Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Apró észrevétel...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Nem tudtam, hogy ez egy társkereső oldal, de rajtam ne múljon.

    35 éves vagyok, 185 magas, 85 kiló, szőke hajú, kék szemű, kisportolt testű fenegyerek. Menyasszonyommal élek egy kis lakásban, szeretem a munkám, imádom az állatokat. Kedvenc hobbijaim az autók, motorok, sport és az utazás.

    Küldjek selfie-t magamról?

    Így rendben vagyok?

    Komment


      #32
      1. [*=left]Szeretettel köszöntünk a Veterán fórumon!

        Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, beszélgetni, kérdezni, vagy válaszolni, üzeneteket küldeni, szavazni, akkor kérlek, szánj néhány másodpercet a regisztrációra.
        [*=left]Én ezt itt kiegészíteném:
        [*=left]Szeretettel köszöntünk a Veterán fórumon!

        Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, beszélgetni, kérdezni, vagy válaszolni, üzeneteket küldeni, szavazni, akkor kérlek, szánj néhány másodpercet a regisztrációra, majd írj egy pár szót magadról!
        [*=left]Akkor talán nem sértődik meg az új belépő a "bunkó" hangnemen. (Amely szerintem is az volt) Ha valahova belépnek a jó emberek, köszönnek és ott szépen elmondja moderátor, hogy ez itt kevés, itt először be kell mutatkozni, akkor ha szeretnének, bemutatkoznak, ha nem szeretnének akkor nem lépnek be a Fórumba, de ha ilyen fogadtatásban részesülnek akkor megsértődnek és háromból három nem jön többet, de egy még le is bunkózza a moderátort! Hiányzik ez neked Zsolti?
        [*=left]
      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

      Komment


        #33
        Így rendben vagyok?
        Kedves Japán!

        Köszi szépen, így rendben van. A szelfit mellőzhetjük. Bár később eljöhet annak is az ideje. Privátban lehet, hogy tud valaki a tagságból nevet, telefonszámot mondani, de itt nyilvánosan csak a tapasztalatainkat osztjuk meg egymással, ami bizony sokszor nem mentes a felháborodástól.

        Több témát is találhatsz ez ügyben. Van it szó flexelő vizsgabiztosról, OT-rendszám megszerzésének módjáról, és olvashatsz bizony olyan véleményeket is, hogy kell a fenének az a plecsni. Túl drága.

        Milyen gépet szeretnél levizsgáztatni? (Erről már jöhet a szelfi. )


        Üdvözlettel: CZsolti

        - - - Updated - - -


        ha ilyen fogadtatásban részesülnek akkor megsértődnek és háromból három nem jön többet, de egy még le is bunkózza a moderátort! Hiányzik ez neked Zsolti?
        Igen modortalan volt a moderátor. Bocsánatot is kérek az elragadtatott hangnemért, de ez ma tényleg a harmadik eset volt. Kozmetikázhatnám is a hsz-t, de nem teszem, mert maga a kérés tárgya bosszantott fel. Hogy néz az ki, hogy benyitok egy baráti társaságba, akikről azt hallottam, hogy tudnak segíteni a bajomon, megállok a küszöbön és elkiáltom magam: "Helló, protekció kéne a vizsgán!" Szerinted mit fognak legtöbben válaszolni.

        Mindegy, Japán pótolta amit kértem. Aki tud segítsen neki.

        Komment


          #34
          Japán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          valakinek van ismerőse, aki egy kis hátszelet tudna biztosítani? köszi
          ha nagyon kell , segíthetek , csak szólj mikor mert akkor előző nap össze ütök egy kis hagymásbabot ...aztán háttal állok..

          Bocsánat a hangnemért , de mint "itt lakó " csak viszonoztam a megnyilvánulásodat . -még egyszer bocsánat .

          De ami viszont --sajnos neked nem szerencsés -- rohadtul utálom az összes rohadt köcsögöt (meg aki átengedi ) aki valamilyen uton módon OT rendszámot szerez a szarára .
          Mondom ezt azzal a háttérrel , hogy nagyon sok jármű megy a környezetemből OT -ra , és minket még a kipufogó dob (frissen !!) ezüstre festésével (autónál ) szivatnak ----de eleget teszünk a kivánalomnak .

          Viszont mivel ha jól veszem ki a szavaidból , Te még nem "vajaztad le " az OT-t ezért ez rád nem vonatkozik .

          De ha azt kéred , hogy a járműved ( amit nem is mondtál ,hogy mi ! ? ) OT ra megfelelő állapotba kerüljön , és ehhez kérsz segítséget , akkor amiben csak tudunk - szerintem segítünk .
          Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2015 febr. 20, 16:01.

          Komment


            #35
            Hú egy picit erős volt ez a belépő nekem, de úgy látom nem csak nekem... De mindegy nem ez a lényeg.
            Miben kellene segítség és legfőképpen hová szeretnéd vinni előminősítésre a gépet?

