Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem tudom csak remélem , hogy jót motorozunk holnap reggel indulunk egy Jawás emlék túrára Szlovákiába. Ami biztos lesz két 360-as egy Mz Trofy 250 / OT/-s egy Aprilia smkp. Kittus a Yamaha SR 125 -el és én a Guzzi Floridával. Jövőre ez is veterán korú lesz. Kvaga barátom Székesfehérvártól felvezető lesz, eljön elébünk. Gutára megyünk a Babetta szülő helyére! Péntek reggel indulás és vasárnap haza , így szól a terv.

    Komment


      Gutára megyünk a Babetta szülő helyére! Péntek reggel indulás és vasárnap haza , így szól a terv.
      Ha telálsz útközben egy Jawa 550 kormányt összes kezelőszervével illetve egy hátsólámpát ne hagyd ott

      Komment


        ne hagyd ott
        Meg a fényképező gépedet se, hagy egyen a penész minket még jobban.

        Komment


          Meg a fényképező gépedet se, hagy egyen a penész minket még jobban.
          Nem is szóltak hogy menjünk!

          Komment


            Végre egy kis "pihu"műszaki óta szinte nem motoroztam,detegnap igen!!Click image for larger version

Name:	DSCN1501.jpg
Views:	1
Size:	203.8 KB
ID:	151896Click image for larger version

Name:	DSCN1507.jpg
Views:	1
Size:	200.4 KB
ID:	151895Click image for larger version

Name:	DSCN1648.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	151898Click image for larger version

Name:	DSCN1626.jpg
Views:	1
Size:	199.2 KB
ID:	151899Click image for larger version

Name:	DSCN1515.jpg
Views:	1
Size:	204.0 KB
ID:	151897Click image for larger version

Name:	DSCN1519.jpg
Views:	1
Size:	203.8 KB
ID:	151900Click image for larger version

Name:	DSCN1594.jpg
Views:	1
Size:	202.0 KB
ID:	151902Click image for larger version

Name:	DSCN1516.jpg
Views:	1
Size:	203.9 KB
ID:	151901és.....találkoztam kedves ismerősökkel,is!!!IgClick image for larger version

Name:	DSCN1512.jpg
Views:	1
Size:	202.4 KB
ID:	151903en már otthol képpel vártak! Nem nyugodtam:a hölgy a betonperemen már tudósította a világot,és ne legyen az ember üldözési mániás?

            Bocsi az esemény:Nyírtét Autós és Motoros találkozó És Galicz József emléktúra.
            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 máj. 29, 21:55.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Miért nem szóltatok, hogy itt lesztek?
              Ha tudom, hogy van ismerős akkor mentem volna...

              Komment


                Bocsi egy hete tudtam meg,addig a Fehérgyarmatira készültem időben ütik egymást.....
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Szia Máté!
                  kösz a fotót,
                  én aránylag korán dobbantottam, a kajálást követően megsarkantyúztam a szürkét, a kiindulási helyre már nem gurultam vissza, a gyermeknapra a család még számított rám aznap délután. Örültem, hogy találkoztunk, remélem Tiszakeszin is hamarosan,
                  üdvözlettel: Zénó

                  Komment


                    Egy NSU Max-al bíbelődöm. Kíváncsi vagyok élmény lesz-e.... A korában a legdinamikusabb 250-es egyhengeres volt. Kb 10 éve notoroztam be egyet,meglepett a gyorsaságával,kényelmével. Beszámoló talán szombaton.

                    Komment


                      Június 17-én megtettük az idénre tervezett legnagyobb túránkat: az agárdi Oldtimer Weekendre motoroztunk. A tervezettnél 2 órával később értünk fel,mivel a Csepszi kétszer is "rákérdezett",hogy biztosan vele szeretnék-e menni,de a "rábeszélés" mindkét alaklommal hatásosnak bizonyult. A legutóbbihoz képest kevesebb résztvevő volt, azért így is sok ismerőssel találkoztunk. Az ügyességi versenyben is próbára tettük motoros tudásunkat.
                      Olyan jól éreztük magunkat,hogy 18.30-kor indultunk haza,így többórás éjszakai motorozással zárult 360 km-es utunk.

                      Nagyon büszkék vagyunk a Csepelre és a P10-esre,melyek elvittek és vissza is hoztak bennünket!

                      Komment


                        Kéthetes pihenő után ismét "előkaptam" a Csepelt és egy kellemes 125 km-es karikát mentem vele. Este 8-ig volt néhány tüsszenés,utána már hűlt annyit a levegő,hogy nem volt ilyen gondom.
                        A Rozsdamarókkal a lesencefalui falunapra motoroztunk,onnan pedig egy ismerősömhöz.
                        Induláskor mondam itthon,hogy "6-ra itthon leszek,még füvet akarok nyírni" Erre Papa megjegyezte,hogy "sötét lesz mire hazaérsz" Neki lett igaza,ugyanis az ismerős megmutatta a motorjait....
                        Click image for larger version

Name:	DSC02138.jpg
Views:	1
Size:	207.8 KB
ID:	151996Click image for larger version

Name:	69 125 km lett a nap vége,kellemes időben remekül működött a Csepel.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	151997
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Ricsi95D; 2017 júl. 02, 18:46.

                        Komment


                          Tegnap Jawás barátommal 280 km-t motorztunk, részt vettünk a 7. Balatonfűzfői Veteránjrámű Találkozón. A Kresz versenyben 2. helyezést értünk el.
                          Összefutottunk kvaga olvtárssal is,aki a "Sepy féle" 350-es CZ-vel volt.
                          Hazafelé Balatonfüreden elkapott bennünket a zápor,egyébként száraz utunk volt.
                          A kép hátterében Zündapp KS 500


                          Vele is utazhattunk

                          Komment


                            Ricsi esetleg több kép a taliról hisz Gáborék csapata sok érdekességet rejtett gondolom én.

                            Komment


                              Én is szellőztettem a Floridát nehogy ebben a párás időben meglepje a penész. Délután kaptam egy rövid eltávot elmentem Gyulára valahogy egy kellemes táv / 120 km / kiszellőztetni a napi hülyeséget a sisak alól! Többször emlegettem a villanyász kötés az forrasztott. Egy példa rá a Guzzi nagyon alergiás az akku feszültségre ha kicsit esik pl. 1 napi állás / új akku esetén is / pár 0,1-0,2v-ot képes nem indítani. Első nekifutásra tettem egy + vezetéket egy nyomógomb közbeiktatásán keresztül az önindító sarus csatijára így indul bármikor. De mivel nem hagyott nyugodni a dolog az indító reléhez jövő összes gyári összenyomott ramaty / 30 év / sarut ledaraboltam / oxidos volt minden vezeték/ és új sarukat forrasztottam rá úgy ahogy illik zsugorral réz pasztával és uram bocsá pöcc- röff hidegen melegen! Bocs ki mindezt tudja de lehet valaki aki most próbálkozik ezután. Egy újszülöttnek minden vicc új!

                              Komment


                                Mai nap közel álltam a tologatáshoz,de meg úsztam. Szerencsére kiadta magát a hiba. Melegen visszaeső fordulat,durrogás,puffogás és fordulatvesztés. Beforrasztottam a fúvókákat és újra dörzsárasztam. Most egész tűrhető...holnap motorozási kisérlet következik

                                - - - Updated - - -

                                A gyári SUM karburátorban 3 főfúvóka van. A suber helyzete nyitja egymás után a fúvókákat. Először az 1 működik,majd az 1-es 2-es, és full gázon az 1,2,3 egyszerre. Jó móka bekalibrálni helyesen a motor állapotához.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X