Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Karbantartás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Karbantartás

    Ismét végig izzadtam egy verzió frissítést. Ennek két eredménye lehet:
    • Bosszantó apró hibák kijavultak
    • Bosszantó új hibák jelentkeznek


    Ha az utóbbit tapasztaljátok, légyszi szóljatok! Egyébként pedig legyetek elnézőek, a jó szándék vezérel ilyenkor.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Ismét szétkaptam és összepakoltam a motort. Figyeljetek légyszi, hogy van-e valami új probléma!

    Annyit észrevettem, hogy az „egyszerű szövegszerkesztőről” a „részletesre” váltáskor nem tűnnek el a sortörések mint korábban. Nálam legalábbis. Próbálgassátok ki, hogy javult-e a helyzet nálatok is!
    sricsi70 és soveny kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ismét szétkaptam és összepakoltam a motort.
      Hát igen, a jó veterános télen szedi szét és rakja össze újra a motorját.
      soveny, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #4
        Mijjen motor kilehet bróbáni?....egy kis csapatás a hóban....azok a régi szép idők...
        sepy, zsíráf és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Zoli, az egy egész más motor ! - ülj le fiam, egyes! -
          sepy, apacsavo és 4 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ismét frissítettem a fórumot. A szokásos kérésem van, hogy figyeljetek és szóljatok, ha úgy látjátok elromlott (vagy kijavult) valami. Állítólag a szövegszerkesztő már tényleg jó... ;-)

            Van pár újdonság, ezeket még nekem is fel kell térképeznem. Az egyik, hogy talán már egészen használható a mobil stílus, ezért elérhetővé tettem, sőt, ha mobil eszközről nézitek a Veterán fórumot, akkor egyből a mobil verzió jelenik meg.

            Visszaváltani a lábléc középső linkjével lehet.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              köszönjük szépen TZ, nekem eddig is jól működött, amit használtam

              Komment


                #8
                Srácok!

                Nem jöttem rá, hogy mi okozta az elmúlt pár napban jelentkező hibát. Jobb ötlet hiányában frissítettem az egész fórum motorját. Ettől, az eredeti hiba elmúlt, viszont nyilván jelentkezik majd sok másik.

                Amiket látok, azt szép lassan javítgatom majd, de remélem a legalapvetőbb funkciókkal - írás/olvasás - nem lesz gond.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  Eddig úgy néz ki rendben van...végre Bár mintha kissé angol nyelvű lenne...
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #10
                    Szervusz TZ!

                    Köszönöm szépen,hogy belenyúltál és most működik.Az arculat most egy kissé más és úgy tűnik a letöltések egyenlőre eltűntek,de majd rendbejön.Nagyon bántott a dolog,és már el is átkoztam ezt a virtuális világot,mert nem nagyon tudom felfogni,hogy mitől romolhat el,ha a hardwer jó,de ez attól van,hogy nem értek hozzá.
                    A veterán aprón,a szolgáltatások rovatban ,egy általam feladott hirdetés szerűben próbáltuk egy páran tartani a kapcsolatot és főleg rájönni arra,hogy mi a probléma,de megoldást nem tudtunk kitalálni.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #11
                      Szia TZ!

                      Köszi a munkádat. Az eddigieket is és a jövőbenieket külön.
                      Köszönjük, hogy ekkora energiát fektetsz ebbe a fórumba. Mindenesetre az egész gixer akkor történt, amikor a mérays vita kezdett volna mélyebb bugyrokat érinteni. Úgy látszik nemcsak a motoroknak van lelkük, hanem a fórummotornak is.

                      Ennek szellemében motorozzunk itt is tovább. Üdvözlet mindenkinek, neked pedig köszönöm, köszönjük.

                      Üdvözlettel: CZsolti

                      Komment


                        #12
                        Köszönöm én is. Ugye a letöltés rovat is előkerülhet. Eddig nem használtam, de most kellett volna. De nem akarok telhetetlennek tűnni. Köszi még egyszer !

                        Komment


                          #13
                          Elég nagyszabású elvonási tünetek jelentkeztek a fórumtagoknál... Lehet tudni már, hogy mi volt a gond?
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #14
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ugye a letöltés rovat is előkerülhet. Eddig nem használtam, de most kellett volna. De nem akarok telhetetlennek tűnni.
                            Igazából csak a menüből hiányzik, egyébként elérhető: Letöltések - Veterán fórum
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              #15
                              CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mindenesetre az egész gixer akkor történt, amikor a mérays vita kezdett volna mélyebb bugyrokat érinteni

                              ........szerinted véletlen volt

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X