            Komment


              #36
              Akkor talán nem sértődik meg az új belépő a „bunkó” hangnemen. (Amely szerintem is az volt) Ha valahova belépnek a jó emberek, köszönnek és ott szépen elmondja moderátor, hogy ez itt kevés, itt először be kell mutatkozni, akkor ha szeretnének, bemutatkoznak, ha nem szeretnének akkor nem lépnek be a Fórumba, de ha ilyen fogadtatásban részesülnek akkor megsértődnek és háromból három nem jön többet, de egy még le is bunkózza a moderátort! Hiányzik ez neked Zsolti?
              Kedves -t5-!
              Látom, öreg motoros vagy a fórumon...az egyik legöregebb...sokat megélt, látott , tapasztalt, azonban akkor sem értem ezt a pár sort,amit felül idéztem....Netalán ismerősöd a Japán nevezetű "társkeresős legény" ?

              Komment


                #37
                Senkit nem szeretnék megbántani, értem én a viccet, szeretem is.
                Valóban olvastam a regisztrációnál a bemutatkozó kitöltését. Nem vettem komolyan, nem tudtam, hogy ilyen összetartó csapat vagytok, jövő héten igérem, pótolom.
                Képet és típust azért nem jelöltem meg, mert nem tudom, h ebben az esetben mennyire lehet nyilvánoskodni, privátban szívesen küldök mindenkinek képet és leírást, akit érdekel. Nagyon szép a gép, holnap hozom el a szerelőtől.
                Tényleg köszönöm aki tud segíteni, egyébként azt hallottam, h aki utcáról megy, azt tuti meghúzzák, ezért ijedtem meg egy kicsit.

                Kicsit felélénkült a fórum

                Komment


                  #38
                  Japán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Senkit nem szeretnék megbántani, értem én a viccet, szeretem is.
                  Valóban olvastam a regisztrációnál a bemutatkozó kitöltését. Nem vettem komolyan, nem tudtam, hogy ilyen összetartó csapat vagytok, jövő héten igérem, pótolom.
                  Képet és típust azért nem jelöltem meg, mert nem tudom, h ebben az esetben mennyire lehet nyilvánoskodni, privátban szívesen küldök mindenkinek képet és leírást, akit érdekel. Nagyon szép a gép, holnap hozom el a szerelőtől.
                  Tényleg köszönöm aki tud segíteni, egyébként azt hallottam, h aki utcáról megy, azt tuti meghúzzák, ezért ijedtem meg egy kicsit.

                  Kicsit felélénkült a fórum
                  Nos, ezért nem szabad ajtóstól a házba....

                  Komment


                    #39
                    Mi okból kellene neked az OT? Akkora roncs, hogy a sima műszakin nem felel meg? Egy típust írhatnál azért, csak mert egy CB vagy egy K még esetleg elindulhat az OT-n.
                    Jah és eleve idomos tejfölösdobozt ne vigyél oda, mert soha az életben nem kap OT minősítést. Szar dolog az, ha csak hátszéllel megy át egy modern motor, amihez minden kapható a boltok polcain. Szerintem meg se próbáld, mert elküldenek, hogy hozz normális motort.


                    Kicsit bunkó a hangnem.
                    Szerintem is ez a baj. Az ilyen megnyilvánulású emberek amúgy pedig pont Japánra nem jellemzőek.


                    de ha ilyen fogadtatásban részesülnek akkor megsértődnek és háromból három nem jön többet, de egy még le is bunkózza a moderátort! Hiányzik ez neked Zsolti?
                    Kinek hiányzik olyan, aki eleve már kibúvót keres a kötelezettsége alól?
                    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 febr. 20, 18:19.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #40
                      h aki utcáról megy, azt tuti meghúzzák,
                      Ez így nem igaz! Van egy minősítési rendszer, amiben pontosan le van írva, miképp vizsgálják a járművet és bizonyos minimális pontszámot kell elérnie. Tehát nem kell 100%-nak lennie...

                      Jah és eleve idomos tejfölösdobozt ne vigyél oda, mert soha az életben nem kap OT minősítést.
                      Teljesen lényegtelen, hogy hogyan néz ki, ha a tárgyévben betöltötte a 30 évet...Jelen esetben ez 1984 előtti gyártást feltételez, ekkor pedig már voltak idomos japán motorkerékpárok...

                      Komment


                        #41
                        Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kedves -t5-!
                        .Netalán ismerősöd a Japán nevezetű "társkeresős legény" ?
                        Szia Fergusson!
                        Nem ismerem a Japán nevű embert, nem azért szóltam, hogy a személye mellett "kardoskodjak", hanem arra próbáltam rá irányítani Zsolti figyelmét, ne csak az itt lévő "keménymagnak" tetszetős fogadtatásban részesítse a bevándorlókat (hú ez mostanság nagyon divatos elnevezés), mert az utóbbi időben presztízs kérdést csináltok abból, hogy ki veszi észre előbb és teremti le a be nem mutatkozó regisztrálókat, a házi szabályok ellen vétőket, főleg ha ezek a szabályok nincsenek leírva sehol! Ezért javasoltam, hogy az üdvözlő szöveg a következőképpen szóljon:

                        Szeretettel köszöntünk a Veterán fórumon!
                        Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, beszélgetni, kérdezni, vagy válaszolni, üzeneteket küldeni, szavazni, akkor kérlek, szánj néhány másodpercet a regisztrációra, majd írj egy pár szót magadról!

