Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Adalékanyagok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Adalékanyagok

    Üdv! Szeretném megkérdezni a motoros kollégákat arról próbáltak e már ki régi gépsárkányaikba valamilyen adalékanyagot (ricinusolajon kívül ) pl: metabond stb.... konkrétan arra lennék kíváncsi hogy ami négyütemű motorokba való adalék azt a kétütem benzinébe merte e már valaki kutyulni és ha igen milyen lett tőle a sasmadara. A pannóniás sorstársam kipróbálta a kopott p10esébe a metabond old specielt és csendesebb lett a gép . Kíváncsi vagyok az észrevételekre tapasztalatokra.

    #2
    Biztosan segit,de beleöntöd minden tankolásnál?Ha telik rá jobb ha felujitod.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Totalcar - Magazin - Motorolaj: olcsót vagy szintetikusat?
      Lemezjáték és joker kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Dehogy még nem használtam csak metabond benzinadalékot de az nemsokmindent tett egyébként nyilván felujítom a motort meg fel is van újítva csak kíváncsi vagyok hogy ki próbálta már ki az adalékokat egyébként igazad van jóval olcsóbb felújítani mint rendszeresen használni.

        Komment


          #5
          Szevasz Yeti!Most találtam rád ,írtam a metárol nemkell jobb.Egy flakon 400 liter benzinhez elég. Több éves befektetés.Motor csendes nem füstöl felnemesíti a fém felületeket.A ,kétütemű olajoknál, van az írásom .Több éve használom, csak jót mondhatok róla.Minden terméket kipróbáltam 21. század.




          lyeti -így jobb.A motorolaj adaléka Csomolungma vagy Everest midegy mit mondok.
          lyeti kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Végre egy érdemleges hozzászólás Köszönöm szépen elolvasom az írást és beruházok majd a megfelelőre, hogy a kicsikém sokáig duruzsoljon még a fülembe

            Komment


              #7
              Sziasztok!!
              Lenne egy kérdésem: mennyire fontos a tankolásnál ólompótlót tennem a benzinhez?
              Nagy jelentősége van?
              A választ előre is köszönöm.

              Komment


                #8
                Üdv Ezres!Ha nem teszel akkor is szól a zongora.Metabond Mega line .Ezzel itasd .Azt érzed, hogy király.Felnemesít nem füstöl,halkan jár.

                Komment


                  #9
                  1000MB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  mennyire fontos a tankolásnál ólompótlót tennem a benzinhez?
                  A nem olmozott benzinhez keményfém szelepülés kell,
                  a tied milyen?
                  joker és sepy kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Az enyém eddzettlen.




                    nivaronin, köszi a választ, kipróbálom!

                    Komment


                      #11
                      Próbálj ki minden adalékot,e ha meguntad csináltasd meg,hogy birja a gyürődést.
                      Imádtam a kanyarodását és a fogyasztását,és nem rázott mint a miautónk.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Még semmilyen zavaró tényező nem áll fenn csak szeretném védeni.
                        Még minden rendben azt hiszem.
                        Köszönöm a válaszaitokat.

                        Komment


                          #13
                          Kedves 1000MB én személy szerint ajánlom az autódhoz az ólompótlót. A Te géped még szelepszár simmering nélkül készült én legalább is így emlékszem ezért a szelep és szelep vezető közti tömítés feladata IS az ólomnak. Ezen gépek gyári olaj fogyasztása 0,7liter/1000km., úgy hogy addig nincs mit aggódni. Ha mész 20km- tert és kivilágosodik a kipuff. nagy baj nem lehet én úgy gondolom. Én is szerettem az S-100 -ast nekem az volt csak előzni kellett neki 5km- ha meg akart előzni az ember fia egy teher autót. Ha teszel bele adalékot csak jót teszel vele. Üdv. Sepy.

                          Komment


                            #14
                            Rendben, köszi a válaszod.
                            Igen, jól emlékszel a járgányban nincs szelepzzár szimering.

                            Komment


                              #15
                              Ha jó a skoda nem eszik olajat olajcseréig.Közel öt évet használtam és egyszer sem kellett olajat pótólni.
                              Persze aki nem tudta a titkot,hogy az olajlehuzógyürü rugóját megkell röviditeni,annak a gyürüt a bejáratás alatt megette.
                              Ja persze ez csak az ezresre vonatkozik a többi csak pótló.
                              A deluxal toltam a 100-asokat.erősebb volt gyárilag.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2013 jan. 17, 19:50.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X