Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Miskolci veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    A mai börzéről még egy pár kép, főleg a kiállított motorokra koncentrálva.

    Komment


      #47
      könyök nem volt sajnos de más volt amire szükségem volt!! Click image for larger version

Name:	IMG_20140608_113817.jpg
Views:	1
Size:	187.6 KB
ID:	140193

      Komment


        #48
        Meg olyat aki megcsinálja Wartburg hajtókarosra a Pannóniád. Ha ott leszel, kérdezd a sivatagi BMW tulaját...
        Szia! Esetleg ha tudsz ilyen vállalkozó kedvű szakemberhez/-műhelyhez elérhetőséget, azt megköszönném. Helyben senki sem akarja vállalni a KX hajtórúd (ami itt áll a dobozában jópár hónapja) összekombinálását a Pancsi főtengellyel...
        Mert nincs anyag alsó csaphoz, mert nekik nem éri meg, mert, mert, mert...
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #49
          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia! Esetleg ha tudsz ilyen vállalkozó kedvű szakemberhez/-műhelyhez elérhetőséget, azt megköszönném. Helyben senki sem akarja vállalni a KX hajtórúd (ami itt áll a dobozában jópár hónapja) összekombinálását a Pancsi főtengellyel...
          Mert nincs anyag alsó csaphoz, mert nekik nem éri meg, mert, mert, mert...
          Privátban küldöm az elérhetőségeit. Hátha szerencséd van és van hozzá "alapanyaga".


          Én 11 körül jutottam ki a börzére, de kicsit sietni kelletett, szóval csak vagy 15 percet nézelődtem (nem is találtam semmit amire igazán szükségem lett volna)

          Komment


            #50
            de más volt amire szükségem volt!!
            Miért ? Edelényben nincs McDonald'S
            (nem is találtam semmit amire igazán szükségem lett volna)
            Ez így lesz még néhány évig !

            Komment


              #51
              nincs de nem a McDonald'S a lényeg
              Miért ? Edelényben nincs McDonald'S
              Utoljára szerkesztve a következő által: babaslaszlo97; 2014 jún. 09, 00:47.

              Komment


                #52
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez így lesz még néhány évig !
                Majd két éve, mikor porvédő lemezt kerestem az első kerékre jártam oda egy darabig mire egyet találtam (persze nem olcsón) Legközelebb meg majd minden árusnál volt
                De ez szinte mindig így van. Ami kéne az sosincs. De vettem "tartalék" világító tekercseket (vagy inkább donort hogy legyen majd mit áttekerni 12v-ossá).

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X