                        Tegye a szívére a kezét aki mindjárt a bemutatkozással kezdte a belépőjét és ha ne adj Isten nem is tette meg, akkor sem esett volna jól egyikünknek sem ha vissza küldik, hogy kezdje előröl!
                        Kotasz Józsi bácsi, Che nagyon empatikusan leírta hogyan szeretnénk ha az új belépők egy kis bemutatkozással kezdenék a hozzászólások folyamát itt a fórumon! Che gondolatait Te is magadévá tetted!
                        Éppen a moderátoroknak kéne gondoskodni, hogy mindenki aki ide vetődik tudja az itteni elvárásokat és olvassa a regisztrációkor a további lépéseket! Ezért fogalmazzátok bele az üdvözletbe Che sorait és aki ezek után sem teszi meg a bemutatkozását, azt lehet Cheszegetni!
                        Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2015 febr. 20, 21:10.
                        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                        Komment


                          #42
                          Na , én is ezt mondam a multkor . Sőt a legjobb az lenne ha a regisztrálónak ez a szöveg ugra fel --- mint bizonyos oldalakon , hogy elmultál-e 18 ? . Meg , hogy elolvastad -e szerződési feltételeket ? Pipáld ki , csak akkor léphetsz tovább . Szerintem is , ez egy kultúrált módja lenne a dolognak --nem ?

                          Komment


                            #43
                            Igen, és ha ezek után még mindig nem veszi a lapot a delikvens akkor lehet neki két lépésből mattot adni.

                            Komment


                              #44
                              mert az utóbbi időben presztízs kérdést csináltok abból, hogy ki veszi észre előbb és teremti le a be nem mutatkozó regisztrálókat, a házi szabályok ellen vétőket,
                              Kedves -t5-!
                              Majd kíváncsi leszek rá, ha -egyszer- elér odáig az adminisztrátor (ugyanis ő tud ebbe belenyúlni) , hogy megváltoztassa az üdvözlő szöveget, mennyien fogják -ennek ellenére- kihagyni? Ne vedd sértésnek az eddigi hsz.-met meg az ezutánit sem, de nem értek veled egyet....mi az, hogy "kemény mag, meg sportot űzni, tetszetős fogadtatás...?" Semmi ilyen nem vezérel/t senkit, csak van egy alapvető -íratlan- etikett,amit már végre megtanulnának az emberek és nem a "bevándorlók"! Ha bemegyünk/belépünk bárhová, ott illik köszönni és egyebek /ezt tudni kell anélkül is, hogy egy figyelmeztető szöveg lenne kitéve a falra vagy akárhová/....szerintem. Nem beszélve, hogy sepy fórumtársunk /többedmagával/ már párszor le is írta (megjegyzem, teljesen eredménytelenül) Igen a Che fórumtársunk gondolatai nagyon odaillők voltak, én is csak megismételni tudtam és most is azt tartom jónak. Miért bántó az,ha valaki egy ilyen malőr után nem "néz" be többet az oldalra? Hidd el, vele semmivel nem lennénk előrébb, max. csak többen,ami már így is elmondható, mivel tele van a fórum a "letöltések" miatt, árnyék tagokkal. Aki az alapvető dolgokat nem ismeri, az mást sem fog tiszteletben tartani. Mennyi ember vagy regisztráló van itt,aki ebből él meg? Tudod? Én, nem. Azonban a bemutatkozás hiányában még annyit sem tudunk róla....szerintem.
                              Igaz, nem vagyunk egyformák....még jó!

                              - - - Updated - - -

                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Na , én is ezt mondam a multkor . Sőt a legjobb az lenne ha a regisztrálónak ez a szöveg ugra fel --- mint bizonyos oldalakon , hogy elmultál-e 18 ? . Meg , hogy elolvastad -e szerződési feltételeket ? Pipáld ki , csak akkor léphetsz tovább . Szerintem is , ez egy kultúrált módja lenne a dolognak --nem ?
                              Van,aki a szarkazmust egyetemi szintre fejlesztette, de jól van az így

                              Komment


                                #45
                                ........Szarkazmus – Wikipédia ....


                                ...figyejjjide , én egy boltban vagyok eledó . Nem múlik el nap -paraszt- nélkül . A szituációk kezelése szerencsére csak a hangulatom fügvénye ( sajátom az üzlet ) . Tehát nekem tényleg sport . Ezért javasoltam ezt a dolgot , ami tényleg egy felemás megoldás ---de én tényleg sajnálom azokat akik a többiek érdekében magukra vonják a kedves belépő rosszallását .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X