Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szigetszentmiklósi Old Motors veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szigetszentmiklósi börze

    Üdv mindenkinek.

    Mai napon volt a börze és vásároltam kilóméterórát. Egy fehér, kicsit öregecske teherautóstól. Motorkulit is árult, kicsivel odébb az Ural árustól, a főbejárattól egyenesen a büfé túloldalán. Nagy kék ponyva volt leterítve elé és a kilóméterórákat egy piros kerek tálcába süllyesztve árulta.
    Remélem azért valamennyi magyar tudtam maradni.
    Ha valaki tudja, hogy kiről beszélek akkor meg tudná adni az elérhetőségét?
    Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm.

    Komment


      #17
      Én rendszeresen megyek a szigetszentmiklósira, és a pestlörincire is! Bár idén egy lőrincit elmosott a víz, de azért vettem dolgokat.
      "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

      Komment


        #18
        Megy valaki az október 4.-i miklósi börzére?
        "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

        Komment


          #19
          Kéne... nekem ez a leghangulatosabb, na persze a Csőgyár utcai után...

          Komment


            #20
            Mi biztosan megyünk, de csak kocsival..
            Ezek biztosan kellenek:Lánc,első-hátsó lánckerék,lábtartó gumi,váltó oldaldekni...csak a szemem attól félek, hogy megint kiszúr 1-2 finomságot...zsírpapíros csepel henger+főtengely ))

            Komment


              #21
              na persze a Csőgyár utcai után...
              Én csak a Csepeli Csőgyár utcát ismerem.Arról van szó?Ha igen azt szívesen megnézném!

              Komment


                #22
                Valaki a holnap utáni börzére??
                Senki?
                - Nem baj, több alkatrész marad nekem!
                - Másfelől kevesebb pénzem
                "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X