a kiállított kevés motor között Csehszlovák termékként egyedül. Láttam még egy működő dörzskerekes Dongót, amint a gazdája a börzére, és börzéről el berregett vele. Meglepődtem, hogy mennyire halk. A kanyarból kifelé lassú tempónál pedállal rásegített a pilóta, de utána vígan vitte a szerkezet. Ha télen nem találok ki mást, rendbe kell hoznom a Dongómhoz szerzett Csepel bicajt, hogy majd tavasszal repdeshessek.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2014 okt. 28, 21:50.
                        OdinHEM, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          #42
                          Ha télen nem találok ki mást, rendbe kell hoznom a Dongómhoz szerzett Csepel bicajt, hogy majd tavasszal repdeshessek.

                          Csak vigyázz a repdeséssel ,én akkorát repültem az enyémmel, hogy kórház és két műtét meg némi maradandó esztétikai hiba lett belőle
                          OdinHEM, sepy és Titus kedvelte ezt.

                          Komment


                            #43
                            kórház és két műtét meg némi maradandó esztétikai hiba lett belőle
                            Ha ilyen jól repül ez a Dongó meg kell nyesnem a szárnyait, ahogy régen az öreganyám a szabadulóművész tyúkjaival is megtette.
                            OdinHEM és sepy kedvelte ezt.

                            Komment


                              #44
                              Ba701 csak azért nyomtam a tetsziket mert másik lehetőség nincs pedig egyáltalán nem tetszett a repülésed következménye.
                              OdinHEM kedvelte ezt.

                              Komment


                                #45
                                Semmi gáz, ma már magam is csak mosolygok az egészen,
                                OdinHEM és CZsolti kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X