Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Magyarországi börzék. Melyik milyen?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Magyarországi börzék. Melyik milyen?

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy melyik magyar börzére érdemes kilátogatni? Idén kiszerettem volna menni a szolnoki börzére, de mivel elmaradt, nem tapasztalhattam meg milyen is... Még csak budapesti és szigetszentmiklósi börzéken voltam idáig, szeretnék más vidéki börzékre is kilátogatni, de melyikre érdemes? Mekkorák szoktak lenni ezek a vidéki rendezvények? Ugyanazok árulnak, mint a budapesti börzéken, vagy más emberek is? Hány árus van egy-egy vidéki börzén?

    Üdv. DCS

    #2

    Komment


      #3
      Milyen érdekes A vidéki ember Pestre vágyik a Pesti pedig vidékre.

      Én amire elnézek a környéken "bár ez inkább motorozás nézelődés nekem" Debrecen, Bodrogkeresztúr, Nyíregyháza és Miskolc. Debrecen Nyíregyháza a nagyobb. Miskolc kezdőpályás majd talán megnő. Bodrogkeresztúr pedig Múzeum udvarnyi Családias légkör. Kuriózum dolgokat nem nagyon szoktam látni, bár lehet azt már nyitáskor a hiénák begyűjtik.

      Néha van 1-2 nagykutya is, de főként vidéki nepperek és padlástakarító lomosok jellemzőek.
      Szerintem ki kell próbálni kirándulással egybekötve. Mindenkinek más a kincs

      Debiről pár kép kallódik is a neten 16 - mcsontos képe az Indafotón

      Komment


        #4
        DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

        Az lenne a kérdésem, hogy melyik magyar börzére érdemes kilátogatni? Idén kiszerettem volna menni a szolnoki börzére, de mivel elmaradt, nem tapasztalhattam meg milyen is... Még csak budapesti és szigetszentmiklósi börzéken voltam idáig, szeretnék más vidéki börzékre is kilátogatni, de melyikre érdemes? Mekkorák szoktak lenni ezek a vidéki rendezvények? Ugyanazok árulnak, mint a budapesti börzéken, vagy más emberek is? Hány árus van egy-egy vidéki börzén?

        Üdv. DCS
        Ha az ember nem találja meg amit keres, akkor a legnagyobb börze is lehet a világ legrosszabb börzéje.
        Ellenben, ha egy kis börzén megvan a keresett alkatrész, az is nagy boldogságot tud adni.
        Szerintem sokszor szerencse is kell egy-egy kurrens áru megtalálásához.

        Persze nem biztos, hogy mindenki célirányosan megy börzére.
        Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 febr. 11, 21:01.

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            Sok jó kis börze található, Nyíregyháza igen jó szerintem, Miskolc kialakulóban, remélem Eger is folytatódik mert tavaly 1 börzenappal szerepelt csak. Szolnokról is jöttünk már haza úgy hogy azért vettem meg egy dolgot hogy ne üreskézzel jöjjek haza, de Miskolcon is találtam már sok jó dolgot. Jó a "vidéki" börzékben hogy a környékbeliek is képviseltetik magukat. Reméljük Bodrogkeresztúrba is sokáig járhatunk még, és nem fog eltünni az a sok éves munka amit a múzeumba beleöltek.

            Komment


              #7
              Mint sokminden másban, itt sem a méret a lényeg. Bár jómagam csak mintegy 50 km-es körzetben járok börzékre, de eddig mindent megtaláltam. (Az is igaz mondjuk, hogy nem Royal Enfield-ek állnak a garázsban...) Örvendetes például, hogy valaki(k) végre Miskolcot is feltették a térképre. Kialakulóban van ugyan, de a mult szezonban onnan vittem haza a legtöbb holmit. Keresztúr, Nyíregy, Nagykálló, Nyírtét. "Nyugat" felé még nem nyitottam, bár azt tapasztaltam, hogy ha az ember konkrét alkatrészt keres biztos hogy nem fogja megtalálni egy Pest környéki nagyobb börzén sem.

              Komment


                #8
                Tequila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mint sokminden másban, itt sem a méret a lényeg. Bár jómagam csak mintegy 50 km-es körzetben járok börzékre, de eddig mindent megtaláltam. (Az is igaz mondjuk, hogy nem Royal Enfield-ek állnak a garázsban...) Örvendetes például, hogy valaki(k) végre Miskolcot is feltették a térképre. Kialakulóban van ugyan, de a mult szezonban onnan vittem haza a legtöbb holmit. Keresztúr, Nyíregy, Nagykálló, Nyírtét. "Nyugat" felé még nem nyitottam, bár azt tapasztaltam, hogy ha az ember konkrét alkatrészt keres biztos hogy nem fogja megtalálni egy Pest környéki nagyobb börzén sem.
                Miskolci növöget ?? Én az 1.-re mentem nézelődni komoly 2 sor volt akkor Szokásomhoz híven motorral. Annyira ki voltak éhezve a jelenlévők, hogy ugrottak rá. "a többin nem voltam mert ütközött vagy Debi-vel vagy dolgom volt"
                Debrecenbe is jó motorral menni mert a díszparkolóban parkolhatok és ha üres kézzel is battyogok a motoromhoz az a látvány hogy más készít róla fényképet máris elfeledteti az üres kezem.

                Komment


                  #9
                  bécibá57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sajnos (részemről) - vagy szerencsére - továbbra is a magyar motorokhoz volt a legtöbb cucc.
                  Na igen. Sokszor morfondíroztam már, hogy miből tart manapság feújítani egy kvázi felkapott motort, mint a Pancsi. Hiszen az újraindult kisipari háttérnek köszönhetően kis túlzással 2-3 börzére ellátogatva a nulláról összerakhatunk egyet, új alkatrészekből ráadásul.
                  (Nincs magyar motorom, és csak a szőlő savanyú, hogy én meg tövig járom a lábam, mire beszerzek egy-egy kurrens alkatrészt... )

                  Komment


                    #10

                    Komment


                      #11
                      ApaE ez még ma sem változott.Sok esetben később Jön,hogy " de jó megvettem!!"akkor.Ez igaz nem azt veszünk sokszor amit vadászunk. Példa erre én is Mezőtúron vettem a 350-es re való villogókat mert oda jött az eladó és fel ajánlotta ha már Cz-s vagyok olcsón ide adja jelszóval.Megvettem és úgy látszik jó lesz tarcsiba is. Az orosházin én is vadásztam gyertya kulcsot sokáig és végül baráti segítség útján kaptam egyet.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X