Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    En most is nyitottban nyomom...szemuveggel..Ezen nem nosztalgiázok....nem futyoreszek...dudolgatok..

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ..Ezen nem nosztalgiázok.
      Én igen
      Még 1972-ben vettem egy AGV sisakot Jugóban, aztán kaptam hozzá egy olasz szemüveget, most meg egy mitomén milyet
      Szoval én sem zártban motorozok
      Anno melóztam egy cégnek, persze motorral mentem esőben is és lógott a csikk a számban
      Főnök hülyét kapott , "esőben motoron füstölgő bagózva érkezik"
      A bagó mára elmaradt, de lassan a többi is bár a multkorában jól megáztam

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem futyoreszek...dudolgatok..
        Zeneileg majdnem mindegy ...pláne, hogy mások nem hallják.

        Komment


          Annak idején az első motorommal ,mikor esőben mentem orditva énekeltem...nem tudom miért ,viszont szokásommá vált !

          Az újra motorra ülés után: ez valahogy elmaradt .
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Anno 68 69 táján és is áztam Miskolctól Orosházáig Simson Stáron 2 személlyel igaz akkor melegítették a hátam, Nem úgy mint tavaly mikor elindultam Csátról a szakadó esőben Tiszafüredik ronggyá áztam, No és azóta eltelt egy pár évtized és valahogy nem csípem az esőbe motorozást hosszú távon.

            Komment


              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem csípem az esőbe motorozást hosszú távon.
              Én rövid távon se. De mert passzióból motorozok, ma már megtehetem, hogy minden kirándulás időjárás elemzéssel kezdődik. Apám a 60-as években 50-60 km-re járt dolgozni. Ahányszor (sokszor) bőrig ázott, már tudtuk előre, hogy az jön: "Ha még egy évet spórolok, Trabantom lenne és nem áztam volna el."

              Komment


                Én tavaji találkozónkról szakadó viharban indultam Tiszafüredig eláztam még a gatyám is vizes lett a hátamon lehömpölygő víz miatt. Úgy fáztam alig láttam. Ott volt mág száraz ruhám mit mind fel vettem és onnan esőmentesen jót motoroztam. Nem volt egyszerű eset demegfázás nélkül megúsztam, Ez ki nem ismer annak mondom Mezőcsátról Orosházáig tartó kis kirándulás!!

                Komment


                  Rossz téma..... ..............................................

                  Komment


                    Valóban de ez volt a valóság! Az idei évre viszont Júl utolsó hétvégéjén csak jó idő lehet országosan

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X