Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forgalomba helyezés elveszett papírok esetén. De hogyan?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Biztosítás először. Méghozzá vázszám alapján. Aztán ha minden megvan akkor át kell íratni rendszámra.
    (hogy ennek mi értelme van azt ne keresd. Mert, mint sok mindennek, ennek sincs értelme. Szimplán csak több vele a baj)

    Komment


      #17
      Hát srácok,nem egyszerű.De ezért imádok ebben az országban élni!Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!

      Komment


        #18
        Eredetiség, biztosítás, (Alvázszám alapján), műszaki vizsga, (OTP) , és végül az okmányiroda ! Csont nélkül mehet a dolog.
        Én az OTP-vel kezdenék....
        Fergusson és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Bocsánat de nem tudom mi az az OTP?

          Komment


            #20
            Ezt komolyan kérdezed? Ez a legnagyobb hazai pénz intézet melyet azért ajánlottak félig viccesen mert mire ezt végig zongorázod/fizeted/ hacsak nem volt bőkezű a Jézuska így ünnepek után? Bocs ne vedd sértésnek hisz nem is annak szántam.
            Hajtókar II., Lemezjáték és Fergusson kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              gogó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Bocsánat de nem tudom mi az az OTP?
              Országos Takarék Pénztár
              mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Nem sértődtem meg,köszönöm srácok!

                Komment


                  #23
                  Én először eredetiségvizsgálatra mentem, mert az itt is van tőlem 1 km-re. De azt mondták, hogy OK lesz csak inkább menjek már vissza a műszaki után, mert az NKH-s műszaki adatlap alapján (ami alapján viszik fel az okmányirodában is az adatokat a rendszerbe) könnyebb nekik is az ő rendszerükben dolgozni. Szóval tökmindegy a sorrend.
                  soveny kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Köszi.Tehát okmány az első,vagy eredetvizsga?Bocsánat de belegabajodtam mint macska a cérnába.

                    Komment


                      #25
                      Most írattam át a motort,
                      nálam biztosítás(érvényes szerződés nélkül,sehová ne menj/engem visszaküldtek mert"nem jól olvasható"volt/),
                      eredetvizsga és érvényes műszakival,
                      okmányiroda.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #26
                        Köszi.Nálam van adásvételi,papír a kkh-tól.Kötök biztosítást(alvázszámra)aztán eredetvizsga.Végűl okmányiroda.Ha isten velem van már tavasszal az MZ-m nyergébenfogok motorozni.Köszönöm neked és mindenkinek aki segítet nekem!!!!!!
                        ptm004 és CZsolti kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          Sziasztok.Még egy kérdés.Mennyi ideig érvényes a KKKH-s papir?Gondolok arra amit kaptam és amelyben szerepelnek a motor adatai.Vázszám,motorszám,régi rendszám,mostani tulas neve,önsúly,öszsúly.Egyedűl a gép szinét nem irták a papirra.és a teljesítményt.Nektek volt már hasonló iratotok, mi

                          Komment


                            #28
                            Jó kérdés,de szerintem nem évül el, mint ahogy a forgalmi sem. amit adtak az gyakorlatilag forgalmi pótló.
                            soveny és kedvelte ezt.

                            Komment


                              #29
                              Nincsen rajta semmi olyan dátum hogy meddig érvényes.Kicsit aggaszt hogy nem irták rá a szint és a teljesítmény.Valakinek volt már hasonló papir?Szerepelteltek rajta ezek az adatok?

                              Komment


                                #30
                                Azokat majd a műszakin írják be !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X