Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kétütemű motorolajok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    ivás közben és közben káromkodnának
    Ez valamiért betalált!
    Sajnálom,nincs ívókúlturám-és ha belegondolok másik se nagyon.......................
    sinter, sepy és zahi kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Kedves Fórumtársaim!

      Öröm volt ma titeket olvasni. Az biztos, hogy a Szimó egy jó motor, mert még igen sokat lágni belőlük, Verhóból meg alig. Tehát Simsonból többet kellett venni, hogy idáig kitartson. Verhóból meg elég volt az a pár darab, amiket még most is látni!

      Örök igazság: mindenkinek a saját motorja a legjobb. Amúgy a legjobb varrógépet is Csepelen gyártották. A Csepel 30 olyan rugalmas egyenes öltést csinál, mint a pólókat varró speckó masinák. Talán a 31-es is, de ezt majd Dongós megerősíti, vagy cáfolja. Tehát megvolt itt a technika kérem, csak az a fránya politikai széljárás ugye.

      De ez más tészta. Ma végre ráértem itt lenni. Jó volt ismét köztetek. Megyek Fifit bütykölni. Az önindítót teszem vissza. Ha kész, akkor leírom kivételének a miértjét és történetét is.

      Jó éjszakát mindenkinek!
      sinter, sepy és Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        valaki használt már mannol olajat mennyire jó ?

        Komment


          http://veteran.forum.hu/veteranok-ha...html#post72861

          Azóta is ezt használom 1:33-ban.
          Kiváló.

          Komment


            akkor nem csináltam rossz üzletet.

            Komment


              Kicsit megkésve szólok a kétütemű motorolajok témához, de az a magyarázat, hogy most találtam meg az "igazit": 2017 nyár elején.

              Mobil
              Extra 2T néven.
              Mindenkinek tudom ajálani veterán motorok keverékéhez..
              Nem drág,nem füstöl és ami szintén fontos NEM BÜDÖS!
              Vigyázz,mert az árakban óriási a szórás (1860Ft-tól több mint 5000Ft-ig)
              Utoljára szerkesztve a következő által: hármaska; 2017 júl. 21, 14:57.
              RedBull477 és Titus kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X