Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    elektromos bicajon Suhan
    Még a feltételezés is sértő

    - - - Updated - - -


    itt senki sem motorozik
    Már van is minden bajom.
    -vagy vacak az idő
    -vagy az őszi kertészeti munkák
    -vagy valamit/valakit vinni kell
    Ezen három dolog váltakozva ad kötelező felmentést
    Pedig már nem tart sokáig ez a langyos idő
    Sinter mesterékkel is kellene már egy füstkarikát húzni a térképre...
    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2017 szept. 15, 07:21.

    Komment


      Én is 18 óra után tudok kissé elszabadulni / kimenőt kérni /mert addig van mit tenni bőven. Csak hiszitek, hogy ha majd nyugdíjasok lesztek majd akkor lesz időtök!! Megnyugtatlak benneteket még annyi sem lesz mint most. Ezt Józsi barátom már írogatta sajna ez a valóság de " A remény hal meg utoljára.." bízzatok csak!! Dongós azért jövőre Kesziben békülünk!!!

      Komment


        egy egy 100-130 km-es kanyarokat tettem úgy 3-4 naponta mostanság is. A
        És teszem azt ,ha bevállalnád az oda vissza utat nálam és a másik nap vissza?Ja és féluton pihenő?
        Esetleg kiséret?
        Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 szept. 15, 19:04.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Barátom Máté a kísérőm még csak jönne/ Kittus /de ugyi hétközap Szegeden suli a hétvégi program meg nem én vagyok de megköszönöm az invitálást hisz egyszer már készülődtem hozzád / bejelentkeztem a tető javítók közé / csak akkor csúsztam el sajna. Eszembe jutottál mert ma ettem egy Nyírségi töltött káposztát. Finom volt az alföldinél kevesebb hús- több rizs és nem suvanyú káposztával készült. Bocs igaz nem a címről szól csupán a Legfontosabbról a BARÁTSÁGRÓL!! A dolog nincs elvetve csak halasztva .

          Komment


            ha majd nyugdíjasok lesztek majd akkor lesz időtök!!
            Én még ráérő nyugdíjast nem láttam,ők mindig rohannak. Nálunk is papa a legelfoglaltabb,Ő sosem ér rá,rengeteg dolga van..

            Komment


              Sajna úgy néz ki lassan le kell tenni a Vasakat
              Úúúú, én ilyenkor veszem elő. Borzasztó meleg volt a nyáron.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Sinter mesterékkel is kellene már egy füstkarikát húzni a térképre...
                Ja-ja! Milyen igaz! Bár azért mi a héten minden nap motoroztunk. Megosztottuk egymás közt. Ha jó idő volt az asszony ment, ha esett akkor én....

                Komment


                  Egy kis olvasnivaló hétvégére:
                  Mini Rigával a Grossglockneren – Rozsdamarók Weboldala

                  Komment


                    ...de szívesen olvasnám már a TS125-el a Grossglocknerre című cikket is... ;-)

                    Komment


                      Én augusztusban a régi kistraktorral vagy nyitott oldtimerrel a Grossglocknerre címűt néztem meg ...Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_095138.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	152916Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_095937.jpg
Views:	1
Size:	194.9 KB
ID:	152917Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_115112.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	152918Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_101239.jpg
Views:	1
Size:	197.0 KB
ID:	152919Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_115054.jpg
Views:	1
Size:	195.1 KB
ID:	152920

                      Komment


                        Minden évben rendeznek veterán traktoros felvonulást a Glockneren.
                        https://edelweissspitze.panomax.com/

                        Idén szeptember 16-án volt. Kicsit havasra sikeredett. Érdemes megnézni a szept 16, délelőtt 10 óra környéki képeket.

                        Komment


                          Az ezévi motorozást én is 7C fokban kezdtem Orosháza- Szeged között nem is fáztam igaz a nagy plexit védett csak Szeged határában a kesztyűben a nagy ujjam kezdett fázni az egyedüllét miatt. A képet vézve az a félig térdnadrágos Sváb gyerek sem egy fázós. Nagyon klassz felvételek a nyitott autókban sem lehetett valami melegük igaz egy kis fagyoskodást én is kibírnák valamelyik volnánja mögött nevemre szóló forgalmival a zsebben. Bár nélkülük is egész az életem.

                          Komment


                            Bár én is fázós vagyok , de térdgatyában voltam fent ... Igaz a 10 fok , meg a nagy szél próbára tett ! kb 1000-1100 méterrel lentebb 27 fok volt .

                            Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_103231.jpg
Views:	1
Size:	195.4 KB
ID:	152926Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_103346.jpg
Views:	1
Size:	193.6 KB
ID:	152927Click image for larger version

Name:	IMG_20170808_120014.jpg
Views:	1
Size:	196.7 KB
ID:	152928

                            Komment


                              Szép-szép ez a Grossglockner,de azért Tiszakeszi ráver egy-két kört.Nem tudom miért,de a nyári Tiszánál szebb folyót nem tudok elképzelni,mert mit nekem a hegyek,a zordon Kárpátok és Alpok.

                              Komment


                                Ha már Glockner
                                két hete én is jártam arrafelé az új vassal
                                szép időt csiptünk el. Talán egyszer valamelyik Jawa-mal is eljutok oda
                                Click image for larger version

Name:	IMG_2042.JPG
Views:	1
Size:	102.5 KB
ID:	152929

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X