Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Danuvia napi használatra

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Gratulálok Nekik olvasgattam a nem mindennapi vállalkozásukról mert engem is érdekelt nem egyszerű túra volt!

    Komment


      #17
      Gratulálok nekik én is, és őszintén megmondom irígykedek is picit, hisz hihetetlen élményekkel gazdagodtak. Minden tiszteletem az övék.

      Komment


        #18
        Január végén hozzánk jönnek!
        Várunk minden érdeklődőt!

        Akik elégedettek voltak a beszámolóval, kérjük az előadás végén 300 Ft-tal járuljanak hozzá a becsületkasszához!
        A befolyt összeget teljes egészében az előadók kapják.A résztvevők mindegyike emléklapot kap (a túra fényképeiből).

        Részvételi szándékodat kérjük jelezd, hogy a termet a létszámnak megfelelően tudjuk berendezni!

        Komment


          #19
          Közel 70 érdeklődő részvételével zajlott ezévi első rendezvényünk.
          Krejczinger István, Mohos Csaba és Schenek Balázs 2015 júliusában , 30 nap alatt 3 Danuviával 13 országon keresztül, 9200 km-t tett meg. Erről az útról tartottak színes élménybeszámolót Söjtörön, nagy érdeklődés mellett. A közel 2 órás fényképes,videós előadás után dedikált képekkel jutalmazták az előadók a résztvevőket és jutott idő kötetlen beszélgetésre is.
          Mindenki nagy elismeréssel szólt erről a műszakilag és emberileg is jelentős teljesítményről.
          Képek itt

          Ha valaki hívná őket előadásra, keresse Krejczinger Istvánt!

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X