Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz 482 Trail replika

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Cz 482 Trail replika

    Nagy csend után színt vallok Fejembe vettem hogy a motoromból (Cz 175 477/01) csinálok egy 482-es replikát. Szerkezetileg és motorikusan megegyező a két tipus, minimális eltéréssel, és nekem tetszetősebb Már gyűjtögetem az alkatrészeket, vettem felújított főtengelyt és robogó gyújtást rá Kecskeméten a börzén. A kormány nemrég kaptam meg azt a vaterán szereztem. Lassan kezdem lepucolni a váz részeit fémtisztára és újra festeni. Click image for larger version

Name:	1458319732892.jpg
Views:	1
Size:	39.3 KB
ID:	157952Click image for larger version

Name:	20160216_143045.jpg
Views:	1
Size:	194.2 KB
ID:	157953Click image for larger version

Name:	20150624_124147.jpg
Views:	1
Size:	184.7 KB
ID:	157954Click image for larger version

Name:	1458142762379.jpg
Views:	1
Size:	51.9 KB
ID:	157955Click image for larger version

Name:	1458390783026.jpg
Views:	1
Size:	37.3 KB
ID:	157956Click image for larger version

Name:	1458402441489.jpg
Views:	1
Size:	24.1 KB
ID:	157957Click image for larger version

Name:	1458319755298.jpg
Views:	1
Size:	38.1 KB
ID:	157958Click image for larger version

Name:	1458319692685.jpg
Views:	1
Size:	30.2 KB
ID:	157959 Click image for larger version

Name:	20151112_150944.jpg
Views:	1
Size:	189.0 KB
ID:	157960A gyújtás alaplap nem a végleges, inkább lesz hozzá csinálva egy egyedi ami jobban illeszkedik. A blokk már majdnem kész. kuplung és primerlánc híja, de annál jobban lefoglalt az összerakás mint hogy fotózzak. Próbálom majd folyamatosan informálni a nagyérdemű közönséget ha van rá igény.
    Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2016 márc. 20, 10:08.

    #2
    Vͽfuk ÄŒZ 175/482 Trail (s krytem) [A079] - 5449,00Kč : Mototechnik.cz - náhradní díly Jawa, ÄŒZ, Simson, MZ, Pionͽr, vozíky Pav, side Velorex, plexiskla, motopÃ…â„¢ísluÅ¡enství

    Nem olcsó , de ha máshol nem találsz alkatrészeket akkor itt nézelódj.
    Sok sikert az épitéshez !
    St.Z.350, wsievers és RedBull477 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Azt már én is megtaláltam, ha mindenkötél szakad onnan veszem meg. De hátha lesz majd a szlovák börzén áprilisban. Köszönöm a segítséget, és a bíztatást :-)

      Tényleg tudja valaki hol szokott lenni a párkányban a börze?

      Komment


        #4
        Az ablakpárkányon!?
        wsievers, RedBull477 és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Hagyd nyitva a kisajtót mondjuk Ózd környékén és hagyd értékeid a párkányon, lesz ott börze!igaz fizetség nélkül. Bocs Red Bull. Drukkolok a gépedhez és szeretném látni majdan valamelyik felfutón esetleg?. Egy jól sikerült tuninggal meglepetést okozhat sok 350-es nek!- Főleg gyorsulásban!
          wsievers és RedBull477 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Jaj hova kerültem Nem ilyen börzére vágyom hanem ahol fizetek és ellenszolgáltatás gyanánt kapok is valamit mondjuk alkatrészt. :-) A ablakpárkányba meg tegyünk virágot, vagy télen valami a betűset hogy hideg legyen ha megszomjazunk. 😃
            sepy, CZsolti és wsievers kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jaj hova kerültem áááááá Nem ilyen börzére vágyom hanem ahol fizetek és ellenszolgáltatás gyanánt kapok is valamit mondjuk alkatrészt. :-) A ablakpárkányba meg tegyünk virágot, vagy télen valami a betűset hogy hideg legyen ha megszomjazunk. áááááá
              Eddig nem szándékoztam hegyi felfutóra menni vele de lehet rábeszéltek. [emoji5]
              Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2016 márc. 21, 22:07.
              sepy és wsievers kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Arról már hallottam,hogy nyílások polírozva. Evvel kapcsolatosan a szívó nyílást nem szabad polírozni a többit igen, természetesen bővíteni is kell őket úgy van értelme. Főtengőt parafázni és a dugó szoknyájából 2 mm-t levenni és talán a leg lényegesebb a szivattyús kenést állítsd vissza és jó olaj/ Igol/ mondjuk.A szivattyún lehet állítani 1:25-öst és evvel az olajjal és még egy lényeges JÓ DUGÓ ha forgatni is szeretnéd. A H. Felfutókra pedig készülünk csak szeretnénk a résztvevők nyilatkozatát hallani. Hol és mikor?!. Egy jó állapotú olaj tartályra vevő vagyok / Sport CZ /.

                Komment


                  #9
                  Egy jó állapotú olaj tartályra vevő vagyok / Sport CZ /.
                  Van egy olyan nálam, belenézek, milyen a belselye.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 márc. 22, 13:42.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #10
                    Egy csúnya belsejű nekem is van egy szebbecske kellene már ami a belsejét illeti. Ez képezheti csere tárgyát is pl. a beszélt teló pár?!.

                    Komment


                      #11
                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egy csúnya belsejű nekem is van egy szebbecske kellene már ami a belsejét illeti. Ez képezheti csere tárgyát is pl. a beszélt teló pár?!.
                      Hali !
                      Emlithetted volna. Egyszerübb lett volna mint a kuplungdekli.

                      Komment


                        #12
                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a szívó nyílást nem szabad polírozni a többit igen
                        Én nem mondok véleményt róla csak annyit ha kész lesz a motorom vidd el egy körre és meglátod volt e értelme polírozni vagy se. Nincs semmi bajom a vélemény külömbséggel ebből is látszik nem vagyunk egyformák :-)

                        Haladok a projectel is azért, a gyújtásalaplap lehet a héten kész lesz és a velejáró átalakítások, de élőben fog kiderülni hogy muzsikál majd vele a Kicsike. Első lépésben nem akarok hozzányúlni a dugattyúhoz, inkább csak a lépcsőket tüntetem el hogy minnél akadálymentesebben közlekedjen a benzin levegő keverék. Ha ezek után keveselném a teljesítményt (bár szerintem nem fogom) akkor nyúlnék a dugattyúhoz csak. A dugókrol meg annyi mindent hallani még ott a fórumon is hogy nem tudom mi lenne a jó választás. Szemezgetek a neten található gyári dugókkal, ami alig drágább mint az Ambika (lehet rosszul írtam).

                        Komment


                          #13
                          RedBull477,

                          Csak kiváncsiságból kérdezhetm , hogy amikor tök kész , akkor hol áll a számláló ? kb ?

                          Komment


                            #14
                            akkor hol áll a számláló ?
                            A kipufogó és az első sárvédő elég húzós tételek, de a többi, mintha a sima 477-tel foglalkozna.

                            Click image for larger version

Name:	stroj_zoom_34364.jpg
Views:	1
Size:	202.0 KB
ID:	148474
                            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 márc. 23, 12:03.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15
                              Jawa CZ trail 175 - Anni 70 Moto e Scooter usato - In vendita Arezzo , persze ez drágább mint egy kipufogó , de azért ez errefele van olcsóbban is . csak érdekesség gyanánt mondom .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X