Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Én óvatosságból jobbra-balra kétszáz métert motorozok. Mindkét irányba volt egy megállóm. Egyszer az új tanksapka,másodszor a benzinhiány.

    Komment


      En mindennap haszmalom a Guzzit es csak azok a dolgok mondjak fel a szolgalatot amik ujak igy lassan visszakerul minden regi hasznalt esztetikai szempontbol nem elonyos alkatresze

      Komment


        visszakerul minden regi hasznalt
        Sok esetben az utángyártott alkatrészekkel több munka van mint a régi javításával.

        - - - Updated - - -

        ETZ-vel szerettem volna egy kört megtenni,de megláttam hogyan szerelte fel a láncot a szakember....s nem mertem kockáztatni. Egy fotót megér elrettentéskép,holnap felteszem.

        Komment


          csak azok a dolgok mondjak fel a szolgalatot amik ujak igy lassan visszakerul minden regi hasznalt
          Ismerős... Az MZ-be vetten u.gy. megszakítót. 1 hét alatt háromszor ment el a megszakító hézag, negyedjére már nem állítgattam, visszatettem a lötyögős tengelyű eredeti megszakítót. Azt beállítottam 0.4 mm-re úgy 3-400 km-rel ezelőtt. Tegnap ellenőriztem, ez bezzeg tartja a 0.4-et.

          Komment


            A baj nem jár egyedül.

            Komment


              Click image for larger version

Name:	face hird 082.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	152705 Remélem látszik. Az elkövető különös ügyességgel rendelkezik..nem tudom hogyan tudta így megalkotni, lemásolnom sem lenne egyszerű. A biztosítólemez természetesen fordítva van. Ha a másikkal végzek ma,akkor ezt a részt rendbe teszem,s gurulok egyet.

              Komment


                Ha a másikkal végzek ma,akkor ezt a részt rendbe teszem,s gurulok egyet.
                Lánckereket is cserélj gondolom a hátsó sem jobb

                Komment


                  .nem tudom hogyan tudta így megalkotni, lemásolnom sem lenne egyszerű.
                  Lehetett vele menni?
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Lánckereket is cserélj gondolom a hátsó sem jobb
                    Megnéztem,sokkal rosszabb,cápafogasra kopott és egy-két fog hiányzik. A féklámpa kapcsolót akartam cserélni,de beláttam értelmetlen mert a többivel együtt sokba lenne. Visszahúzva a kereket megszorult... nem volt a csapágyak között távtartó..stb apróságok.

                    - - - Updated - - -

                    Lehetett vele menni?
                    Majd ezután.. Idáig csak jönni tudott..futón. Az új karbival is voltak gondok, be kellett csiszolni a súbert lent-fent megszorult. Benzincsap eldugulva,kuplunghiba, hibás vezetékkötések, szoruló kerékfékhenger, teleszkópok folytak.

                    Komment


                      Remélem látszik. Az elkövető különös ügyességgel rendelkezik
                      ...............jujj.....

                      - - - Updated - - -

                      Jön az eső, gyorsan megyek egy karikát mielőtt ideér... még nem tudom merre, de megyek

                      Komment


                        Én is így tettem tegnap késő délután gurultam egy jót / 180 km-t / a Floridával. Még most is a fülembe cseng Movisz szava " egy traktor " de kellemesen motorozható én már kigyógyultam a száguldásból de azért nem szeretem ha el akarnak küldeni a nyugdíjas klubba. Ilyenkor társ a Guzzi igaz nem egy rakéta de nem marad szégyenbe a hangja pedig alkalmas a nyaktekerésre!

                        Komment


                          én már kigyógyultam a száguldásból
                          Igazából én bele sem voltam gyógyulva
                          Nem is tudom mennyi lehet az MZ tudása... 70-80 körül én teljes lelki békében vagyok
                          Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_191117.jpg
Views:	1
Size:	186.9 KB
ID:	152710Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_191151.jpg
Views:	1
Size:	197.2 KB
ID:	152711
                          A mai kör csak 80 km-esre sikerült. Igen nagyon böcsködözött a szél, gyűltek a felhők, de azért igen jó volt...

                          - - - Updated - - -

                          Komment


                            Első megálló 10m.... Komoly kosz lehet a tartály alján. Utána elbírkóztam még kb 30métert,s indultam vissza. Alapjárat 1000, túrát jól veszi,motorhang mint új korában, ha kiengedem a kuplungot lefullad. Holnap ha az idő engedi karburálás után újabb próba.

                            Komment


                              Az én motoromra miért nem raktak egy k... berugót?Betolni égő meg félek is hogy egyszer elszökik...nem érek rá szétszedni sem így csak irigykedem!!!!!!!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Ma is kicsit több lett a motorban. Kis 120km-es köröcskét mentem.
                                Péntek este összedobtam ezt:
                                Click image for larger version

Name:	20170818_210335.jpg
Views:	1
Size:	205.8 KB
ID:	152712Click image for larger version

Name:	20170818_210341.jpg
Views:	1
Size:	204.4 KB
ID:	152713Click image for larger version

Name:	20170818_214530.jpg
Views:	1
Size:	200.8 KB
ID:	152714

                                Nem tudom hogy a gyári miből van, de én az egészet C45-ből faragtam ki.
                                Még nem reszeli a lánc a láncvédő merevítőjét, szóval talán jobb lesz.

                                Tamás, az az út bizony földút
                                Méghozzá elég szar minőségű. De ami érdekes, kb a közepén, ahol keresztezi a vasutat van egy olyan átjáró ami Bordodban még a fűutakon is ritka, szépen leaszfaltozva, síkba az egész, jelzőlámpával!!! (mindez egy földúton a semmi közepén )

                                - - - Updated - - -

                                Odafelé, még Nyékládháza előtt:
                                Click image for larger version

Name:	vlcsnap-2017-08-19-23h23m48s241.jpg
Views:	1
Size:	255.2 KB
ID:	152716Click image for larger version

Name:	vlcsnap-2017-08-19-23h23m02s187.jpg
Views:	1
Size:	288.8 KB
ID:	152715

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X