Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szerszámok, fúrók, kalapácsok, ha tönkremennek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ilyet nekem is menthetnél mir-mur!
    Nyitott szemmel kell járni az ismerősök ( és ismeretlenek ) portáján !

    - - - Updated - - -

    Na nem úgy mint a feketék !!!!!!

    Komment


      Nyitott szemmel kell járni az ismerősök (és ismeretlenek) portáján !
      Tudok egyet én is a szomszéd faluban, rendes nagy oszloposat, csak nem tudunk megegyezni az árban, amennyiért kínálja én drágállom.
      Amúgy nyitott szemmel szoktam járni mindenhol, ha apummal együtt megyünk rám is szól hogy ne leltározzak már!

      Komment


        bokor28

        Már mások megírták, hogy nem jó a fúró élszalagja. Ha van állványos köszörűd, szívesen megmutatom, hogyan kell élezni a fúrót szabad kézből. Lehet, hogy a napokban kell mennem Pécsre kora este, ha alkalmas az időpont egy félórába belefér.

        Üdv: Lemezjáték

        Komment


          Szia, ugorj be, szívesen látlak. A fúróélezés sajnos elmarad, mert nincs köszörűm :-)
          Ez a güde se az enyém, csak néha használom.

          Komment


            Kihelyezett munkáknál megteszi a sarokcsiszoló,ha van aki tartsa még jóbb is:mivel a keresztél csökkentéshez jobban hozzáfér.....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Szia! Az pedig kellene...10 körül már kapható barkácsáruházban, és amúgy sem haszontalan dolog!
              Szerintem áldozz rá.

              Komment


                A 10 körüli tapadókorongos fajtát ismerem. Nekitolom a tízes kobaltos fúrót és megáll.
                Annyi mindenre kellene áldoznom, hogy ihaj...

                Komment


                  Annyi mindenre kellene áldoznom,
                  Esztergályos ismerős,keverőtárcsás mosógépmotor,köszörűkorongos haver....,kis barkácsolás és egy életen keresztül szórakozhatsz a csúcstechnikával.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csatlakozott 2012 okt Tartózkodási hely Rozsály Összes hozzászólás 1,927 Blog bejegyzések4

                    Annyi mindenre kellene áldoznom,

                    Esztergályos ismerős,keverőtárcsás mosógépmotor,köszörűkorongos haver...,kis barkácsolás és egy életen keresztül szórakozhatsz a csúcstechnikával.


                    ....én láttam , működik ! nem is rosszul !

                    Komment


                      bokor28
                      A 10 körüli tapadókorongos fajtát ismerem. Nekitolom a tízes kobaltos fúrót és megáll.
                      Annyi mindenre kellene áldoznom, hogy ihaj...
                      Szerintem soha ne told neki úgy a fúrót, hogy megálljon, a köszörülés az egy finom művelet...

                      Találtam neked egy 10 ezer Ft-osat és egy 15 ezer Ft-osat.

                      GÜDE 55114 Kettős köszörű GDS 125 Kettősköszörűk

                      GÜDE GDS 175 Kettős köszörű 175mm (55115) Kettősköszörűk

                      Ha fúrót akarsz élezni vele, meg apróbb barkács köszörülési dolgokat megcsinálni, a veteránozáshoz, akkor ez bőven elég. A napi használatra való profi kategória alja nyilván többszöröse ennek, de minek kellene nekünk ilyen???

                      Komment


                        Vegyél ilyent -ezen nem ég meg a fúró és rengeteget lefet spórolni az áran számlán Vizes köszörű. (Szerszámgép - Köszörű)

                        Komment


                          Aztán eljössz hozzám, jól besörözünk és tekerjük a köszörűt. Fúróélező party. Ha a taknyosok habpartyt tartanak és valami tűzoltóhabban ugrálnak bemákolva, akkor ennek is van értelme.

                          Komment


                            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Vegyél ilyent -ezen nem ég meg a fúró és rengeteget lefet spórolni az áran számlán Vizes köszörű. (Szerszámgép - Köszörű)
                            Én ilyet már láttam!!! Ez egy főtengelyköszörű, és ha jól emlékszem, a Frédi-Béniben volt ilyen...

                            Komment


                              Vegyél ilyent -ezen nem ég meg a fúró és rengeteget lefet spórolni az áran számlán
                              Ilyennel járták a köszörűsök a budapesti bérházakat - és élezték az ollókat meg konyhakéseket.
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                Nekem is egy ilyen kétoldalas van. Még a KGS-t piacról valami Lengyel vagy NDK gyártmány. Én egy kisméretű rongy korongot tettem rá az egyik kő helyére. Pasztát lehet venni és kis tárgyakat lehet polírozni csak hagyni kell forogni. A flex csak kényszer megoldás mert megégeti a fúró élét. Az igazi az állványos köszörű de annak ára és fogyasztása van.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X