Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Beszéltünk már mindenről

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Beszéltünk már mindenről

    Kerestünk alkatrészeket, azonosítottunk, találkoztunk márkatársakkal, nem sza...tunk le senkit, mutogattunk vasakat, szereltünk , kerestünk mindenfélét, ami nagyon fontos jól éreztük magunkat, tanultunk ( ami nem szégyen !! ), csak egyről nem tárgyaltunk még. Jön a tavasz mikor és hol motorozunk, mivel a végcélja a sok önként vállalt munkának valószínűsíthetően ez lenne. Szabadonválasztott ötleteket lehet sorolni , térre és időre vonatkozóan, természetesen márkafüggetlenül ( gondom nem feltétlenül veterán géppel , mivel az hosszú folyamat eredménye ).

    Click image for larger version

Name:	016.jpg
Views:	1
Size:	83.3 KB
ID:	153227

    Veterános üdvözlettel.
    TZ kedvelte ezt.

    #2
    Na erre kíváncsi vagyok, hogyan reagálnak az emberek!!

    Komment


      #3
      Én benne vagyok, csak ne túl korán legyen tavasszal. A szovjet masinámat általában (jobb esetben) nyár elejére szoktam működőképes álapotra hozni.

      vcsabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na erre kíváncsi vagyok, hogyan reagálnak az emberek!!
      Ne légy szkeptikus!
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        Szervusztok. A döntés közös! Hely és idő kérdése a " feladat ". Motorozni ( autózni , mert azt elfelejtettem ) jó időt választva, megfelelő helyszínen találkozni, hogy minél többen tudjanak eljönni a " megmozdulásra " ez itt a konkrét javaslattétel helye. A fórumozók ( akik kötelezettség nélkül vennének részt a " túrában " ) választhatnak helyszínt és időpontot és a közös út hosszát . Ötleteket szabadon le lehet írni! Ez az egész nem egy kötelező valami, csak egy lehetőség a találkozásra és személyes beszélgetésre.Veterános üdvözlettel.
        vcsabi kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Ez jó ötlet. ezt támogatom.......

          Komment


            #6
            Én is támogatom, és TZ hozzászólását is...inkább nyáron kellene...addig rendberakjuk a vasakat

            --- Ez még eszembe jutott: ---

            És azt is javasolnám, ha már tervezünk, vegyük figyelembe hogy ki melik részéről van az országnak...egy keleti és egy nyugati összeröffenést javaslok...ne egy időpontra, hogy aki akar mindkettőre elmehessen, de vegyük azért figyelembe, hogy nem mindenki mer elég messze eltávolodni a szervizbázistól, már ha veterán géppel jön
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7

              Komment


                #8

                Komment


                  #9
                  Attached Files
                  Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2011 febr. 12, 06:31.
                  soveny és TZ kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Tévedés!!

                    A WC két sorral odébb va, Navratilék szokta előtte árulni!!!

                    Komment


                      #11

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X