Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Uhh...!

    Szegény pára... elromlott a nyaralása.

    Komment


      Máté ha rugdosni akarod ülj át a Pancsira vagy egy kisebbre . A Pannonián is sokszor jó lenne én úgy gondolom. A Te gépeden is milyen jó ha a felmálházottra / lásd Kesziben / ráülve dutnnn pöcc- röff.

      Komment


        sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Uhh...!

        Szegény pára... elromlott a nyaralása.
        A lakókocsi traileren volt. Szóval ez szerintem még nem a nyaralás lett volna.

        Amikor mentem haza az út másik oldalán egy parkolóban épp rakták fel ezt a lakókocsit egy másik trailerre. Látszólag nem lett komolyabb baja. (csak azt az oldalát láttam amin feküdt)

        Komment


          Máté ha rugdosni akarod ülj át a Pancsira vagy egy kisebbre .
          Nem szerelni akartam, motorozni,így a melókat vettem elő.Így a jövő héten megint nem motorozok,utána vége.....a szezonomnak már az aratás(és azok kiszolgálógépei) a sláger............
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            1 hét alatt több,mint 1000 km-t motoroztam a két magyar gyöngyszemmel
            08.13: Csepel Söjtör-Zalegerszeg-Söjtör 40 km
            08.14. P10: Söjtör-Kamut 380 km
            08.16. P10: Kamut-Söjtör 380 km
            08.19. Csepel. Söjtör-Lovászi-Gutorfölde-Söjtör 87 km
            08.20. Csepel Söjtör-Balatonederics-Söjtör 130 km

            CzZsolti! Igen,valószínűleg azonos a motor!

            Komment


              háát én már régen hoztam elő a cseh remekeket családi elfoglaltságok miatt , viszont a hűséges rizskályhámat lecseréltem egy kék fehér boxerre.. most épp barátkozom vele

              Komment


                Szép motorok,kevésbé szép emberek,jó zenehttps://www.youtube.com/watch?v=0SZbJpbVRzo&index=1&list=RD0SZbJpbVRzohttps://www.youtube.com/watch?v=0SZbJpbVRzo&index=1&list=RD0SZbJpbVRzoValamit

                Szerettem volna egy kis zenét ide feltölteni,de nem jött össze,valamit elqrtam,nem kicsit,de nagyon.
                Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2017 aug. 20, 20:06. Oka: valamit elrontottam

                Komment


                  Oda se neki Józsi bátyám, majd így:

                  https://www.youtube.com/watch?v=0SZb...=RD0SZbJpbVRzo

                  A menyecske az elején valóban nem szép nézésű! De a muzsika.. na... jóféle!

                  - - - Updated - - -

                  ... vagy ahogy a Klapka-féle reklámban, "Uraim, ne a nőt nézzék"
                  Mert hogy a Triumph, ami alatta van, az sokkal csodásabb

                  Komment


                    Kedves Dongós!

                    Köszönöm,hogy helyrepakoltad a dolgokat.Nem tudom hol rontottam el,mert betartottam elméletileg a tőletek kapott feltöltésekre vonatkozó utasításokat,de valahogy mégsem jött össze.Valószínű keveset gyakoroltam és nem rögzül bennem.

                    A menyecskére vonatkozóan,-a gondviselés mentsen meg mindenkit egy ilyen száz arcú,de alapjaiban kegyetlen nézésű nyőstény ördögtől,mert az ilyenek kegyeiért,már nagyon sok háborút vívtak,de mindet elveszítették a végén.

                    A motorok viszont gyönyörűek,szép klasszikus darabok,-bár egyikre sem vágyom,de szívesen elnézegetem bármelyiket.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Nem tudom hol rontottam el,mert betartottam elméletileg a tőletek kapott feltöltésekre vonatkozó utasításokat,
                      Gyanítom az okozhatta a gondot, hogy nem csak egyszer illesztetted be ide a kimásolt címsort (linket), hanem egymás után kétszer. Így meg már nem értelmezte a technika

                      Komment


                        Odafelé, még Nyékládháza előtt:
                        Az emberek nem értik minek van beírva a forgalmiba a vontatható össztömeg. Pl. ezért.

                        Komment


                          bár egyikre sem vágyom
                          Én azért megülném némelyiket. Elsősorban a Triumphot. Egyre jobban tetszik, nem tudom miért, alapvetően soha nem tetszett ez a stílus...
                          Még évekkel ezelőtt hajtott előttem egy figura Triumph Thruxton géppel. Azonnal beégett a retinámba a masszív, mégis sportos gép látványa, meg a dobhártyámba az a semmihez nem hasonlítható hang.

                          - - - Updated - - -


                          száz arcú,de alapjaiban kegyetlen nézésű nyőstény ördögtől
                          Jaaaaa, hogy nem mind ilyen?
                          ...természetesen csak viccelek, persze hogy nem...
                          Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2017 aug. 21, 07:44.

                          Komment


                            Tamás, az az út bizony földút
                            Méghozzá elég szar minőségű.
                            De legalább alaposan letesztelted a gépet
                            Átment a teszten?
                            Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2017 aug. 21, 10:35.

                            Komment


                              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én azért megülném némelyiket. Elsősorban a Triumphot. Egyre jobban tetszik, nem tudom miért, alapvetően soha nem tetszett ez a stílus...
                              Még évekkel ezelőtt hajtott előttem egy figura Triumph Thruxton géppel. Azonnal beégett a retinámba a masszív, mégis sportos gép látványa, meg a dobhártyámba az a semmihez nem hasonlítható hang.

                              - - - Updated - - -



                              Jaaaaa, hogy nem mind ilyen?
                              ...természetesen csak viccelek, persze hogy nem...
                              Ami Triumph az mind dögös.
                              http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=...=&n=bartakittyi
                              Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2017 aug. 21, 18:43.

                              Komment


                                RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                De legalább alaposan letesztelted a gépet
                                Átment a teszten?
                                Át
                                Bár a leghúzósabb rész nem is az földúton volt. Csincse előtti egyenesben (ami ugyan aszfalt, de helyenként szarabb mint a földút) kicsit meghúzattam a gépet, persze végig álltam a nyeregben, hát olyan 95 környékén elég rendesen beszitált, egy pillanatra azt hittem eldobom a vasat. De szerencsére ahogy leültem az ülésre és visszaengedtem a gézt szépen csillapodott. (akkor azt hittem hogy eltört a hegesztés és elszabadult a lengővilla. De az bírta.) Kár hogy nem cseréltem aksit a kamerába, ezt jó lett volna megörökíteni. Aztán itthon nézegetni és tanulmányozni.

                                Minden esetre még ennek ellenére is, 90 körüli tempóval közel sem ráz annyira az az út mint odafelé 75-80 körül

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X