Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Túri Veteránbörze és Gépkiállítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Na én meg mondtam, hogy a jó idő biztosítva, de nem akartatok nekem hinni. Remélem az ebéd is ízlett! A képeket majd én is feltöltőm. A tévében és a rádió is csak rólunk szól azóta. Majd ha a videót megszerzem azt is megosztom veletek. Remélem a tavaszi börzére is eljöttök és a motor szépség versenybe is be neveztek. Addig is köszönöm szépen mindenki részvételét!!!!

    Komment


      #32
      5. Túri Veteránbörze és Veteránmotor Kiállítás

      Június 08-09 immár az 5. Túri Veteránbörze és Veterán motor Kiállítás!!
      Kezdés: 08-án, du. 16 órakor, sátor állítás, filmvetítés, tábortűzgyújtás, szalonnasütés.
      Börze nyitás: 09-én reggel 7órától.
      Helyszín: Mezőtúr Fekete István út 1. ( Víztorony)
      Érdeklődni: Kozák Béla 06-20/3350071.
      Mindenkit szeretettel várunk.
      (JÓ IDŐ MEGRENDELVE!)



      UI:Szeretnénk rendezni egy veterán oldalkocsis felvonulást is, ehhez várunk még jelentkezőket.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Béla; 2013 ápr. 03, 08:20.

      Komment


        #33
        Üdv csak az oldalkocsis motoroknak lesz felvonulás?

        Komment


          #34
          Nem, bármilyen veterán motorral fel lehet vonulni. Csak szeretnénk ha minél többen összegyűlnénk. Lesz még motor szépség és ügyességi verseny is. Arra is várunk még jelentkezőket.

          Komment


            #35
            Köszönöm a tájékoztatást , ha jó lesz az idő esélyes lehet hogy elmegyek nem voltam még mezőtúron.

            Komment


              #36
              Szeretettel várunk! A jó időt pedig már megrendeltem!

              Komment


                #37
                A Túri vásár Híres volt a régmult időkben ha az idő is kegyes lesz lehetséges a látogatásom nekem is.

                Komment


                  #38
                  Mindenkit szeretettel várunk!!! Minél többen leszünk annál jobb.

                  Komment


                    #39
                    Emlékeztető: Jún. 08-09én 5. Túri Veterán Börze és Veteránmotor Kiállítás!
                    Attached Files

                    Komment


                      #40
                      Béla gratulálok a szervezéshez, nagyon jól sikerült a börze, köszönjük a munkát, amit belefektettél. Üdv, Borshow.

                      Komment


                        #41
                        Kedves Béla! Jól éreztem magam és szeretném megköszönni ,hogy ismételten létrehoztad immáron az v. Túri veteránkiállítást és börzét. Valóban jó volt az idő is és így szép számmal össze gyűltünk motorosok is. A börzén is volt bőven venni és látni való. Várom az elkészült képeket. Üdvözlettel: Szepesi Sándor / Sepy Cz Sport 175 /.

                        Komment


                          #42

                          Sziasztok!
                          Köszönöm mindenkinek a segítséget és a részvételt. Nélkületek nem sikerült volna ilyen jól a Börze és a Kiállítás. Ősszel találkozunk ugyan itt!
                          Béla

                          Komment


                            #43
                            Kedves Béla! Tisztelettel köszönöm a Fogadtatást a találkozón hol jól éreztem magam. Szeretném már látni a képeket mint már oly megszokott a találkozóidon, hiszen most is sok kép készült a gépcsodákról. Volt látnivaló bőven úgy gondolom. Remélem sikerül az őszi talira is elmenni. Üdvözlettel: Szepesi Sándor / Sepy/

                            Komment


                              #44
                              Szia Sepy!
                              Azon a kis videón amit tegnap megosztottam veletek, a mostani börzéről készült fényképek láthatók. Szeretettel várunk ősszel is. Ha meglesz a pontos időpont majd értesítelek.
                              Üdv: Béla

                              Komment


                                #45
                                6, Túri Veteránbörze és Gép Kiállítás!

                                Szeretettel meghívunk a

                                6. Túri Veteránbörze és Gép Kiállítás-ra!

                                Click image for larger version

Name:	motoros pingvin_2.png
Views:	1
Size:	41.8 KB
ID:	138287
                                --
                                November 03. immár a 6. Túri Veteránbörze és Gép Kiállítás!!
                                Kezdés: Nov. 03. 07. órakkor

                                Helyszín: Mezőtúr Fekete István út 1. (Víztorony)
                                Érdeklődni: Kozák Béla 06-20/3350071.
                                Mindenkit szeretettel várunk.
                                (JÓ IDŐ MEGRENDELVE!)

                                Utoljára szerkesztve a következő által: Béla; 2013 szept. 09, 12:11.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X