Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szigetszentmiklósi Old Motors veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szigetszentmiklósi Old Motors veteránbörze

    Üdv. Készítettem egy videófilmet a szigetszentmiklósi börzékről. Ezzel szeretnék egy témát indítani a börzének.
    M. Zoltán


    #2
    Szigetszentmiklósi Old Motors veteránbörze

    Szervusztok!

    A Szigetszentmiklósi Veteránvásár valóban "Nagyszombaton" (ápr.7-én) lesz?

    Komment


      #3
      dino125ad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A Szigetszentmiklósi Veteránvásár valóban „Nagyszombaton” (ápr.7-én) lesz?
      Nagyon úgy tűnik, a minap még 15.e volt! pedig erre nagyon kiakartam menni, de hát így...
      Utoljára szerkesztve a következő által: Intrepid; 2012 ápr. 01, 12:14.

      Komment


        #4
        Szigetszentmiklósi Old Motors veteránbörze

        Sziasztok!
        A Szigetszentmiklósi börze meddig szokott tartani, mikor kezd oszlani az áruló tömeg? Előre is köszi!

        Komment


          #5
          Szigetszentmiklósi Old Motors veteránbörze

          Érdeklődnék, hogy valaki szándékozik menni a szigetszentmiklósi veteránbörzére?

          Komment


            #6
            Én nem-nekem messze van...Am Lai...majd kuldom a kepeket(csak este ertem haza, nem akartam turkalni a garazsban mar)-nekem is csinalni kell egy Mannlichert
            Lai kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              Most szombaton lesz???? Lehetséges (ha főnököm is úgy akarja) hogy kinézek.:-))))

              Komment


                #8
                Most lesz, igen. Én nagyon szeretnék elmenni, mert még nem voltam ilyen nagyszabású börzén.
                Ha néhányan elmennénk, tarthatnánk egy rögtönzött fórumtalálkozót ott is

                Komment


                  #9
                  Most néztem az időjárás előrejelzést.:-(((( Szombatra 20 mm-er esőt jósol.:-((((( Van esőruhám, na meg akkor kel motorozni amikor jó esik, de azért mégis elgondolkodtató.:-((((
                  Nézzük a jó oldalát. Nem lesz tömeg.:-)) Nem lesznek szúnyogok. Hirtelen ennyi jutott eszembe.:-)))

                  Komment


                    #10
                    Eddig úgy néz ki, hogy nekem sem jön össze az út, de még azért reménykedem. (az idő tényleg nem lesz túl rózsás a meteorológia szerint )

                    Komment


                      #11
                      TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szombatra 20 mm-er esőt jósol.
                      Ez a széle vagy a hossza?
                      Che és kollarg kedvelte ezt.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #12
                        Vastagsága.:-)) Vagy átmérő, vagy a fenetudja.:-)))) Most olyan a hangulatom , hogy nagyon ki mennék, de szombatig kitudja mit hoz a jövő.:-))))

                        Komment


                          #13
                          TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          szombatig kitudja mit hoz a jövő.:-))))
                          inkább mit hoz az idő(járás)?!
                          direkt kivettem szabit, de lehet majd csak kialszom magam...

                          Komment


                            #14
                            Nekem lőttek a szombatnak. Be kel mennem a dolgozóba.:-((( 10-11 előtt nem végzek.:-((((

                            Komment


                              #15
                              Ma is volt börze, nekem az első "normális" idei, ugyanis se jeges szél, se zuhogó eső nem volt! Alkatrészeket is sikerült venni, folytatódhat a legózás.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X