Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nos szombat reggel én is kirepülési engedélyt kaptam. Elgurultam Szelidi tóhoz a motoros talira az Árnyas kempingbe.Így a tó közelében és valóban árnyékos hely így kibírható volt,

    Komment


      Sajnos a kisfilmeket nem tudom feltolteni.A hangjuk az kulon meg er egy misét

      Komment


        Youtube-ra se? (Lehet olyat is hogy nem jelenik meg nyilvánosan, csak egy link birtokában elérhető.)

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Youtube-ra se? (Lehet olyat is hogy nem jelenik meg nyilvánosan, csak egy link birtokában elérhető.)
          Nem ertek hozza .Bemasolni linket stb.de meg probalom.

          Komment


            Jót motoroztam ma
            Nyilván senkinek nem mond semmit Simsonnal 16km amiböl országút talán 3-4, de nekem sokat
            A sZomszédasszony igérte hogy átvisz a szomszéd városba. Hivtam telefonon,, kinyomta, amit majd tagadni fog
            Nagyon ideg lettem. Szerencsére elállt az eső, nap is sütögetett nekiduráltam magam és Simsonra fel
            Elugrottam az esztergályos/gépműhelybe,, közben vettem spec hézagolólemezeket is
            Sikeresen odaértem, elintéztem, majd telefonál ha kész a munka
            A visszafelé volt a kellemes, enyhe kanyar lejtővel kombinálva. Majd' kiverte a 70et a Simson. Harapott a motor, talán a kipuft is kikormoltam ezzel a tempóval
            Nem nagy szám mert az S50em simán vitte a 70-et, de az rég volt
            Hogy miért nagy szám ez? Máshol máskor leirtam, hogy fel-leszállás sebváltó kezelés elég necces már a lábaimnak
            Szoval nagyon élveztem és amikor hazaértem megveregettem a vállam
            Csak ne legyen másra rászorúlva az ember

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jót motoroztam ma
              Akkor motorozz ,ha jól esik....nekem bejött! melóból haza jól eláztam ,de igy nem gond mikor az ember szárazba öltözhet.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                https://youtu.be/dZZEze0PARE?feature=shared

                Komment


                  Szervusztok! Movisz! Hát megy ez neked! Köszönöm a tagság nevében! Nekem tetszett a videó!

                  Komment


                    https://youtu.be/iUVtigIID88?feature=shared

                    Komment


                      Köszi zsolti! Jó felvételek ritka gépek. Ennyi kis Fiat egy csomóban

                      Komment


                        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sajnos a kisfilmeket nem tudom feltolteni.A hangjuk az kulon meg er egy misét
                        Akkor adtál magadnak egy társadalmilag fontos feladatot. Legközelebb elhozod Mezőcsátra és csinálunk egy vetítést.

                        Komment


                          Volt egy karikám ma, Győr->Somlói Vár->Enese->Győr. Nem túl hosszú de nem volt többhöz kedvem miután a várhoz gyalog mentem fel motoros bakancsban és nadrágban. Sajnos az oda vezető út le volt zárva egy sorompóval :/ (és nem murva volt vagy föld hanem beton szóval sok kárt se tudtam volna okozni).

                          https://content.section9.me/im/vf/IM...909_141500.jpg
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2023 szept. 09, 22:03.

                          Komment


                            Tegnap meglátogattuk Kiskunlachán a Czúni László emléknapot https://www.facebook.com/kiskunlacha...44803577435076
                            nem igazán tudtam mi lesz ez, de a többiek mondták hogy ott a helyem és én annak ellenére hogy szombaton verseny volt Csikóstöttösön, elmentem. Az esemény a krosszpályán lett megtartva, ahol mi díjmentesen használhattuk a pályát classic motorokkal, de volt főzőverseny, amely eredményét megkóstolhatta bárki aki ott volt, volt oldalkocsis motcross bemutató, veteránmotor kiállítás, ahol nagyobb volt a részvétel mint az annak fenntartott, kijelölt hely, és a régi nagy versenytársak is megjelentek szép számmal. Természetesen ezek a megemlékezés részei voltak. ha jövőre is lesz, márpedig lesz, kicsit felkészültebb leszek, és javaslom aki teheti látogasson el, ha módjában áll.



                            Komment


                              Ma végre sikerült egy jót motorozni / 200 km / nem sok de jól esett már kezdtem vashiányos lenni de mi lesz a télen?

                              Komment


                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ma végre sikerült egy jót motorozni / 200 km /
                                Tegnap én is mentem egy kört, nagyjából fele annyit, lehet hogy az idei utolsót? Ebadta jószág egész nyáron nem ment ilyen szépen és jól mint a 14 fokos, szélcsendes napsütésben. Menet közben nosztalgiáztam a 60-70-es évek bádogsisakjain, motoros szemüveggel. Mit nem adtunk volna akkor egy ilyen sisakért, amiben fütyörészni is lehet a plexi mögött. Mert ugye akkor nem csak passzióból motoroztunk..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X